Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 51/67 anonim ***** válasza:
82%
A megértéshez fel kellene nőni.
aug. 2. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/67 anonim ***** válasza:
0%
Elég szomorú hogy ezen nevetsz! Főleg hogy gyerekekről is szó van! Véletlenül nem vagy fideszes? :D akiket írtam azok tények és nem én találtam ki! Kicsit néz utána hogy ezek a dolgok miatt megy a balhé , meg amikor melegek gyerek fiúkkal létesítenek nemi kapcsolatot! Ezt is én találom ki mi? Te is egy elég beteg ember lehetsz! És pont te vagy az akinek fogalma sincs a dolgokról és úgy osztja az észt!
aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/67 anonim ***** válasza:
82%
52...... Most valóban bebizonyítottad mennyire nem vagy képben..... Tudod te azt, hogy mennyire degradáló az, hogy a melegeket a pedofilekkel azonosítod? Tisztában vagy vele, hogy ez milyen súlyos vád.... Valóban igazad van, ezen már nem tudok nevetni..... Arról nem beszélve, hogy állításaid nem a melegeket, hanem a szakirodalmat vonják kétségbe, ami különböző megfigyelésekre, statisztikákra, adatokra, tanulmányokra épül..... De ezek szerint minden pszichológus, pszicháter, és ezzel foglalkozó szakember hülye..... Tudod mit? Élj azzal a tudattal, hogy te tudod jól......
aug. 2. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/67 anonim ***** válasza:
82%
Annyit az egészhez még, hogy a pedofília sohasem nemi indentitáshoz kötődik..... Heteroszexuális embereknél ez ugyanúgy létezik sajnos..... De én nem foglak győzködni.....
aug. 2. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/67 anonim ***** válasza:
14%
Ezzel nem általánosítani akartam! Nem azt írtam hogy minden meleg ,gyerek molesztáló! Viszont rengeteg olyan eset fordult elő amikor melegek kisfiúkkal... És sajnos nem fogod fel hogy nekem nem maga a melegekkel van bajom!! Már leírtam hogy mi az ami idegesítő bennük! Tisztelet a kivételnek! Pl. Gyerekkorom óta az egyik kedvenc együttesen a Queen! Jó,igaz hogy Freddie Mercury-ra rá is fogták hogy meleg, szerintem nem volt meleg de ha mégis az se érdekel mert a világ legnagyszerűbb embere! Legalább is én így gondolom. Elton John-t is szeretem és ő 100% hogy meleg! Sőt volt már meleg és leszbikus ismerősöm is! Szóval még egyszer leírom hogy nem velük van bajom hanem ahogy viselkednek!
aug. 2. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/67 anonim ***** válasza:
59%
Én meg újra elmondom, nem azzal van a gond, hogy bizonyos melegeket nem szeretsz.... Hanem azzal, hogy hiteltelen információkra alapozol.... Számtalan tanulmány, felmérés készült arról, hogy ha egy kisgyerek lát csókolózni egy meleg párt, ettől még nem lesz meleg. A pride-al ugyanez a helyzet. Lehet hogy konkrétan nem azonosítod a melegeket a pedofilekkel, de akkor sem állja meg ebben a formában a helyét. Hidd el, hogy a heteroszexuális társadalomban sajnos a pedofilia gyakoribb. Egyébként jó magam nem heteroszexuális vagy homoszexuális minősítésben vagyok jelen ezen a platformon, hanem szakemberként. Mivel pszichológusként végeztem. Hidd el nekem, ha egy ici pici realitása is lett volna annak, amit írsz, neked adok igazat.
aug. 2. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/67 anonim ***** válasza:
0%
Szakemberek már azt is mondták,hogy a gyereknek nem tesz jót ha azt látja hogy 2 apja van! Torzul a gyerek szellemi fejlődése és nem véletlen,hogy nem akarják engedélyezni hogy meleg pár fogadjon örökbe gyereket! Azért azt el kell ismerni hogy egy kisgyereknek valódi anya és apa kell! Elhiszem hogy egy meleg pár is megadhatja a kellő szeretetet egy gyereknek! De abba is bele kell gondolni,hogy ahogy cseperedik fel a gyerek és iskolás lesz, ott is egyre több bántalmazás fogja érni ,amit az osztálytársai miatt szenved el amiért 2 férfi vagy 2 nőből állnak a szülők! És ehhez nem kell pszichológusnak lenni,hogy az ember tudja hogy a gyerek azt teszi amit a szülőktől lát! És egy gyerek úgy gondolja hogy amit egy felnőtt csinál,főleg ha szülőkről van szó! Akkor az a helyes és mivel a gyerek a szülőkben bízik a legjobban,így úgy gondolja hogy követnie kell azt a példát amit tőlük lát
aug. 2. 19:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/67 anonim ***** válasza:
0%
57-es...... Végre valami, amit jól gondolsz, és látsz🙂🙂 Valóban most nem leszek közkedvelt a melegek körében, de a gyermek adoptálást én sem feltétlen támogatom azonos neműek esetén..... De azért ne bízd el magad🙃🙃🙃🙃🙃🙃
aug. 2. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/67 anonim ***** válasza:
0%
Nem bízom el magam , nyugi:D Amúgy nehéz dolog ez mert a gyereknek tényleg nem jó amikor meleg szülők... Viszont egy meleg ember vágya is lehet egy gyerek és mint írtam meg is adhat minden szeretetet csak hát... Anyummal is szóba került már ez a téma és ő mindig Terry black (lehet nem jól írtam) na őt hozza fel ,hogy felnevelt 2 gyereket és milyen szépen nevelte őket,megadott nekik mindent és a nevelt gyerekei is csak jókat mondtak róla és nagyon szerették! Csak tényleg azért nem tartom jó dolognak amikor meleg pár ...amiket le is írtam.
aug. 2. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/67 anonim ***** válasza:
77%

Szakemberek már azt is mondták,hogy a gyereknek nem tesz jót ha azt látja hogy 2 apja van! Torzul a gyerek szellemi fejlődése és nem véletlen,hogy nem akarják engedélyezni hogy meleg pár fogadjon örökbe gyereket!



Na ez 1000% hogy a te agyszulemenyed,ugyanis ponthogy ellentétes velemenyen vannak a szakértők 😃

aug. 2. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!