Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Behódolt a Lidl a nyugdíjasokn...

Behódolt a Lidl a nyugdíjasoknak: leszerelik az önkiszolgáló kasszákat az egyik üzletükben - Magyarországon miért ennyire buták az idősek?

Figyelt kérdés

Elképesztő, hogy mennyire buta nyugdíjasok vannak ebben az országban, bár sajnos úgy tapasztaltam, 30 felett is kihívást jelent egy olyan primitív eszköz használata, mint az önkiszolgáló kassza. Míg sok nyugati országban az idősebb generáció gond nélkül okostelefonozik, nálunk már ott megáll a tudomány, ha egy emailt el kell küldeniük.

Kíváncsiságból, szerintetek itthon miért ennyire visszamaradott idősek vannak?


2022. dec. 17. 16:25
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12
 111/114 anonim ***** válasza:
41%
#109 neked vagy nincsenek idős szüleid/nagyszüleid, vagy nem kedvelnek téged különösebben, utóbbit meg is tudom érteni
2023. júl. 23. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 112/114 everlight ***** válasza:
0%
110.A mesében csak jóságos minden öreg ember.Az hogy valaki el ér egy kort az nem egy eredmény. Én nem akarok 80 éves lenni,minek addig el élni?
2023. júl. 24. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 113/114 anonim ***** válasza:
112! Nem egy eredmény? Mégse sikerül sok embernek megérni! De! Eredmény! A múlt, ami nélkül nem létezne a ma. Sem te, sem én, se más. Hidd el, szép lenne az idős kor, ha nyugalomban élhetnének, és nem azon aggódnának, hogy holnap tudnak e enni, fűteni, vagy ki tudják e váltani a gyógyszert. De hát, egyesek azt gondolják, mert megöregedett, már semmi se jár neki. Nem csak a jövő számít, a múlt is... De... áh... feleslegesen „mondok“ bármit is azt hiszem. Én szeretném, ha a szüleim megérnék a 80 évet! És azt is, ha te is, legalább másképp látnád az öregeket.
2023. júl. 25. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 114/114 anonim ***** válasza:

Miért lenne eredmény az, ha valakinek olyan a genetikája, hogy strapabíróbb és nem lesz mondjuk halálos betegsége?

Az pont nem rajta múlik kizárólag.

2023. júl. 26. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!