Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki a nyárban a...

Más is van, aki a nyárban a meleg miatti picsogást utálja a legjobban?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek, majdnem mindig előkerül, hol normál keretek között, hol eltúlzott módon.


Én meg futok, biciklizem a tűző napon is. A sok egészségtelen módon elő pedig valami vasemberként tekint rám, pedig semmilyen extra megterhelést nem jelent nekem a sport ahhoz képest, mintha csak 20 fok lenne.


júl. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 21/68 anonim ***** válasza:
100%
Az a gond kérdező hogy sajnos le fogsz foglalni életed során néhány jobb sorsra érdemes mentőt, akik pl olyanokhoz mennének sürgősen akik önhibájukon kívül szorulnak segítségre. Erre még egy agyalágyulthoz is kell menni aki futkos a 40 fokban. Hát fussál hajnalban vagy este te kevésagyú, te.
júl. 11. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/68 anonim ***** válasza:
70%

Le szoktam rendezni annyival, hogy nyár van, ráadásul messze még a vége, lesz még rosszabb is. Annyira nem zavar a picsogásuk, a meleg inkább. Igazából a te picsogásod a picsogásról se zavar. (Meg amúgy is, ha a picsogásról picsogásodról picsogálnék, akkor te meg az én picsogásomról picsogálnál és elvesztenénk a józan eszünket)

Amúgy milyen szó már ez? Picsogás. Jól ragoztam? Remélem van itt egy nyelvtan náci, nem szeretnék bután meghalni.

júl. 11. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/68 anonim ***** válasza:
100%

Petra, Péter, Liza, Norberta


fura amúgy tényleg, mert Péter max pöcsögni tudna

júl. 11. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/68 anonim ***** válasza:
100%
Jelen. Picsogálnék helyett picsognék, picsogálnál helyett picsognál. :)
júl. 11. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/68 anonim ***** válasza:
100%

#25

Tényleeeeg, köszi! :D Lehet már agyamra ment a meleg....

júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/68 anonim ***** válasza:
100%
Totál kiment a fejemből, hogy a szótő a picsog és nem a picsogál XDXD Azért tűnt olyan furának.... XD
júl. 11. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/68 anonim ***** válasza:
100%
gyerekek, annyiszor elolvastam a picsog szót hogy mostmár nagyon furán hangzik :D
júl. 11. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/68 anonim ***** válasza:
100%

#28

Ne picsogj már te is! :D

(A nyelvtannáci.)

júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/68 anonim ***** válasza:
85%

"Én meg futok, biciklizem a tűző napon is."

azta!!!!! isten vagy!!!! felnézünk rád mind és irigykedünk is!

(remélem kielégült a napi dícséret utáni sóvárgásod)

júl. 11. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/68 anonim ***** válasza:
100%
23: Picsog a szótő, szóval picsogok, picsogsz stb.. :D
júl. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!