Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy szinte már minden sorozatba bele raknak valamilyen LMBTQ+ -szereplőket?

Figyelt kérdés
(Leszögezném,hogy nem vagyok homofób )

júl. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 1/71 anonim ***** válasza:
65%
Én sem vagyok homofób, mégis idegesítőnek tartom ezt a fajta agresszív elfogadásmániát. Nem értem, kinek jó, ha mindig az arcunkba van tolva. A normális melegek sem szeretik pl. a felvonulást, mert ők sem értenek egyet azzal, ahogyan zajlik.
júl. 24. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/71 anonim ***** válasza:
54%
engem zavarni szokott ha már a harmadik sorozatot nézem és mindegyikben előfordul 1-2 meleg pár . arcunkba van tolva hogy fogadjuk el őket ,lassan úgy érzem ők lesznek többségben ami elég gáz ..
júl. 24. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/71 anonim ***** válasza:
23%
Miért kapott kegyelmet K Endre?
júl. 24. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/71 anonim ***** válasza:
56%
A legtöbb sorozat a jelenben játszódik, és a mostani társadalmi jelenségekkel párhuzamban állítható. Ezért is tudsz vele azonosulni, mert egy olyan világot mutat be, amibe te is élsz. Ebben a világban pedig a társadalom meglehetősen sokszínű, aminek ugyanúgy részei valamilyen kisebbségek akiket eddig tabusítottak vagy elnyomtak. Most sincsenek előtérbe rakva vagy forog körülöttük a cselekmény, de már a szerepeltetésük is sokakat felháborít. Egy fekete, ázsiai, tolószékes vagy nem heteroszexuális karakter - várj! a nőket kihagytam, sokaknál egy női főszereplő már feminista propagandának minősül - nem sok vizet zavar a sztoriban, de aki azonosulni tud velük legalább annyi üzenetet kap vele, hogy őt is emberszámba veszik.
júl. 24. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/71 anonim ***** válasza:
29%
Ez azért történik így, mert az országok politikai vezetésében egyre több az LMBTQ-s. Nálunk emellé nyomnak egy kampányt ellenük, de szerintem a pedofidesz vezetése különösen terhelt ilyen arcokkal, ezért vált ki ellenérzést, illetve korlátlan pénzösszegek vannak az ilyen emberekkel szembeni ellenséges magatartás marketingelésére.
júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/71 anonim ***** válasza:
55%
Nevetséges ostobaságnak tartom. Mindenesetre egy okkal több, hogy ne nézzem ezeket.
júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/71 anonim ***** válasza:
12%
A dagadt csaj, aki egy szépfiúval szexel.... pfujj
júl. 24. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/71 anonim ***** válasza:
59%
Tekintve, hogy ezek az emberek léteznek, nem látok gondot vele.
júl. 24. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/71 anonim válasza:
77%
Valahogy nem érdekel. Vannak nagyobb problémák is a világon. Ha valami nem tetszik, nem nézem, kész.
júl. 24. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/71 anonim ***** válasza:
74%
Azért idegesítő, mert a legtöbbször nincs funkciója a szereplő másságának, lerí hogy csak a kvóta miatt írták melegre az embert. Pont a napokban kezdtem el nézni egy spanyol sorozatot a Netflixen, amiből valahogy kimaradtak az ilyen karakterek, kellemes meglepetés volt.
júl. 24. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!