Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki a nyárban a...

Más is van, aki a nyárban a meleg miatti picsogást utálja a legjobban?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek, majdnem mindig előkerül, hol normál keretek között, hol eltúlzott módon.


Én meg futok, biciklizem a tűző napon is. A sok egészségtelen módon elő pedig valami vasemberként tekint rám, pedig semmilyen extra megterhelést nem jelent nekem a sport ahhoz képest, mintha csak 20 fok lenne.


júl. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 51/68 anonim ***** válasza:
100%

Köszi mindenkinek, jót mosolyogtam ezt a csevegést olvasva a picsogásról :D


Nekem egyébként csak jólesik, ha látom, hogy nem vagyok egyedül, és mást is bosszant ez a hőség. Úgyhogy hajrá picsogók!

júl. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/68 anonim ***** válasza:
100%

#51

Kedves 51. válaszolót! Ezúton értesítem Önt, hogy mivel válaszának száma megegyezik a hírhedt 51-es körzet számával - ez ugye nem szorul magyarázatra - ezért Ön lett a szerencsés kiválasztott, aki minden harsány nevetése, pici kacaja, enyhe mosolya után 10 ezer forinttal tartozik ezen kérdés alatt választ adó felhasználóknak. Fejenként, természetesen. Tartozását kérem haladéktalanul fizesse be, ellenkező esetben picsogó hadjáratot indítunk Ön ellen!

(Ne szóóójjjon be senki jóóóó, a szar pojén is pojén és ez most ingyé vót na :D)

júl. 11. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/68 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy a csipogból kellene levezetni. Csip-csip csipog, pics-pics picsog. Hát ez se stimmel :D
júl. 11. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/68 anonim ***** válasza:
Tényleg, van a fordul, forog, akkor biztos van picsdul, picsog is. Vagy nézzük csak korog: kordul, korog. Sőt van felfordul is! :) Ezek szerint van felpicsdul.
júl. 11. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/68 anonim ***** válasza:
100%
Hát én felpicsdultam most rajtad :D picsomenális válasz XD
júl. 11. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/68 anonim ***** válasza:
100%
Rég láttam utoljára ennyi remek és humoros választ egy kérdés alatt, meg ilyen jó hangulatot, úgyhogy én is köszönöm mindenkinek :D :)
júl. 11. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/68 anonim ***** válasza:
87%

#56

Nekem kezd gyanús lenni, hogy ez alatt kérdés alatt valami párhuzamos univerzumba kerültünk. Hol vannak a besavanyodott, karót nyelt, merev, humortalan emberek és a reflexből lepontozó trollok? Ez nem lehet a gyakori!!

júl. 11. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/68 anonim ***** válasza:
100%

#57

Nekem is gyanús!! Picsogjunk rajta kicsit?

júl. 12. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/68 anonim ***** válasza:
100%
57 És a párhuzamos univerzumban is ilyen pusztulat van? Mert akkor elkezdek picsogni, az krva élet!
júl. 12. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/68 anonim ***** válasza:
100%
Valószínűleg kellemes társaság lehetsz ezzel az "aki nem olyan, mint én, az hülye" mentalitással.
júl. 12. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!