Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen véget ért az élet?...

30 évesen véget ért az élet? Én magam kiégtem teljesen, fásult vagyok, nem nagyon tudok semminek örülni

Figyelt kérdés
ma 06:04
1 2 3 4 5 6
 41/52 anonim ***** válasza:

#40

Szerintem 10000% evidens, hogy a “miért ne tudnék” az igent jelent.

De akkor a gyengébbek kedvéért:

igen.

Remélem most már nyugodtan fogsz tudni aludni.

Amúgy te se válaszoltál hogy miért személyeskedsz. :D

ma 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/52 anonim ***** válasza:

#41

Az nem személyeskedés, ha felteszek neked egy kérdést, hogy tudsz-e felelősséget vállalni a saját életedért, mivel a válaszaid alapján egyértelműen leszűrhető volt, hogy te nem pártolod az egyéni felelősséget az életben. Ez neked személyeskedés? Jesszus.. de érzékeny vagy. Inkább keress fel egy pszichológust, ha már ezen besértődtél, mint egy 5 éves hisztis gyerek.

ma 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/52 anonim ***** válasza:

#42

Na, pl ez megint személyeskedés volt. :D

Hogyhogy hiszel a pszichológusban, ha szerinted az emberek robotként működnek?

ma 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/52 anonim ***** válasza:

#43

"Na, pl ez megint személyeskedés volt. :D"


Tudom, fájdalmas, ha tükröt tartanak eléd és nem vagy azon a szinten, hogy méltósággal viseld az igazságot. Igen, megint akkor a te szinted szerint személyeskedtem. Alacsony az ingerküszöböd, amiről egyedül csak te tehetsz. Miért ne mondhatnék rólad negatív véleményt azok után, amiket itt leírtál? Nem személyeskedés, csupán egy ténymegállapítás, hogy képtelen vagy elviselni a negatív kritikát és már mindent személyeskedésként fogsz fel, ami neked nem tetszik, mert sérti az egódat.

Igen, megint személyeskedtem. :D Hahahaha... Így jártál... viseld el..

ma 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/52 anonim ***** válasza:

#44

Nem tükröt tartasz, hanem a kisujjadból előhúzott fantáziákról zagyválsz. Amúgy viselem a kritikát, de csak akkor ha valós dolgot kritizál bennem valaki, nem pedig kitalál dolgokat amikbe beleköthet.

ma 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/52 anonim ***** válasza:

#45

Miért nem voltál képes elsőre válaszolni arra, hogy tudsz-e felelősséget vállalni a saját életedért?

Azután "válaszoltál" vissza kérdéssel, miután leírtam, hogy mivel nem válaszoltál nekem, és a válaszaidban sehol nem írtad a felelősségvállalás fontosságát, ebből kifolyólag te se vállalsz felelősséget. Ok-okozati összefüggés. Tudod, egyik válaszodban se írsz erről, te se vagy hajlandó erre válaszolni, akkor ergó mi következik ebből?

Egyébként pedig azt tanították neked, ha valaki kérdez tőled valamit, akkor kérdéssel válaszolj neki?

ma 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/52 anonim ***** válasza:

#46

Válaszoltam. Arról nem tehetek hogy értelmezési gondjaid vannak. :D

ma 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/52 anonim válasza:
Szerintem mindenki tekerjen egy marihuánás cigarettát... aki kérdezett és aki válaszolt ide. Mindegyikőtök állapotán sokat javítana. Nekem bevállt minden gondomra
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/52 anonim ***** válasza:

#47

Nem nekem vannak értelmezési gondjaim, hanem neked. Te nem tudsz értelmesen kommunikálni a saját anyanyelveden, te hagyod figyelmen kívül a neked nem tetsző mondatokat. Látom, anyádék erre tanítottak téged, gondolom ők is ilyenek, mint te.

A folytonos röhögős smiley-k használata mögé pedig csupán a frusztrációdat akarod elrejteni.


Ha már se a szüleid, se a tanáraid nem tanították meg neked, akkor majd én megtanítom neked, hogy KÉRDÉSRE NEM VÁLASZOLUNK KÉRDÉSSEL!

ma 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/52 anonim ***** válasza:

#48

Jobb lett volna, ha inkább meg se szólalsz, akkor bölcs maradtál volna, ahogy a mondás is tartja. Marihuánás cigi? Na, az értelmi szint kezd egyre lejjebb süllyedni.

ma 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!