Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 41/84 anonim ***** válasza:

Szia Újra!


Na hogy vagy, mi újság, hova tűntél az éterből? :D

Vártam, hogy felbukkansz, de semmi... :-)

Remélem azért jól vagy és minden rendben van.


Megyek elsején nagy leltárra, életemben nem vettem még részt ilyen procedúrában, kíváncsi leszek, mit kell, hogy kell. Remélem nem lesz túl bonyolult. :D


Voltál már ilyen nagy-leltáron?

2013. jún. 24. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/84 anonim ***** válasza:

Szia!

Bocsi, hogy eltűntem. :D Olvastam az előző válaszodat is, de valami miatt nem válaszoltam, utána meg teljesen elfelejtettem. :D

Szóval: igen, nagyon sok volt, néhány termék kivételével mindegyikhez raktunk, így ez több ezret jelentett. :D


Minden rendben van, azt leszámítva, hogy megint kevés a munka, és megint csak azokat hívják, akik év közben is mentek. :(

Leltáron még nem voltam, de azt mondják, hogy nem bonyolult. Nálunk is lesz a hónap elején, remélem még be tudnak rakni, kíváncsi vagyok én is, hogy milyen lehet. :D

Neked hogy megy a sorod? :-)

2013. jún. 24. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/84 anonim ***** válasza:

Szia! :D


Nem rég kezdődött el a nyári szünetünk, de azóta nem igazán találtam semmi munkát, pedig próbálkoztam.

Mehettem volna pár napra a Tescoba, ahova én szoktam: jelentkeztem is, be is írtak. Felkeltem jó korán, bementem, ide-oda sétáltam valakit keresve mit kéne csinálni, aztán az igazgató mondta, hogy le lett mondva a diák és nem érti, hogy miért nem szólt nekem a szövetkezet. Szóval igen, iszonyú tikkasztó hőségben fogtam magam és bementem, szanaszét izzadtam mind a semmiért, mert nem szólt a szövetkezet. Annyiból megérte az egész, hogy amit vettem lakat, kipróbálhattam a szekrényen, jó-e. Sosem tudtak adni kulcsot és mindig a vevőszolgálaton kellett leadnom a cuccaimat. Képzelheted hogy örültek, amikor már alig fértek el. :D


Viszont ez az elsején lévő leltár biztos és annyiból jobb, hogy amikor jelentkeztem, a nőci elmondta, hogy többen leszünk diákok, így remélem jó lesz a társaság. Legalább nem egyedül leszek. Persze tudom, hogy az ember dolgozni jár oda és én ezt tiszteletben is tartom, hisz becsületesen végzem a munkám, de jó néha-néha beszélgetni valakivel. Főleg ha újak és most lesznek először. Szeretek segíteni nekik, ha tudok. Mit hol találnak, mit szabad, mit nem, melyik tescos szokott morcos lenni és melyik az, aki nagyon jó fej, stb... :D


Utána mi lesz, azt nem tudom, itthon élvezem a nyarat, aztán ha adódik valami munka, akkor megyek. Sajnos még nem töltöttem be a 18-at, így elég korlátozottak a lehetőségek, de amit tudok, megteszek. Lehet mehetek majd egy benzinkútra, persze ez még csak lehet, ki tudja mi lesz belőle. Én mindenesetre örülnék. :p


Viszont a Tescohoz mindig hű maradok! :D <3


Egyébként ez tényleg rossz így, hogy csak azokat hívják, akik év közben mentek, hiszen más is szívesen menne. Sajna ilyenkor a nyakukra kell járni mindig. :S


Néhány alkalommal velem is előfordult, hogy a Tescosok ahova járok, megkérték a szövetkezetet, hogy engem hívjanak a munkára. Az úgy jól is esett a szívemnek, amikor ezt mondta a szövetkezetes pali. :-)

Nem tudom, ki mondhatta a nevem bent. Egy ismerős azt mondta, az osztályvezetők tudnak erről és ők szoktak. Előtte pedig pont azzal az osztályvezetővel voltam, akit nagyon kedvelek és szinte bálványozom, annyira jó ember és tisztelem. Már annak örülök, ha csak segíthetek neki, én még ingyen is elmennék így. :-)

Na mindegy, nem tudhatom.


