Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 1/67 anonim ***** válasza:
27%
A legtöbb ember ezt undorítja, így azt várjuk el, hogy ezt diszkréten, a normális többséget ne zavarva és irritálva tegyék. Sajnos mostanában ezt egyre kevésbé tartják be.
aug. 2. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/67 anonim ***** válasza:
36%
Nekem nem kimondottan azzal van bajom, hogy 2 pasi vagy 2 nő szereti egymást! Az már viszont rohadt idegesítő és illetlen dolog hogy még reklámozzák is! Melegfelvonulás stb. Na meg amikor az utcán élik a szerelni életüket és ezt gyerekek is látják! Ez senkire sem tartozik és otthon a 4 fal közt kell az ilyen dolgokat csinálni! Így is eléggé felháborító hogy pl.a netflix sorozatokban egytől egyig szerepelnek meleg párok! Mintha direkt rá akarnák kényszeríteni az emberekre és köztük gyerekekre is! De az LMBTQ is erről szól
aug. 2. 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/67 A kérdező kommentje:
A filmes tényleg túl van tolva. De hetero párok is sétálnak kézen fogva és adnak puszit egymásnak, ugyan ennyi 2 pasi/2 csaj esetén már felháborító, pedig szerintem nem kéne. Vagy heterok se illetlenkedjenek akkor.
aug. 2. 09:39
 4/67 retektorta ***** válasza:
40%
Mert a homoszexualitás undort kelt a heteró emberekben. Nekem egyébként nincs bajom velük, van meleg ismerősöm, teljesen normális férfi, aki a férfiakat szereti. Csak azt nem értem, miért kell minden lehetséges alkalommal az LMBTQ témát az arcomba tolni? Szakállas nő, olimpia megnyitó, férfinő boxoló, filmek ahol semmi szerepe nincs de kötelező ilyen karakter stb. Nem telik el nap, hogy ne találkozzak valamilyen formában a témával. Ez belőlem ellenkezést vált ki
aug. 2. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/67 anonim ***** válasza:
44%

1) El kell fogadni, hogy egy hetero embert undorít a homoszexualitás látványa. Ösztönösen taszít, gusztustalannak tartjuk, émelyítőnek, gyomorforgatónak.

Sajnálom őket amúgy, de ez van. Ha pedig elkezdik ezt nyíltan csinálni, akkor természetesen felháborodunk. Mint ahogy te is felháborodnál, ha mondjuk kibelezett kutyákról, lefejezett csecsemőkről, megerőszakolt nőkről, megcsonkított férfiakról kellene, hogy képeket és videókat nézz.


2) Az utóbbi években már annyira túltolták az elmebetegséget, hogy már ösztönösen kerülünk és haraggal vagyunk minden efféle miatt. Amikor már nem tudsz egy filmet végignézni buz1skodás nélkül, amikor már mindenhová beleerőltetik ezt a betegséget, amikor már az olimpián is férfi boxoló legálisan verheti a nőket csak azért, mert ő nőnek érzi magát... na akkor már elegünk van.


De rohadtul elegünk van.

aug. 2. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/67 anonim ***** válasza:
66%

"Na meg amikor az utcán élik a szerelni életüket és ezt gyerekek is látják! " Hetero pároknál általában kultúráltabbak. Nem tudom, mi a rossz abban, ha valakik, akik szeretik egymást megfogják egymás kezét, vagy csókot adnak egymásnak?

Mert ha a hetero pároknál ezzel nincs bajod, akkor de a meleg párokkal is van bajod. Ennek okát alapvetően magadban kell keresni, mert egy egészséges lelkületű embert egyáltalán nem háborgat két idegen ember szereteten alapuló kapcsolata.


A melegséget nem kell reklámozni, ugyanis ez nem egy termék, amit meg lehet vásárolni, nem egy életvitel, ami mellett dönteni lehet, és nem egy politikai irányultság, amivel vitatkozni lehet. Ez egy szexuális orientáció, amelyről az egyén nem dönt. Ugyanúgy te sem döntöttél róla, hogy az ellenkező nemhez vonzódj. Nő vagyok, szívesebben vonzódnék nőkhöz, mert nagyon sok dolog bosszant/dühít a férfiakkal kapcsolatban általánosan, de nincs választásom, a férfiak között kell megtalálnom majd a páromat.

aug. 2. 09:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/67 anonim ***** válasza:
71%

Egy olyan országban teszed fel ezt a kérdést, ahol 14 éve Fidesz van és az emberek többsége pedig nagyszájú, de lepukkant, frusztrált, tájékozatlan és éretlen.


AZ átlag magyar prolit láthatóan nem zavarja, h mondjuk a fidesz szétlopja az országot, az se, h dagadt, viszont felidegesít magát azon, h évi egyszer melegfelvonulás van meg ha netflixen LMBTQ karakterek vannak.

aug. 2. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/67 anonim válasza:
81%

Fogalmam sincs. Nekem az égvilágon semmi bajom a meleg férfiakkal és nőkkel.


Szerintem az emberek nem értik meg azt a végtelenül egyszerű dolgot, hogy senki nem választja önként és dalolva, hogy meleg lesz.


Lehet, hogy azért vagyok toleráns, mert én meg pszichésen beteg vagyok. Ezt sem értik meg az emberek.


Alapjában véve: az emberek nagyon sok mindent nem értenek meg...

aug. 2. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/67 anonim ***** válasza:
34%
Mert eltér a természerestől. Akárhogy kapálóznak az LMBTQ közösségek, a tarsadalom hetero részének többségében minig is ellenszenvet fog kiváltani ha mondjuk ket pasi csókolózik egymással. Sőt, régebben sokkal kevésbé foglalkoztatott ez a téma, de amióta minden platformon tolják magukak a homik már rendesen utálni kezdem őket!
aug. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/67 anonim ***** válasza:
62%

9:


7-es vagyok.

Te is csak igazolod azt amit írtam, hogy az átlag magyar olyan egyszerű, mint a szög.

Szerinted aki elfogadó, annak tetszik 2 csókolózó férfi látványa? szerinted azt akarják elfogadtatni, h tetsszen? Édes istenem.


Az elfogadás azért is nehéz dolog ebben az országban, mert sok a funkcionális analfabéta, meg olyan ember, aki alapvető logikai képességekkel sem rendelkezik.

aug. 2. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!