Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 61/67 anonim ***** válasza:
0%
Ja, már amelyik szakértők! A másik része meg azt mondja amit én is leírtam! És ha ép ésszel bele gondol az ember ,akkor rá kell jönnie arra,hogy a gyereknek ez tényleg nem jó!
aug. 2. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/67 anonim ***** válasza:
77%
Nem vitatkozom veled mivel egyértelműen ostoba vagy:)
aug. 2. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/67 anonim ***** válasza:
57%
Terry Black egyedülállóként nevelte a gyerekeit..... Nem párként. Bizonyos esetekben ez a probléma, hogy homoszexuális pár nem fogadhat örökbe, kiküszöbölhető... Vannak erre praktikák, kiskapuk. Pl hogy egyedülállóként fogad örökbe, vagy összeáll egy leszbikus nő és egy meleg férfi. Erre vannak megoldások.
aug. 2. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/67 anonim ***** válasza:
41%
62 Én ugyan ezt gondolom rólad! Ismered azt a mondást hogy okos enged..? Na én most ki szállok a vitából
aug. 2. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/67 A kérdező kommentje:

Sajnos egyre több olyan aberrált szülő van akik a kisfiúkból lányt csinálnak!


What? Miért nem láttam sehol ilyet?

aug. 2. 21:02
 66/67 anonim ***** válasza:
0%

Tessék egy a sok közül


[link]


Ez az ember már a legkisebbik fiára is próbálta ráerőltetni a párokat stb. Undorító! És ezt pénzszerzés céljából is teszi! Sajnos van is nézettsége a sok beteg embernek hála.

aug. 2. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/67 anonim ***** válasza:
14%
Parókát akartam irni
aug. 2. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!