Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Milyen idegen nyelveket...

Milyen idegen nyelveket beszéltek magas szinten?

Figyelt kérdés
Majdnem olyan jól mint a magyart.
jún. 6. 17:54
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Egyelőre az angolt és az olaszt; spanyolból amolyan B2-es szintre tenném magam, míg a franciám elég kezdetleges.
jún. 6. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Német C1-2, angol B2-C1.
jún. 6. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%

Távíró jelek adása-vétele

Szegényes a "szókincse", de semelyik "szó" nem helyettesíthető be másikkal! :D

jún. 6. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
22%
A jelbeszéd sem egy kisujjból kirázható valami...
jún. 6. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%

Az angolom C2, ha kell, tudok szinkrontolmácsolni (nyilván nem úgy, mint egy képzett tolmács, de kevés infóvesztéssel) nagyjából bármilyen témában. Franciául olvasott szövegekkel elboldogulok egyszerűbb helyzetekben, de csak ha ismerem a kontextust.


Az a baj, hogy az angoltudás ellustít, majdnem bárhol el lehet vele karistolni, kevés motiváció marad, plusz sosem voltam kiemelkedő nyelvtanuló.

jún. 7. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
74%

Angolból van egy 6 éves C1 komplex vizsgám, de azóta szerintem gond nélkül meglenne a C2 is. Egyetemen is 2-3 tárgytól eltekintve mindent angolul tanultam, nem igen van olyan téma, szerintem, amihez ne tudnék (angolul) hozzászólni, illetve úgy érzem, remek és átfogó szókincsem van.


Le sem merem írni, hány évet tanultam németül (intenzív szakkör, magántanár is volt a sulin kívül), de az a nyelv nem megy, sajnos. Pedig tényleg próbálkozom... egy erősebb A2 körül lehetek csak, még a fentiek után is. Szóval csak az angol az, amit tényleg magas szinten beszélek.

jún. 7. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!