Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki a nyárban a...

Más is van, aki a nyárban a meleg miatti picsogást utálja a legjobban?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek, majdnem mindig előkerül, hol normál keretek között, hol eltúlzott módon.


Én meg futok, biciklizem a tűző napon is. A sok egészségtelen módon elő pedig valami vasemberként tekint rám, pedig semmilyen extra megterhelést nem jelent nekem a sport ahhoz képest, mintha csak 20 fok lenne.


júl. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 11/68 anonim ***** válasza:
88%
Ők a meleg miatt hisztiznek, te meg miattuk, szerintem te sem vagy jobb náluk, hiába akarod fényesre nyalni a saját segged.
júl. 11. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/68 anonim ***** válasza:
100%

Várlak a judo teremben, két kilós pamut "télikabát", a teremben 34 fok van, ablakfelület 1 m2, ventillátor elfogyott, légkondi nem is volt!


:)


Amúgy nekem épp elég lesz 14 km-t hazatekerni (kb 40 perc alatt) délután 4-kor, aztán irány az uszoda, de oda már feleségem vezet. Ja, 100 kilós vagyok, legalább 10 kiló ebből extra zsír, a vérnyomásom magas. De kulacsot sem viszek a bicajozáshoz, mer' kemény is vagyok!


De ezt a tetűláda meleget az irodában akkor sem tudom szó nélkül megállni! Kéthetes 38+ fokos hőhullám az nem a normál nyár, apáink-nagyapáing kánikulának hívták a 32 fokot 3 napig. Mi hidegfrontnak.

júl. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/68 anonim ***** válasza:
91%

"Én meg futok, biciklizem a tűző napon is"

Kérdező, Te debil vagy kicsit...?

júl. 11. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/68 anonim ***** válasza:
27%
Az tényleg sok ember, kár volt lepontozzatok egy egyszerű kérdést. De télen meg a hideg miatt picsogunk, ilyenek vagyunk mi emberek.
júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/68 anonim ***** válasza:
91%
Nem, én az ilyen idiotakat utálom a legjobban, mint te. Még ennél a rohadt melegnel is jobban.
júl. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/68 anonim ***** válasza:
100%
Ültess egy fát és mutasd meg nekik a fotót hogy épp ülteted, bizonyítékul hogy te legalább tettél valamit a kedvükre. Ráadásul saját magad ellenében, mert ha egy fokkal is hűvösebb lesz, te már meg fogsz fagyni. De ne aggódj nem lesz hűvösebb egyhamar, az is nagy eredmény lenne ha nem lenne több fokkal melegebb évről évre, hanem legalább megállna a folyamat.
júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/68 anonim ***** válasza:
91%
Sz.r életed lehet Kérdező, ha mindössze a nyári forróságban lévő futás és biciklizés miatt érzed különbnek magad másoknál. Valahol azért megértelek, ilyenkor legalább nyugtatod magad, hogy mégsem olyan rossz neked. :D
júl. 11. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/68 anonim ***** válasza:
64%
Norberta. Az...elmesz ám a sunyiba a te kis hazug kamus spermium
júl. 11. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/68 anonim ***** válasza:
61%
Gyakori írja ki ezeket a hulladék kérdéseket, bárki más írná, már törölték volna.
júl. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/68 A kérdező kommentje:
#18 Add meg privátban az elérhetőségeid, aztán meghagyom az örököseimnek, hogy mindenképp hívjanak majd meg téged a szívroham okozta halálomat követő temetésemre 😉
júl. 11. 13:20
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!