Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 21/84 A kérdező kommentje:

Tegnap mehettem :)

Délutánra mentem,először kozmetikumokat pakoltam utána pedig tejtermékeket :) nem mondanám hogy túl nehéz volt de azért fárasztó...A dolgozok többsége elég kedves volt bár akadt egy kettő ritka bunkó is :) az osztályvezető végül is kedves csak azért kiabált az egyik diákkal mert lekelett pakolni az egyik polcot lemosni és vissza az egészet ő meg kicsit másképp rakta fel de jól és elkezdett vele kiabálni hogy hogy lehet ennyire hülye :D hát velem nem volt baja szerencsére :) most azt mondták lehet hogy 2 hét múlva lesz csak munka :(

2012. júl. 6. 11:42
 22/84 anonim ***** válasza:
100%

(még mindig én)


Mi is bénáztunk néha, meg volt, hogy szinte nem is haladtunk, de sosem kiabált az osztályvezető velünk. Sajnálom azért, hogy ilyen osztályvezetőt sikerült kapnod, de ha veled nem volt gondja, akkor az úgy rendben. :D


Na és kellemesen csalódtál az első tescos munkád miatt vagy nem igazán jön be?:D Melyik Tesco ez egyébként?

2012. júl. 6. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/84 A kérdező kommentje:
hát kellemesen csalódtam :) Nyilván vannak jobb munkák is de megteszi ccsak gyakrabban hívnának az lenne igazán jó :) Zalaegerszegi :)
2012. júl. 6. 20:55
 24/84 anonim ***** válasza:
100%

5. vagyok.

Jövőhéten pénteken megyek Zalaegerszegre nyaralni, ott leszek egy hetet... Akkor lehet majd elmegyünk egymás mellett a Tescoban, ha betévedünk. :D

2012. júl. 7. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/84 anonim ***** válasza:
96%

Szia! (Én vagyok a mesélő) hehe.


Szoktad még olvasni a kérdésedet? Esetleg akit érdekelt ez a kérdés itt és olvasgatott minket? Van itt valaki? :-)


Kérdező, hogy vagy? Szoktál dolgozni még a Tescoban? Esetleg voltál azóta többször is? Várom a válaszod és bízom benne, hogy valami csoda folytán ennyi idő elteltével is észre veszed, hogy írtam. :) :)

2013. febr. 18. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/84 anonim ***** válasza:
100%

Én vagyok a 20/l...Illetve már 21/l. :D

Én még pár naponta felnézek gyakorira, így jelentem, itt vagyok! :D

2013. febr. 21. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/84 anonim ***** válasza:
100%

(mesélő)


Szia!!! :D

Remélem a kérdező is előkerül előbb-utóbb, mert tetszett a kíváncsisága és az aggódása. :D

Én pedig kíváncsi vagyok, ha volt-e Tescoban azóta, milyen is volt neki. :)

Te azóta voltál? (utolsónak)

2013. febr. 21. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/84 anonim ***** válasza:
100%

Azóta sajnos nem igazán voltam, talán 3-4 alkalommal. Idén hétfőtől-péntekig suliban vagyok, így esélytelen a munka (hétvégére kevés diák kell, már ha kell).

És te jársz még oda? :)

2013. febr. 22. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/84 anonim ***** válasza:
85%
Hát mióta itt beszélgettem a kérdezővel, tavaly, akkor még dolgoztam, amikor csak tudtam és lehetett. (Tehát, hogy hívtak a szövetkezettől). Idén még egyszer sem kértek diákot, vagy csak én nem tudok róla. :-(
2013. febr. 24. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/84 anonim ***** válasza:
100%

Sziasztok!


Újra itt vagyok, a hosszú irományos. :D


Meséljetek, hogy vagytok? Remélem jól.

A kérdező máig nem került elő sajnos, pedig nagyon bíztam benne, hogy beszélhetünk majd még. :-/

Csak én dolgozok még a mai napig a Tescoban, ha lehetőségem adja? :D

2013. máj. 26. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!