Kezdőoldal » Emberek » Emberi tulajdonságok » Mikor és miért döntöttél úgy,...

Mikor és miért döntöttél úgy, hogy NEM akarsz gyereket vállalni?

Figyelt kérdés

A mikor alatt azt értem, hogy milyen életkori szakaszban, vagy milyen élethelyzetben.

Azok véleménye is érdekel, akik még nem döntöttek, de erősen “tétováznak”.



2023. júl. 2. 22:20
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 11/87 anonim ***** válasza:
37%

Akkor mit kerestek ebben a kategóriában?

Ja, tudom, a főoldalon véletlen megláttátok a kérdést. 🤣


De a legszebb, mikor "tanácsokat" osztogattok.🤡

2023. júl. 3. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/87 anonim ***** válasza:
27%
Gondolom van egy szőrös gyerekük, kutyamaminak hívják magukat és közben gyűlölik a gyerekeket. Nagyon trendi!
2023. júl. 3. 06:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/87 anonim ***** válasza:
38%

Legközelebb kiírok már egy kérdést egy sport kategóriában, hogy miért utálják a sportokat.


Valószínű egy válasz se fog jönni, mivel csak ide járkálnak ilyenek, hogy uuu de úúútálom a kölyköket skizofrének, akik türelmetlenül várják az újabb kérdéseket.

2023. júl. 3. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/87 anonim ***** válasza:
34%
Miért nincs kidobva gyerekvállalás, nevelés kategóriából az ilyen kérdés? Nem azért, mert felháborít, hanem ide gyerekesek járnak tanácsot adni gyerekkel kapcsolatban. Abszolút nem érdekel ha valaki nem akar gyereket és nem is tudok ebben tanácsot adni.
2023. júl. 3. 06:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/87 anonim ***** válasza:
57%

“Akkor mit kerestek ebben a kategóriában?”


Oda írok, ahová épp úri kedvem tartja. Nem egy hisztis kismama vagy anyuka fogja eldönteni

2023. júl. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/87 anonim ***** válasza:
27%
Fáj a vénlánysàg…
2023. júl. 3. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/87 A kérdező kommentje:

#14

“Abszolút nem érdekel ha valaki nem akar gyereket és nem is tudok ebben tanácsot adni.”

Én ezt maximálisan tiszteletben tartom, de akkor miért írsz ide?

Az meg, hogy valakinek az átlagtól merőben eltér a véleménye a gyerekvállalással kapcsolatban, ne legyen már bűn. Attól az még egy vélemény... ami engem viszont érdekel.

Mellesleg egy, a gyereket nem vállaló vagy a gyerekvállalással tétovázó kérdés milyen témakörben legyen? A műszaki eszközöknél?

Szóval, ha úgy érzed, nincs itt keresnivalód, kérlek, menj tovább. Köszi.

2023. júl. 3. 08:50
 18/87 anonim ***** válasza:
78%

Szerintem teljesen rendben van ha valaki nem akar, más a fontos, máskeppen képzeli,pl műveszek,sportolók stb.

Teljes mertékben megertem és elfogadom az ilyet,szerintem egyátalan nem kötelező,több baratnőm is gyerektelen és nagyon jól elvagyunk így is.

De azt nem tudom megérteni,hogy olyan gyűlölettel beszélnek és kezelik a gyerekeket,mintha valami fertőző betegségek lennének kb, de a kutyákat egekbe magasztalják és mindig összehasonlítjak a kutyák mennyivel jobbak. Bár az ilyen ember más ember társaival is ennyire gyűlölettel beszél. Az ilyen embereknek komoly lelki vagy/és mentális problémáik vannak. Az a legszebb mimor az ilyenek valaszolnak kérdésekre, hogy mennyire sz*r a gyereknevelés a gyerek meg a stb.

Valójában fogalma sincs csak egyszerűen gyermekkori traumáit vetíti ki magára a gyerekekre és a gyerekvállalásra.

Szerintem senkit nem zavarna,hogy ki vállal ki nem ha nem akarnák egymat folyton kioktatni "miért jobb ha van gyereked,miert jobb ha nincs".


Egy gyerek ilyan amilyenné a felnőttek teszik, ha neveletlen,agresszív,gonoszkodó,stb az nem maganak a gyereknek a hibája...

2023. júl. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/87 anonim ***** válasza:
78%

Látom a sok lepontozásból, hogy a gyerekesek ide trollkodtak megint. Ti is dönthettetek volna úgy, hogy nem vállaltok gyereket, ez nem kötelező van illendő dolog, pláne nem "így szokás". Döntés és felelősség kérdése semmi más.


Én 34 vagyok, tinikorom óta tudom, hogy nem akarok gyereket. Az egyik kommentelőhöz hasonlóan nem vagyok berendezkedve egy gyerekre, nincs megfelelő anyagi hátterem, türelmetlen vagyok, hirtelen felkapom a vizet, idegesítenek a gyerekek és egyszerűen utálom őket. Nem akarok és nem is tudnék gondoskodni senkiről életem végéig, van a családban olyan betegség, amit nem szeretnék tovább örökíteni (sem ennek a kockázatát vállalni), és nem akarok öreg koromra ingyen betegápolót magamhoz mert nem tenném ezzel tönkre senki életét. Ez csak néhány fő szempont, a lista nagyon hosszú.

2023. júl. 3. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/87 anonim ***** válasza:
27%

Szerintem ez a téma az emberek kategóriába illik, mert aki nem szeretne gyereket, az nem lesz terhes, nem fog gyereket nevelni, szóval csak őt, mint embert érinti a döntése. Esetleg a párkapcsolatokhoz, ha olyan a kérdés, de ide nem.

Ez a kategória nem erről szól, hanem a gyerekeket akaró, nevelő emberek problémáiról.

2023. júl. 3. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!