Viszont szorítok neked, hogy te is dolgozhass a Tescoban, mint a szorgos kis hangya, csak diákként. :D

Én reggel 6-tól este 7-ig leszek, úgy hogy ez tényleg nagy leltár lesz. :DD Mit fogunk tudni 12 órában csinálni, számomra még mindig rejtély, de kíváncsian várom. Én is azt hallottam, hogy a leltár a legjobb, mert nem olyan nehéz. Így legyen, kérem szépen, légyszíves :D :D


Tettem fel itt a gyik-on ehhez kapcsolódóan egy kérdést, itt van, hátha téged is érdekel:

http://www.gyakorikerdesek.hu/uzlet-es-penzugyek__karrier-fi..


:D


Vigyázz magadra!

Szia :DD

2013. jún. 24. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/84 anonim ***** válasza:

Fantasztikus... :-'(


Ma reggel telefon: megváltoztatták az időpontot és éjjeli lett, amire nem mehetek, mert nem töltöttem be a 18-at.


:'''''''''(

2013. jún. 25. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/84 anonim ***** válasza:

Szia!

Sajnálom, hogy lemondták. :( De nézd a jó oldalát: most legalább időben szóltak és nem mentél be feleslegesen. :D

Az tök jó, ha már külön téged hívnak. Igazi Tesco-karriert futsz be így diákként. :D

Benzinkúton mi lesz a feladatod,ha összejön? Soká leszel még 18? :)


Képzeld, én meg szorgos kis hangya leszek a jövőheti leltáron. :D Kb. 10 perce hívtak. Köszi a linket, nagyon hasznos segítség. :) Éjjelre megyek...Kíváncsi leszek, nehezen bírok ébren maradni 11 után, de remélem nem alszok majd be számolgatás közben. :D Kávét, energiaitalt nem ihatok, mert kiüt a koffein, szóval érdekes lesz... :D Majd szoríts!! :))

2013. jún. 25. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 46/84 anonim ***** válasza:

Szia! :-)


Na látod, ennek viszont nagyon örülök, hogy legalább te tudsz menni dolgozni és leltárra. Tessék majd mesélni, milyen is volt, ha túl vagy rajta. :p


Nézd a jó oldalát, éjszaka nincs nagy nyüzsgés és nincsenek a "hülye kérdéseim vannak, amiket a diáknak teszek fel" vásárlók :D :D :D (ez annyira tetszik)

Nem fogsz bealudni, hiszen a Tescosok mindig tudnak olyan feladatot adni, amitől ez nem fordulhat elő :D


Egy jó tanácsot tessék megfogadni: NE BAMBULJ EL! :D:D

(Mint tudjuk, az nem szokott jól elsülni)

Titkon azért remélem, még is történni fog valami, hogy jót nevethessünk rajta később. :D :D (csak semmi olyan, amiből valami baj lehet)


A napocska pedig majd kelni fog fel munka közben vagy éppen hazafelé tekeregve. Jó érzés fogja átjárni az arany szíved. :D :D


Október 5.-én fogom tölteni a 18-at.

Tulajdonképpen csak az bánt, hogy így az idei nyarat elpocsékolom a semmittevéssel. Pedig ami azt illeti, én dolgoznék, de hát olyan sokat számít az a pár hónap, hogy várhatok még egy nyarat... Klassz, ugye? :-(

Na jó, ha 18 lennék, sem hiszem, hogy találtam volna egész nyárra munkát, de biztos többet mehettem volna.

Na mindegy, nem panaszkodom, majd év közben hátha találok valamit, ami jó, hisz 18 leszek. :-)


Aki ajánlotta a benzinkutas munkát, az most kiderült, hogy mégsem az, de mondott mást. Gipszkartonozás. Szép és jó, csak az a nagy probléma, hogy soha életemben nem csináltam és nem láttam még ilyet. Nem tudom mi a feladatom és vizuálisan sem tudom nagyon elképzelni magam elé, miután körbenéztem az interneten. Persze mondták, hogy segítenek és megmutatják, de mégis bennem van a "félsz".


