Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 41/67 A kérdező kommentje:
40, mert ti mit csináltok azzal, hogy azt erőltetitek, hogy már pedig csak az a normális, ha valaki hetero és mindenféle betegnek elhordtok normális, kedves, dolgos embereket, csak azért, mert véletlen a Sanyi nem a jolánkába lesz szerelmes, hanem Pistikébe. .. a túlzott magamutogatás tényleg gáz, azt a normális melegek is lenézik, de nem az az átlag, messze sem.
aug. 2. 16:04
 42/67 anonim ***** válasza:
17%
Szerintem itt már többen leírták,hogy senkinek se azzal van baja hogy vannak melegek! Azzal van bajuk az embereknek ,hogy a melegek még reklámozzák is magunkat! És a legtöbb meleg érthetetlen és erőszakos is,ahogy már itt is kiderült ... Azt meg senki ne akarja megmagyarázni hogy nem látni az utcán meleg párokat! Ha így lenne az azt jelentené hogy melegek se léteznek!
aug. 2. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/67 anonim ***** válasza:
17%
Ja és igen, az a normális amikor egy fiúnak lány párja van! De akinek ezt magyarázni kell,ott vannak bajok..
aug. 2. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/67 A kérdező kommentje:
42, de a java nem reklàmozni akarja magát, hanem szimplán normálisan élni, mint egy hetero, hogy ha van párja, ne legyen már kinézve, mert akár csak 1 puszit ad a másiknak... azt várod el te is, hogy titkolgassák totálisan, ennyi erővel a heterok miért smárolnak és járnak kézen fogva ? Szerintem az is undorító, amikor egy férfi úgy smárolja a nőt, hogy kb a torkában van, ezt miért kell pl a vasútállomáson? Vagy buszmegállóban, boltban, akárhol... az is rájuk tartozik...
aug. 2. 16:28
 45/67 anonim ***** válasza:
19%
Mint írtam, azokkal a melegekkel van bajom és rengeteg embernek rajtam kívül,akik reklámozzák magukat és erőszakosak! És igen, az is idegesítő amikor hetero párok csinálják ugyan ezt! Tekintettel kéne lenni arra is,hogy sok gyerek is látja ezeket a dolgokat és egy gyereknek szerintem nem kéne hogy ilyen és hasonló dolgokat lásson! Undorítónak tartom az LMBTQ propagandát is ,amikor gyerekeket rontanak meg! Sajnos egyre több olyan aberrált szülő van akik a kisfiúkból lányt csinálnak! Az én szememben ezek az szülők nem emberek! És nekem senki ne mondja hogy egy 5-6 éves fiú már tudja hogy ő lány akar lenni! Ilyen fiatal korban még ki sem alakul a nemi identitás! Szóval ez a szülők akarata és a gyerekre való rá kényszerítés! Az olyan melegekkel semmi bajom akik tudnak normálisan viselkedni és a nemi életüket otthon élik és nem az utcán!
aug. 2. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/67 anonim ***** válasza:
24%

Egyébként a mai világ már így is jóval efogadóbb mint régen. Volt idő amikor, főleg falun, kisebb közösségekben amikor szinte elkézelhetetlen volt még az is, hogy ket azonos nemű megfogja egymás kezét. Ezekhez a konvenciókhoz képest ami mondjuk 100 évvel ezelött volt ez a mai elfogadtatás már csak bohóckodás.

Ha végig is mesz kézenfogva a meleg pároddal az utcán max egyesek csúnyán fognak nézni. Régen ezért kitagadtak, elüldöztek otthonról és teljes mértékben kiközösítettek.

Akkor most miről is beszélünk??

aug. 2. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/67 anonim ***** válasza:
91%
46# arról beszélünk hogy jó lenne ha végre senki nem érezné feljogositva magát, hogy megmondja egy másik embernek, hogy megfoghatja-e a párja kezét az utcán vagy sem... attól hogy meleg, attól még egy emberi lény,aki nem azert szeretné megfogni a párja kezét hogy téged bosszantson,hanem azért amiért te a te párodét. Szomorú hogy ezt 2024-ben még magyarazni kell,mert az átlag magyar ott tart hogy fujj bzik,ne is lássak egyet se (mert ugye heterokent nekem jogom van megmondani egy másik embernek hogy mit csináljon)
aug. 2. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/67 anonim ***** válasza:
36%

Ja, hogy minden egyes ember egysegesen elfogadó legyen? 😁 Mission imposdible.

Nézz már rá erre a társadalomra mennyire egységes. Sokkal jelentősebb kérdésekben sem tudunk megegyezni, akkor meg mégis mire számítotok? Ismered azt a kifejezést, hogy szélmalomharc? Na ez pontosan ilyen!

aug. 2. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/67 anonim ***** válasza:
83%
Megfogadtam, hogy nem fogok már hozzáírni, de 45 -ös rajtad akkorákat nevetek, hogy semmi megalapozott tudás nélkül ilyen érvelést tudsz előadni😁😁😁😁😁 Azt meg külön köszönöm, hogy már a gender propaganda baromságot is behoztad az érveid közé😁😁😁😁😁 Nem jött össze a pride érv, nem jött össze a "meleg párok" futkároznak az utcán érv".... Na majd talán a "gender baromság" beválik..... Mindezt úgy, hogy semmi tájékozottságod nincs a témában.... Le a kalappal.... Persze a melegek érvelnek agresszíven, és tolják az arcodba a propagandát..... Holott te érvelsz abszolút nem helyt álló légből kapott dolgokkal, amikre semmi "bizonyítékod" nincs. A melegek legalább ésszerűen, az ismereteik által cáfolnak meg téged......
aug. 2. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/67 anonim ***** válasza:
67%
48-as ezzel semmi gond nincs, valóban szélmalomharc..... Csak ez az utálat, homofóbia legyen "megalapozott"..... Ne légből kapott hülyeségekkel érveljünk......
aug. 2. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!