Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Más is van, aki a nyárban a...

Más is van, aki a nyárban a meleg miatti picsogást utálja a legjobban?

Figyelt kérdés

Bárkivel beszélek, majdnem mindig előkerül, hol normál keretek között, hol eltúlzott módon.


Én meg futok, biciklizem a tűző napon is. A sok egészségtelen módon elő pedig valami vasemberként tekint rám, pedig semmilyen extra megterhelést nem jelent nekem a sport ahhoz képest, mintha csak 20 fok lenne.


júl. 11. 12:08
1 2 3 4 5 6 7
 1/68 anonim ***** válasza:
100%
Nem élek egészségtelenül, sportolok is, de hülye lennék kimenni a tűző napra. Akkor edzek mikor még viszonylag hűvös van, napközben meg próbálok árnyékban maradni.
júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/68 anonim ***** válasza:
91%

"Én meg futok, biciklizem a tűző napon is."

. Igen, ez nagyon kellett, hogy demonstráld, kb. egy kategória vagy velük.

júl. 11. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/68 Antiszociális lény ***** válasza:
94%

Én azt unom, hogy valaki úgy kezeli a 40 fokot, mintha a világ legtermészetesebb dolga lenni és hétköznapi, hogy a hőség miatt emberek halnak meg. Persze vannak olyanok ahol ez mindennapos, mert sivatagi éghajlat van, de nálunk ez nem általános.


A kérdésed színtiszta provokáció, semmi más.

júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/68 anonim ***** válasza:
100%

Néha tényleg túl sok. De engem ugyanúgy idegesít az ilyen önfényezés is, amit te írtál :D

És nincs ilyen összefüggés, amit írtál. Én egészségesen élek, sportolok is, mégis utálom az ennyire meleget. Sose szerettem. Hófehér bőröm van, nem nekem találták ki a tűző napot, én téli gyerek vagyok.

júl. 11. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/68 anonim ***** válasza:
88%
20-30 sőt még 40 évesen én is így voltam vele. Nem értettem, mit nem lehet ezen elviselni. Aztán 3-4 évvel ezelőtt valami megváltozott, egész rövid idő leforgása alatt. Ma már a 40 közepe felé haladva szó szerint az életemért küzdök a kánikulában. Ha kilépek a légkondis szobából a 33 fokos lakásba, a konyhába vagy az előszobába (most mértem meg, ennyi van nálunk), 10 perc múlva elkezd fájni a szívem. Korábban soha semmi bajom nem volt. Ami neked picsogás, másnak tényleg a tűrőképességének a határát jelentheti. Lehet, hogy majd te is megtudod 10-20 év múlva. (Ne így legyen!)
júl. 11. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/68 A kérdező kommentje:
#5 Azt kihagytam, hogy többnyire 25-35 éves emberekről van szó.
júl. 11. 12:33
 7/68 anonim ***** válasza:
93%
Szerintem menj vissza az élőhelyedre, a sivatagba, minket meg hagyj békén tenni valamit a hőség évről évre fokozódása ellen. Inkább a sivatagból hódíts el területeket, pl banán ültetvény, akkor ide is kevesebb por fog onnan érkezni, meg kevesebb meleg levegő, te meg boldogan futkoshatsz, legalább valami hasznosat is csinálsz.
júl. 11. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/68 anonim ***** válasza:
81%
Ma konkrétan ki picsogott neked a meleg miatt?
júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/68 anonim ***** válasza:
33%

Top 3 dolog amit legjobban utálok a nyárban, sorrendben:

1. Rovarinvázió

2. Picsogás

3. Undorító érzés mikor be vagyok kenve tetőtől talpig naptejjel

júl. 11. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/68 A kérdező kommentje:

#8


Először a párom

Utána a kollégáim, Petra, Péter, Liza, majd legutóbb Norberta


A nap majdnem fele még hátravan, szóval minimum a szám duplázására számítok.

júl. 11. 12:46
1 2 3 4 5 6 7

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!