Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki a nyárban a...

Más is van, aki a nyárban a meleg miatti picsogást utálja a legjobban?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek, majdnem mindig előkerül, hol normál keretek között, hol eltúlzott módon.


Én meg futok, biciklizem a tűző napon is. A sok egészségtelen módon elő pedig valami vasemberként tekint rám, pedig semmilyen extra megterhelést nem jelent nekem a sport ahhoz képest, mintha csak 20 fok lenne.


júl. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 61/68 anonim ***** válasza:
100%

#62

Nem mindenhol! Itt csak 37,8 °C :D Szóval kedves olyan felhasználók aki lakhelyén ennél melegebb van: hahahahahahhahahaha rápicsogtatok picspicspicspicspicspicspicspicspics

júl. 12. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/68 anonim ***** válasza:
100%
Na, kérdező, miért nem írsz nekünk semmit? :(
júl. 12. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/68 anonim ***** válasza:
0%
Mert egyáltalán nem vicces már amit csináltok, az elején vicces volt, mondjuk azt, hogy még a közepe fele is, de már nagyon unalmas, mondom ezt úgy, hogy az elsők között álltam bele a kérdezőbe.
júl. 12. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/68 anonim ***** válasza:
40%

Tisztelt 63-as!

Köszönjük szépen a kritikát! Természetesen visszatérítjük a jegyének teljes árát amennyiben úgy érzi nem elégedett az általunk nyújtott szolgáltatással. Minden kollégám nevében elnézést szeretnék kérni az Önnek okozott kellemetlenségért. További szép délutánt/estét kívánunk Önnek!

Üdvözlettel: A picsogók ügyfélszolgálata.

Utóirat: tudom, tudom unalmas már, nem vicces blablablala nyiff-nyaff...

júl. 12. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/68 anonim ***** válasza:
42%

#63

Akkor minek picsogsz itt?

júl. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/68 A kérdező kommentje:

#62


Bocsi, el voltam tűnve, élveztem a kellemes időt ;) Egyszerűen fantasztikus ilyenkor kerékpározni, hihetetlen megtapasztalni, ahogy a máskor életveszélyes főútvonalak részben kiürültek.

júl. 14. 08:48
 67/68 anonim ***** válasza:
33%
66 Ugyanezt megteheted télen is. Tovább megyek, túraútvonalak, és egyéb más turisták által látogatott helyek is üresek, nemúgy mint nyáron, amikor minden négyzetméterre jut legalább 2 ember...
júl. 14. 10:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/68 anonim ***** válasza:
71%

#66

Én is élvezem a kellemes időt otthon a klíma alatt 😄

júl. 14. 22:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!