Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 71/84 anonim ***** válasza:

Szia! :) Én vagyok a tököli mesélős :D


Nos, a kérdésedre válaszolva egy kényelmes tornacipőt húz, mert sokszor iszonyú sokat segít, olyan mintha lebegnél. :DD

Én talpbetéttel dolgoztam sokszor, mert kényelmesebb volt az egésznapos fel-le gyaloglás, vagy az egyhelyben ácsorgás és munka végén nem fájt minden lépés. :-)


Melyik diákszövetkezet által mész oda dolgozni? Kívánok sok sikert és nyugodt, jó munkát neked! :)

2015. jún. 16. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/84 anonim válasza:

szia mesélő :D

i love diákmunka által megyek vagyis rebusz.. de nem tudom már hogyan is hivjak :D 29-én szeretnék kezdeni mivel a jövőhéten még tart az érettségi szóbelim:) remelem tetszeni fog.. nagyon kíváncsi vagyok már hogy milyen lesz.. :)

2015. jún. 20. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/84 anonim válasza:
Utolsó, szombathelyi vagy ? Csak mert itt is így hívják az irodát :D Ha minden jól megy akkor sikerül nekem is mennem júliustól, csak az én helyzetem kicsit bonyolult, mert Szombathelytől 300km-re lakok, csak itt él a bátyám, hozzá költözök fel erre az egy hónapra. Én kicsit izgulok, mert még nem dolgoztam ilyen nagy helyen, mondjuk nem félek, hogy nem bírom a munkát vagy valami, mert szakácsnak készültem, ott is órákat kellett állni a tűzhely mellett :D
2015. jún. 25. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/84 anonim válasza:
utolsó!! nem, Szigethalmon lakok :) ma megyek először tescozni :)
2015. júl. 8. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/84 anonim ***** válasza:
Sziasztok! Hamarosan megyek a Dunaújvárosi tescoba árufeltöltőnek, valakinek tapasztalatai erről az áruházról? Eléggé félek így, hogy milyen lesz elsőre, de úgy vagyok vele, hogy megcsinálom, amit mondanak, túlélem, és megyek haza, ennyi, csak a pénz miatt csinálom.:D
2015. júl. 9. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/84 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, felesleges volt aggódnom mindenki tök segítőkész volt meg rendes, jó hely ez a tesco.:D
2015. júl. 14. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/84 anonim ***** válasza:

Ugye ugye :D

Bár azért ne vegyük egy kalap alá az össze tescot, valahol valóban eléggé khm... :)

2015. júl. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/84 anonim válasza:

Sziasztok!

Eddig én szárazárú és zöldség osztályon voltam, elválaltam jövőhétre a pékség osztályon diákmunkát (fogarasi tesco) mit kell kb csinálnom majd?

2015. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/84 anonim válasza:

Sziasztok!:)

Olvassa meg valaki a kommenteket? Szeretnek diakmunkara menni a fogarassi tescoba, aki ismeri es jar mostanaba oda dolgozni mondana rola par szot hogy milyen hely?


16/l

2016. jan. 25. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/84 anonim válasza:
Melyik részlegen szeretnél majd dolgozni ?
2016. jan. 26. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!