Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Miért ilyen magas még mindig...

Miért ilyen magas még mindig a homofóbok aránya? Miért ilyen nehéz elfogadni, hogy nem csak az ellenkező nemből szerethetik egymást az emberek?

Figyelt kérdés
Érvek jöhetnek, de ne szitkozódjon senki kérem.
aug. 2. 09:29
1 2 3 4 5 6 7
 21/67 anonim ***** válasza:
2%

10-es

Ne akard már már megmagyarázni,hogy aki nem fogadja el a meleg párok egymást való csókólgatássát a nyilvánosság előtt,az fogyatékos! Te is egy LMBTQ-t reklámozó ember vagy! És biztos vagyok benne hogy te is a meleg tábort gazdagítod és azért támadod ennyire azokat akik kifejezik a nem tetszésüket! Nem lázadozni kell hanem tiszteletben tartani hogy nem kíváncsi senki se arra,hogy utcán meleg párokat lássanak miközben nyalják,falják egymást! És főleg nem gyerekeknek való! Otthon tegyétek ezt és akkor senki sem fog támadni titeket! Sajnos nem a mi gondolkodásunkkal van probléma,hanem a tietekkel! Sokan divatból lesznek melegek! Van olyan is aki így születik! De itt a baj azzal van ahogy mindenkire próbálják ráerőltetni, és reklámozzák hogy melegek!

aug. 2. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/67 anonim ***** válasza:
72%

17-es

Mert szerinted nők nem kefélnek gyerekkorú fiúkkal és állatokkal sem mi? Hát nagyon elvagy varázsolva:D sokszor a nők még perverzrbbek és undoritobban tudnak viselkedni mint a férfiak!

aug. 2. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/67 anonim ***** válasza:
94%

#21


Egoista, buta ember az, aki felnőtt létére azt hiszi a világ körülötte forog, egy ovis, hisztis gyerek szintjén!


Kezeltetni kellene a kontrollmániás embereket!

aug. 2. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/67 anonim ***** válasza:
88%

21:


10-es vagyok.

Látom, a szövegértéssel komoly gondjaid vannak, sztem olvasd el még 1x, mit írtam.

És akkor még egy válaszoló ki is kérte magának, amit a homofóbokról írtam :D


Basszus, nálatok alapkészségek hiányoznak, ezért nem lehet veletek vitázni. Mit lehet írni olyan homofóboknak, akik nem tudnak értelmezni egy 10 soros szöveget, vagy az se tudják, mi az a homofób? Segítek, az még nem homofób, akiknek nem tetszik csokolózó meleg férfi látványa.


Amiket ideböfögtök, az max. ahhoz elég, h piásan a részeg haverjaitokkal élcelődjetek a dohánybolt előtt a melegeken.

aug. 2. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/67 anonim ***** válasza:
0%

24


Sajnos itt nem mindenki olyan okos mint te! Lehet te vagy rossz helyen nem? Miért nem a parlamentben osztod az észt ha ennyire okos vagy?!

aug. 2. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/67 anonim ***** válasza:
82%
5-ös hogy tudsz a nemi identitás és ilyen mértékű törvényszegések között párhuzamot vonni? Nagyon el vagy tévedve.
aug. 2. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/67 anonim ***** válasza:
0%

Visszakérdeznék egy dolgot.

A melegek miért nem tudják elfogadni, hogy vannak homofóbok?


Vannak olyan ellentétek amik mindíg feloldhatatlanok maradnak, pl

keresztény - muszlim

fradi - újpest

gazdag - szegény

jobbos - balos

És igen a hetero - homoszexuális

Ezek az ellentétek mindig is surlódásokat okoztak. Lehet próbálkozni az ilyenek feloldásával de gyakorlatilag felesleges erölködés. Azzal, hogy reflektorfénybe húzzák az ilyen problémákat csak olajat öntenek a tűzre. A legjobb megoldás szerintem a meglapulás, a probléma szőnyeg alá söprése, hogy minél kevesebben foglalkozzanak a témával. Ha nincs köztudatban akkor mindenki viszonylagos nyugalomban élhet.

aug. 2. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/67 anonim ***** válasza:
91%

#27


Annyi a hiba az érvelésedben, hogy a heteró nem egyenlő a homofóbbal.

aug. 2. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/67 anonim ***** válasza:
74%

"A melegek miért nem tudják elfogadni, hogy vannak homofóbok?"

Én el tudom. Engem nem zavar, ha tudatlan vagy és homofób, de ez nem tartozik másokra, kizárólag csak rád tartozik, csináld otthon a 4 fal között. Az interneten sem kellene híresztelned a tudatlan nézeteidet. Megtarthatnád magadnak őket. Maradj a 4 fal között homofób és tartsd teljes mértékben magadban. Engem egyáltalán nem zavarnak a homofóbok, elfogadom őket, amíg otthon a 4 fal között csinálják.

aug. 2. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/67 anonim ***** válasza:
100%
27-es nyilván nem a homofóbiával van gond, hanem ha ez átcsap agresszióba, radikalizmusba.
aug. 2. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!