Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Várjátok már, hogy a meleg...

Várjátok már, hogy a meleg miatt panaszkodhassatok?

Figyelt kérdés
jún. 15. 21:40
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
60%
Igen, de eddig sajnos elég jól viselem.
jún. 15. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
58%
Imádom a hőséget, sosem panaszkodom miatta. Majd ha jön a hideg, meg a csípős szél reggelente velem szemben a bringán melóba menet akkor fogok picsogni! :D
jún. 15. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 Antiszociális lény ***** válasza:
96%

Nem panaszkodom, de nyilván rossz, hogy ilyen fülledt meleg lesz.. Mármint erre az elkövetkező 37-38 fokos hőségre gondolok.


1. Ez nem jó strandolni se, mert annyira meleg van, hogy rossz kint lenni.

2. Csomó ember lesz rosszul.. és az állatoknak is elegük van, pl a cicáknak.

3. Semmi csapadék nem lesz a mezőgazdaságnak is rossz.

4. Nem egészséges, hogy van két lehetőséged. Izzadsz vagy klímázól és hogyha haza kell menned munkahelyről például akkor a 25 fokos elviselhető hőmérsékletről aron vág a 38 fok.


Szóval én csak azt remélem, hogy mielőbb visszatér ez az elviselhető nyárias 28-30 körüli hőmérésklet ami még kellemes. Arra ami jővő héten lesz én csak azt szoktam mondani, hogy nem fehér embernek való.

jún. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
71%

nem :((

de úgyis fogok :(

jún. 15. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
29%
Ősz és tél sokkal rosszabb.
jún. 15. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%

3# Jövő hétre még csak 34 fokot ír. (Budapestre, bár itt melegebbnek érződik ugye mint faluban mondjuk.) Az még azt mondom a tűrhető szint, igazából utcán nem is annyira gáz, hanem amikor buszra, metróra száll az ember, ahova beszorul, na az a rossz.


Egyébként nyáron érdemes extrán odafigyelni a folyadékra, ami ilyenkor legyen víz és kész, sok zöldség, kevés zsír, cukor, stb. Nekem ez oldotta meg a meleg fóbiámat, tavaly nyáron meg sem éreztem a legnagyobb hőséget sem, legalábbis mint a szabad levegőn, többnyire árnyékban semmi bajom nem volt. Nyilván egy 40 fokosra melegedett, fülledt buszon nem segít.😃 De ez is több, mint a semmi.

(Ja meg csomó embert látok 30+ fokban is hosszú nadrágban mászkálni. Persze a saját döntésük, de a laza öltözet sem árt…)

jún. 15. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
70%
Ó, én már elkezdtem.
jún. 15. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 Antiszociális lény ***** válasza:
100%

#6


Felénk ezt írja:

[link]


#3 voltam.

jún. 15. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:

Sosem, hiszen az azt jelenti h már nagyon rossz nekem

Már itt tartok

jún. 16. 03:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
46%

Hat van is mi miatt

Eddig még nem is volt durva de ami majd most jön… könnyű annak akinek van ac a szobájában

Nekem nincs

Pedig én északon vagyok

jún. 16. 03:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!