Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Hogyan védekeztek hőség ellen?

Hogyan védekeztek hőség ellen?

Figyelt kérdés
Mennyire bírjátok?

jún. 24. 15:59
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
88%
Nappal ablakok csukva, déli ablakon sötétítő leengedve. Éjjelre minden kinyitva, ventillátor az ablakból fújja be a hűvöset. Így egész kellemes.
jún. 24. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
77%
Légkondival. Ki se mozdulok 25 fok fölött a lakásból. Minden dolgomat reggel intézem, vagy késő este ha már nem tűz a nap. Én az a fajta vagyok aki 10 fokban is rövidnadrágban és pólóban jár, a meleget viszont nagyon nehezen tűröm hacsak nem tengerparton vagyok.
jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
81%

Légkondit használva hűsölünk.

Iszunk.

Csökkentett üzemmódban dolgozunk.

Csak annyit mozgunk, amennyit feltétlenül szükséges és azt sem lendületből.

Kerüljük a legmelegebb idősávban az aktivitást.

jún. 24. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
89%
Ém sehogy. Ezt szeretem a legjobban. Ilyenkir pörgök fel, megyek túrázni, bringázni, kiűlni ide-oda teraszos helyekre. Előző életemben hüllő lehettem mert a hidegben pont ennek az ellentéte vagyok. Lelassúlt, kedvtelen, bárhova kell menni az nyögvenyelős és csak muszályból.
jún. 24. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 anonim ***** válasza:
83%
Sörrel.
jún. 24. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/26 anonim ***** válasza:
86%
Mivel panelban nincs klíma is a ventillator jön az arcomra
jún. 24. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/26 Noren1989 ***** válasza:
86%
Hazamegyek. Itthon nyitott ablak mellett 22fok van. És nem, nem igluban lakom.
jún. 24. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 anonim ***** válasza:
87%
Bírom, de ha menni kell feladatot ellátni, akkor menni kell. Iszok, amikor tudok, illetve igyekszek nem a napon lenni.
jún. 24. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/26 anonim ***** válasza:
62%
Angliaban elek.
jún. 24. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 anonim ***** válasza:
90%
Őszinte leszek, klíma nélkül esélyem se lenne. Régi tégla társasház, viszont zárószint, a tető ontja a hőt. Inverteres split klímám van a nappaliban, miután hazaérek bekapcsolom és nagyrészt az egész lakást be tudja hűteni valamennyire. Ezen kívül ha még van értelme és nem 26 fok fölötti éjszakák vannak, akkor ha van rá lehetőségem éjszaka kereszthuzat, és ugyanez reggel. Amúgy is jó dolog a levegőt cserélni, beengedni egy kis friss oxigént. Aztán lehet nem túl elegáns, de mivel egymagamban vagyok így többnyire alsóneműben is vagyok, kényelmes és nem sülök meg. Időnként hideg italok is jók. Csípős fűszeres ételeket is kerülöm amíg hőség van, illetve a hosszas főzőcskét is, könnyű és gyors ételeket csinálok ilyenkor. Ja és emellett iszok is eleget, vizet.
jún. 24. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!