Kezdőoldal » Emberek » Egyéb kérdések » Önkiszolgáló,kimérős szaloncuk...

Önkiszolgáló,kimérős szaloncukornál szoktatok trükközni?

Figyelt kérdés

Vasarlas soran arra lettem figyelmes hogy mellettem egy holgy vett kb 3 marek szaloncukrot lemerte,lecimkezte utana visszament es ratett meg kb 3 marekkal

Csak pislogtam


Utana ahogy mentem tovabb a boltba a polcokon itt ott lattam par zsakot amibe kimeros szaloncukor volt. Gondolom masis ezt csinalta,hozza tette a masikhoz csak mint a holgy csak ok probaltak "diszkretebben"



Ez a fajta lopas gyakori lenne?

Megeri a szegyen azert a par szaz ft er?

Ti is csinaltok ilyet?


2022. dec. 14. 21:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
100%

Aztán jól megszégyeníti a kasszás, mert ő is ráteszi az ellenőrző mérlegre, ami a pultjában van.

Az automata kassza meg alapból sikít. :)))

2022. dec. 14. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
7%
Soha, nem vagyok tolvaj. Sőt amikor kötelező volt a maszk használat, nem volt nálam maszk. Besurrantam a cba-ba vettem 4 sört majd a kasszánál mondták maszk nélkül nem szolgálnak ki. Vennem kellett egy maszkot amit fél kézzel a fejemhez szorítottam majd fizetés után ott is hagytam. Így hagytam magam mint vásárló, hogy meglopjanak a boltban
2022. dec. 14. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
ilyen béna dolgokkal nem probalkoznek, de hallottam, hogy önkiszolgáló kasszában almának merhetsz avokadot.. azért az már elgondolkoztató.
2022. dec. 14. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 A kérdező kommentje:

Auchanba voltam epp

Az onkiszolgalonak semmilyen suly ellenorzo resze sincs!!


Feltetelezem ott is fizettek

2022. dec. 14. 21:33
 5/21 anonim ***** válasza:
84%
Ez túl egyszerű. De az avokádó lemérése almának már leleményesebb. Olyat is hallottam már, hogy valaki rendszeresen sima krumpliként mér le édesburgonyát. Nekem ezek a megoldások jobban tetszenek. De amúgy nem tartom valószínűnek, hogy bármelyiket megteszem.
2022. dec. 14. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
100%
Nem
2022. dec. 14. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
100%
hát én sem teszem meg, mert nem merem meg valahogy nekem nem fér bele, de ettől még én is elgondolkozom ezeken. :) én egyrészt puhapocs vagyok, másrészt a becsuletem többet ér pár 100 v max pár 1000 Ft-nal.
2022. dec. 14. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
49%
én jól be csaptam öket, szaloncukrót vettem és pisztáciának mértem le
2022. dec. 14. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
95%
A tescoban és az auchanban is végeznek szúrópróbaszerűen ellenőrzést az van e a számlán, ami meg lett vásárolva.
2022. dec. 14. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 A kérdező kommentje:

Minket is ellenoriztek mar szerintem a 10ft os szatyorra voltak kivancsiak hogy beutottuk e 😅

Ugyanis akkor epp csak peksutit ,zoldseget,gyumolcsot vettunk



Ha tegyuk fel nem utottuk volna be a 10 ft os szatyrokat mi tortent volna?

🤔

Szatyor miatt rankhivtak volna a rendort?

2022. dec. 14. 21:54
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!