Kezdőoldal » Szórakozás » Filmek, sorozatok » Mi a véleményetek arról,hogy...

Mi a véleményetek arról,hogy szinte már minden sorozatba bele raknak valamilyen LMBTQ+ -szereplőket?

Figyelt kérdés
(Leszögezném,hogy nem vagyok homofób )

júl. 24. 10:56
1 2 3 4 5 6 7 8
 61/71 anonim ***** válasza:
68%

#59

De ha nem minden kapcsolat célja az utódnemzés, akkor meg miért fàj ha a társadalom ~5%-a meleg?

Amúgy az állatoknál is létezik homoszexualitás, akkor hogy ne lenne természetes?

júl. 26. 17:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/71 anonim ***** válasza:
40%

Én homofób vagyok!

Vagy nevezzelek bárminek.

Utálom a bziskodást látni és hányingerem lesz tőle.

Nem érdekel otthon ki mit csinál de a filmben nem szeretném látni, hogy 2 szőrös kani smárol.

Kérlek fogadjátok el így.

júl. 27. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/71 anonim ***** válasza:
62%
@62 Otthon, a négy fal között nyugodtan lehetsz homofób, csak mások jogait ne akard csorbítani.
júl. 27. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/71 anonim ***** válasza:
Isten ments a bajtól, senkinek semmijét se csorbítom. A véleményem kérdezték én pedig őszintén leírtam! Ehez még jogom van nem?
júl. 27. 17:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/71 anonim ***** válasza:
0%

63.

Mások jogait csorbítani?

A filmkészítők joga hogy a saját kisebbségi életvitelüket a filmeken keresztül mindenkinek a képébe tólják?

Ideje volna a homoszexuális tartalmat jelölni a filmeken, mint a korhatárs karikákkal.

Szereincsére már szerveződtek közösségek az ilyen infók megosztására. Le

júl. 27. 20:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/71 anonim ***** válasza:
Mivel a valóság is ez nyilván minél jobban hasonlítani akarnak a valóságra. Fogadjuk már el őket
júl. 28. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/71 anonim válasza:
33%
Semmi bajom nincs velük, amíg nem vonulgatnak, meg a gyerekeimet békén akarják hagyni. A többit a 4 fal között rájuk bízom.
júl. 29. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/71 anonim ***** válasza:
74%

#66


A valóság?

A valóságban nem minden ötödik ember homoszexuális!

júl. 29. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/71 anonim ***** válasza:
100%

Mi köze az "elfogadás ak" Ahoz, hogy belőlem mit vált ki?

El fogadom, hogy a feleségem büdöset sz@rik de ettől még nem akarom megvenni. Tetszik érteni?

júl. 29. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/71 anonim ***** válasza:
62%

Vannak itt olyan kommentek, hogy mit tesz hozzá a filmhez az, ha egy férfi és egy nő szexel és miért van benne?


Hát basszus, ebből kiindulva nőként legyek felháborodva, mert mit tesz hozzá a filmhez, ha nyomozók egy sztriptízbárban legeltetik a szemüket. Hiszen ennyi erővel ülhetnének egy étteremben is, nem? Azért ne essünk már át a ló túlsó felére.

júl. 30. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!