Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 31/67 A kérdező kommentje:

keresztény - muszlim


Ez nem ellentét, hanem másik vallás...

aug. 2. 14:40
 32/67 anonim ***** válasza:
94%
Itt egyébként sokan hivatkoznak a nyílvános nyalás falásra..... Ami számomra kicsit több sebből vérzik. Először rengeteg a szingli meleg, ugyanis nekik baromi nehéz párt találni, tehát akik erre hivatkoznak, szerintem ők sem látnak naponta többször ilyet, hogy melegek egymást nyalnák falnák, hiszen a legtöbb meleg pár nélkül van. Ez egy városi legenda. A másik, ha nincs egy melegnek párja, de kiderül, hogy meleg, ugyanúgy "megveti" aki nem tudja elfogadni a melegséget, pedig egyedül van, tehát nem tudja nyalni falni a nem létező párját.
aug. 2. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/67 anonim ***** válasza:
89%

Na igen, az együtt élő meleg pár is kb 100bók 2 ember.

A legtöbben szinglik, és egy kor felett már nem is akarnak kapcsolatot.

Alkalmi szexet keresnek vagy állandó szexpartnert, nem az utcán fognak nyalakodni.


Én még soha nem láttam meleg párt még kézenfogva sem, nemhogy nyalakodni.

aug. 2. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/67 anonim ***** válasza:
77%
33-as teljes mértékben igazad van🙂🙂🙂 32-es voltam😁😁😁😁
aug. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/67 anonim ***** válasza:
0%

#29

Csakhogy ezúttal sem én írtam ki kérdést a témáról, nem én vagyok az aki újra és újra szóba hozza. Ha már ennyire foglalkoztatja egyeseket, hogy mit gondolnak a témáról mások akkir tessék! Aztán ne siránkozzatok ha nem tetszik a válasz!

aug. 2. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/67 anonim ***** válasza:
28%

33

Akkor te szerencsés vagy! Én már többször láttam meleg párokat pl. Nyugati,Oktogon környéke! Ott többször láttam már lány és fiú párokat is kézen fogva stb. Kár félrebeszélni és letagadni amit nem lehet! A melegfelvonulás is csak azért van ,hogy a melegek reklámozzák magukat és szándékosan provokálják a hetero embereket! Legyen valaki meleg,az ő dolga! De ne reklámozza!

aug. 2. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/67 anonim ***** válasza:
70%
36! Persze te naponta látsz 5-6 alkalommal meleg párokat, akik nyalják falják egymást nyilvánosan😁😁😁😁 Na tudod kit nézz hülyének.... Hazugsággal ne akarj meggyőzni..... A pride..... Igen tipikus mi volt előbb a tyúk vagy a tojás..... A pride még javában gondolatban sem volt, mikor homofóbia létezett már mint fogalom..... Ezzel le is zárom ezt a dolgot, mivel egyébként nem izgat senki véleménye erről a témáról..... Úgy meg főleg nem érdekel, hogy félrevezetéssel akarnak meggyőzni.....
aug. 2. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/67 A kérdező kommentje:

A pride megemlékezés

Szerte a világon hagyomány a leszbikus, meleg, biszexuális, transznemű, queer közösségekben felvonulással emlékezni 1969. június 28-ára. Ezen a napon New York-ban a Stonewall Inn nevű melegbár transz és meleg vendégei megelégelték az évek óta folyó rendőri razziákat és zaklatást. Amikor a bár kiűrítése után a rendőrök rabszállítóval el akarták vinni a vendégeket és a személyzetet, fellázadtak. Önmagunkért való kiállásunk jelentette az LMBTQ felszabadítási mozgalom és a jogegyenlőségért folytatott küzdelem kezdetét.


A pride tiltakozás


Magyarországon a leszbikus, meleg, biszexuális és transznemű emberek nem rendelkeznek a heteroszexuális cisznemű polgártársaikkal azonos jogokkal.


A pride ismeretterjesztés


Az LMBTQ emberek a magyar társadalom részei, de láthatatlanok. Az emberek többsége fél az ismeretlentől. Amíg a magyar lakosság legfeljebb 20-25%-a ismer csak leszbikus, meleg vagy biszexuális embereket, ennél sokkal kevesebb transznemű embereket, addig a többség félni fog tőlünk. Szüleink gyakran amiatt aggódnak, milyen lesz az életünk, boldogok leszünk-e.



A pride nem csak céltalan magamutogatás.

aug. 2. 15:51
 39/67 anonim ***** válasza:

#36


És ez melyik szökőévben volt?:)

aug. 2. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/67 anonim ***** válasza:
0%

37.

Nem írtam pontos adatokat róla hogy mikor és hány alkalommal láttam meleg párokat! Ha meg annyira nem érdekelne a téma akkor nem írtál volna! És ne akard megmagyarázni és jobban tudni hogy én mikor és hány alkalommal láttam meleg párokat ! Egyből levágtam hogy te is közéjük tartozol! Na ez a baj a melegekkel, ahogy erőszakkal próbálják a saját nézeteiket másokra tukmálni!

aug. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!