Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » 30 évesen véget ért az élet?...

30 évesen véget ért az élet? Én magam kiégtem teljesen, fásult vagyok, nem nagyon tudok semminek örülni

Figyelt kérdés
ma 06:04
1 2 3 4 5 6
 31/52 A kérdező kommentje:
Miattuk tartok ott ahol, rám erőltettek mindent
ma 12:56
 32/52 anonim ***** válasza:

#31

Igen? És mi akadályoz meg téged abban, hogy abbahagyd most, amit rád erőltettek? Mi akadályoz meg téged abban, hogy új életet kezdj most? Mi akadályozott meg téged abban, hogy kiállj magadért?

Mi akadályoz meg téged abban, hogy ne akarj megfelelni görcsösen a szüleidnek?

ma 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/52 A kérdező kommentje:
Rám erőltették az érettségit, bezzeg érettségi után nem akartak eltartani, azt miután elálltam dolgozni, éveken keresztül hitelekbe kergettek
ma 13:13
 34/52 anonim ***** válasza:

"Rám erőltették az érettségit" :D :D :D :D

Komolyan, ez akkora probléma? 8 osztállyal biztos jobb sorod lenne, mint most. :D


"bezzeg érettségi után nem akartak eltartani,"

Ez is miért akkora baj? 18 év után felnőtt ember vagy, irány a munka, vagy menj főiskolára tanulni.


"azt miután elálltam dolgozni"

Ez a mondatrészed értelmetlen.


Hitelekbe hogy lehet valakit kergetni? Értelmi fogyatékos vagy? Hisz a hitelhez te magad kellesz a saját aláírásod, nem az övék. Ha te azt mondod, hogy nem, és elhúzol otthonról, akkor ennyi.

ma 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/52 anonim ***** válasza:

#29

Mire nem válaszoltam? :D

Mi kifogás, az hogy akinek például vesznek egy lakást a szülei és támogatják hogy diplomát szerezzen, annak könnyebb mint aki 16 évesen egy fillér nélkül lelki sérülten, jó példa nélkül kénytelen boldogulni? Mi a kifogás ezen? :D

ma 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/52 A kérdező kommentje:
Gyűlölöm az egész világot, az embereket!!!!
ma 13:29
 37/52 anonim ***** válasza:

#35


"Csak azért kérdezem, mert nagyon a felelősségvállalás ellen vagy."

Sehol nem válaszolsz a kérdésemre, ez nagyon gyanús. Miért is?

Eldöntendő kérdést írtam, tehát egy igen, vagy egy nem válasz elég lett volna, de még erre se vagy képes. Elodázod a válaszadást, tehát, erre egyértelmű a válasz, hogy nem vállalsz felelősséget a saját életedért.


"Te tudsz felelősséget vállalni a saját életedért?"

Igen, vagy nem. Ilyen egyszerű.


Tudod, ha valamire nagyon nem akarsz válaszolni, akkor azt is egyértelműen közölheted a másikkal, de az, hogy levegőnek nézed a kérdést és még te háborodsz fel, hogy neked szögezik a tetteid után járó következményeket, akkor így jártál. Látod, ilyen egyszerűen leszűrhető, hogy nem vagy képes felelősséget vállalni a saját tetteidért és annak következményeiért.


Plusz, sehol nem említed az egyéni felelősséget, sehol! Te csak jössz azzal, hogy "rossz családi háttér." Párom is rossz családi háttérből származik, mégse hozza ezt fel kifogásnak. Vajon miért? Vajon ő miért tud felelősséget vállalni a tetteiért, és miért nem az alkoholista apjára ken mindent?

ma 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/52 anonim ***** válasza:

#36

Nem kötelező élni, ezt te is tudod. Költözz ki egyedül egy tanyára, és boldogulj egyedül. Képes lennél rá? Kétlem.

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/52 anonim ***** válasza:

#37

Tehát melyik kérdésedre nem válaszoltam?

Mert arra, hogy tudok-e felelősséget vállalni, arra már válaszoltam. Szóval mire nem?

ma 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/52 anonim ***** válasza:

#39


"Miért ne tudnék felelősséget vállalni?"


Kérdésre kérdéssel nem felelünk. 5 szó helyett 1 igen, vagy nem szó egyszerűbb és rövidebb válasz lett volna. És a kérdésed NEM VÁLASZ a kérdésemre!

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!