Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 11/67 anonim ***** válasza:
25%

Engem nem érdekel, ha valaki a saját neméhez vonzódik.

Nekem az nincs rendben, hogy ezzel kérkedni kell vagy ha jelzik valakinek, hogy nem tartozik ugyanabba a táborba valaki és még sem képes leállni az, akinek első körben kulturáltan, határozottan jelzik ezt.

Szerintem fura lenne, ha havonta vonulnának utcára a hetero beállítottságú emberek és másokat fikázva hirdetnék az "egy az isten" maszlagot.

Ha valaki a saját neméhez, vonzódik, tegye, de ne állítsa be sehol ezt úgy, hogy ez milyen jó, ne agitáljon másokat és nem kell feltűnési viszketeg rendezvényeken szerepet játszani. Nem bonyolult!

Nagyjából hasonló ez, mit a rasszizmus kérdése:

A legnagyobb rasszisták szokták már az első találkozás alkalmából lerasszistázni a többi embert - csak azért, mert nem az ő akaratuk érvényesült adott helyzetben tegnapelőttre.

aug. 2. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/67 A kérdező kommentje:

Szerintem fura lenne, ha havonta vonulnának utcára a hetero beállítottságú emberek és másokat fikázva hirdetnék az "egy az isten" maszlagot.



Ezt csinálják, csak vonulás nélkül. Tisztelet a kivételnek. De szörnyen utálkoznak.

aug. 2. 10:18
 13/67 anonim ***** válasza:
34%

#10

Mert gondolom te olyan okos és intelligens vagy, hogy algebrákat szarsz és közben zsonglőrködsz a wc-n űlve!

Tartsuk már tiszteletben egymás véleményét anélkül, hogy mindennek elhordanánk a másikat. Unalmas mar nagyon, hogy itt egyeseknek csak úgy fröcsög a szájábol a sok szar..

aug. 2. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/67 A kérdező kommentje:
13, ez mindkét oldalra igaz lehet...
aug. 2. 10:22
 15/67 anonim ***** válasza:
83%

Azért, mert az emberek nem értik a demokráciát.


Egoista, buta az emberek többsége, akik azt hiszik nekik kell másoknak megfelelni.


Ők diktatúrában érzik jól magukat, ahol, aki kilóg a sorból az fogja be.

Persze, ha őket korlátozzák valamiben, nekik a legnagyobb a pofájuk.

aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/67 anonim ***** válasza:
94%

Akkor ezek szerint szerencsés vagyok, mert soha életemben nem ért sem beszólás,sem atrocitás azért,mert amikor párom volt,akkor találkozáskor megöleltük egymást, utaztunk,kirándultunk,strandoltunk és nem félrevonulva.

Az viszont igaz,hogy semmi testiség nyilvánosan egyikkel sem történt.

A nyilvános nyalakodást ízléstelennek tartom és magamutogatónak, bárki és bárhol is csinálja. De ezt eddig csak hetero pároktól láttam, néha nagyon alpári és gusztustalan módon.Sem leszbi nők, sem meleg férfiak nem voltak olyanok,akiket ilyen nyalakodást,stb csináltak volna.Még külföldön sem láttam ilyet.


És még valami, szerintem és sokak szerint a homofóbia általában erősen látens melegeknél jön elő és "tombol", mert nem élheti meg,azt,aki saját maga. Az irigység sok mindennek a megmagyarázója.


55 F/m

aug. 2. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/67 anonim ***** válasza:
0%

Mert lassan már állatokkal gyerekekkel is legális k.félni.

Hanyinger a férfi nép.

aug. 2. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/67 A kérdező kommentje:
Ez nem igaz 17es
aug. 2. 10:28
 19/67 anonim ***** válasza:
0%
Az, hogy nehéz elfogadni, hogy egy számodra kedves ember meleg, és nehezebb lesz az élete még nem homofóbia.
aug. 2. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/67 anonim ***** válasza:
69%
Én leszbikuskent pont az ilyen valaszok miatt engedtem el azt, hogy barki elfogadasáért harcoljak, hogy a heteró emberek egy része kajak azt hiszi, hogy azért mert ő hetero neki joga van csak olyan dolgokat latni egy szuverén embertől ami az ő kis szemének kedvező. Hát kvara nem. Én is ember vagyok, és ha nem lattam a párom egy hónapja igenis megfogom ölelni és esetleg egy puszit is nyomok a szájára,mert nem azért létezek hogy korlatozzam magam a másik szeme gyönyörűségért! Nézzen másmerre! Nem erdekel hogy neki mi tetszik és mi nem. És csatlakoznék az előttem szóló meleghez hogy feltűnő cuppogást meg utcan dugást én is csak heteroktol lattam eddig!
aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!