Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Alacsony/magas lányok? Szereti...

Alacsony/magas lányok? Szeretitek a magasságotokat?

Figyelt kérdés

Ha magas vagy, pont jó ez neked,vagy lennél még magasabb, vagy lennél inkább alacsonyabb?


Ha alacsony vagy, pont jó ez neked, vagy lennél még alacsonyabb, vagy inkább magasabb?


júl. 18. 23:34
 1/10 anonim ***** válasza:
100%

Én magas vagyok és inkább lennék alacsonyabb, ha lehetne.

Régen nagyon utáltam, hogy ennyire magas vagyok, de mára már elfogadtam.

júl. 18. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Már óvodás korombtól mikor járni akartam pl tornára vagy táncolni a szüleim lehurrogtak hogy nem nekem való, mert nem olyan az alkatom, túl magas vagyok.

Ebből következően már gyerekként de kamaszként majd fiatalabb felnőttként is utáltam.

De nem csak ezért, hanem mert mikor 12 évesen a kortársaimmal beszélgettem, és össze kellett görnyedni hogy egy szinten legyünk az egy dolog, de hogy már akkor túlnőttem pár tanáromat is az azért sok volt.

Érdekes, mikor 13 évesen elkéreszkedsz pl óra végéről és lefele kell beszélned...Nagyon sokáig nem tudtam megszokni most se teljesen.

Nem is beszélve arról, hogy a tartása a notre dome-i toronyőrnek is jobb, mint nekem.

Mostanra talán kevésbé zavar, inkább csak a praktikusság miatt -pl mosogatókat nem 175+ cebtiseknek tervezték, ott is görnyedni kell, hátam innen is köszöni. Meg moziban, meg buszon meg mindenhol nem oda vannak rakva a gerinc görbületei mint ahol a tiéd van. Üléseknél a fejtámlákat nem lehet odaig felhúzni. Ruhát venni is elég nagy meló. Szóval semmi sincs ránk szabva.

Nem modnanam könnyűnek.

júl. 19. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%

156 cm

utálom

júl. 19. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%

178 cm vagyok

a munkához kellett és szép a hosszú láb a hosszú test de közben nehéz kb mozgatni magam ilyen mérettel

Férfit találni nagyon nehéz

júl. 19. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
180 vagyok,nincs vele bajom,de azért ha lehetne,lennék kicsit alacsonyabb L.
júl. 19. 05:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Magas vagyok (174), és pont jó nekem így. Néha munka közben rossz csak, mikor olyan asztalnál kell dolgoznom, ami túl alacsony nekem, és leülni se lehet mellé.
júl. 19. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
160, nem vagyok elégedett, de csak 5-6 centivel szeretnék magasabb lenni.
júl. 19. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
151 centi vagyok, semmi gondom vele
júl. 19. 09:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

Magas vagyok és nem igazán szeretem. Biztos vagyok benne, hogy emiatt sem tapadnak rám a pasik, pedig csinosan öltözködök, lapos talpúban járok mindig. Szerintem ha 10-15 centivel alacsonyabb lennék, akkor nagyobb sikerem lenne. Azok is, akiknek akarok tetszeni, kb észre se vesznek, pedig ezzel a magassággal pont, hogy fel kéne tűnnek legalább, de kb olyan, mintha ott se lennék.

Irigylem az alacsonyabb lányokat, sok magas pasi is alacsony lánnyal van. Meg az alacsonyság ellen lehet tenni magassarkúval, én nem tudok összébb menni.

júl. 19. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
45%
Magas, 171 cm. Mindig is szerettem, most is szeretem, még pár centi is jó lenne. De így is oké. Sokkal jobb, mint ha pici lennék.
júl. 20. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!