A lemondott leltárhoz visszatérve pedig tényleg örülök, hogy időben szólt, túlságosan is időben. Reggel 10 körül keltett a telefon. :D Nem baj, éppen keltem volna.

Hozzáteszem, miután hazajöttem arról a munkáról, amiről nem szóltak, írtam egy emailt, persze semmi olyat nem tartalmazott, ami csúnya, hisz nem is az volt a célom, hogy az orra alá dörgöljem ezt, hogy hibázott. Én nem az a típus vagyok. Hibázzon csak, mindenki hibázik, ettől vagyunk emberek. Ebből fog tanulni és látod, most figyeltek, mert hívtak. (igaz, nem az akinek az emailt küldtem :D)


Gondolatban akkor;ott, amikor az igazgató mondta, elküldtem melegebb éghajlatra, de arról nem kell tudnia. :D


Neked viszont jó munkát és nagyon szorítok, hogy minden jól menjen!


Vigyázz magadra!

2013. jún. 25. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/84 anonim ***** válasza:

Szia!

Azt hiszem, megint elfelejtettem reagálni (memóriazavar - korral jár :D).

Kezdek kicsit izgulni a holnapi éjjel miatt... Itt van 10 óra, és már mindjárt bealszok. :D Mi lesz velem, te jó ég!


Mihelyt betöltöd a 18at, a lehetőségek tárháza kinyílik előtted....ha szerencsés vagy. :D Bár te biztos szerencsésebb leszel, ha év közben is tudsz majd menni. A gipszkartonozásról már tudsz valami? Voltál már? :)

De jó neked, 10kor még alszol... Engem legkésőbb 8kor mindig kivet az ágy magából, még akkor is, ha hajnali 3-4kor zuhanok bele.. A szemét :D


Holnap éjjel majd gondolj ráááám ;)

2013. júl. 2. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 48/84 anonim válasza:

Sziasztok!


Én tavaly óta dolgozom nyáron diák árufeltöltőként a Tescoban. Eddig egy vidéki áruházban voltam, most ott nincs diákmunka, így kénytelen vagyok Pestre menni. Igazából egyik áruházzal sincsenek nagy problémáim (már ahol voltam). Szerintem egyáltalán nem igaz, hogy semmibe nézik a diákokat, kihasználják, stb. Ez mondjuk áruházfüggő, de szerintem leginkább hozzáállás kérdése. Aki úgy megy oda, hogy majd a semmittevésért jár a pénz, az téved. Dolgozni kell, hol jobb, hol piszkosabb a munka, de ha tisztességgel megcsinálod amire kérnek, akkor nem nagyon lehet baj. Ja, és még a vásárlástól se megy el a kedvem utána, legalább felismerem a dolgozókat később is, meg hamarabb megtalálom a termékeket.


Én szinte mindig éjszakás vagyok (szerintem ez a műszak jobb), mindig szárazárun voltam, de most Pesten Non-Food-ra tettek. A Frissáru a leírtak alapján izgalmas lehet, hát kíváncsi leszek ha oda kerülök egyszer. :)


Ja, és ha valaki sok diákkal szeretne dolgozni, az a Fogarasiba menjen. Eddig kb. ez tetszik a legjobban, ma is megyek. :)

2013. júl. 22. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 49/84 anonim válasza:

(az előző)


# 33/48-ra:


Na, először kaptam a másik irányba (mármint hogy Pesttől elfelé) munkát: Tököli TESCO. :)

3 éjszakám lesz ott, remélem tényleg jó lesz! :)

2013. aug. 21. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 50/84 anonim ***** válasza:

Szia Utolsó! :-)


Na, ez szuper és bízom benne, hogy tényleg jó lesz. Már amennyire lehet jónak nevezni egy ilyen munkát. :D :D

Remélem az éjszakásokkal is ilyen szerencsés leszel, mint én a nappalosokkal. :-)

2013. aug. 22. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!