Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 1/84 anonim ***** válasza:
66%

Így hívják a modern rabszolgákat.


Nézz utána mielőtt elvállalnád, mert ha csak a tizedét tudnád a valóságnak, akkor már nem tennél fel ilyen kérdést.

2012. jún. 18. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/84 anonim ***** válasza:
55%

miután dolgoztál tescoba soha nem fogsz ott vásárolni ez az 1 biztos


ha bírod az égtelen bűzt akkor bátran

2012. jún. 18. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/84 anonim ***** válasza:
69%

ki****ott sok és fárasztó munka-ki****ott kevés pénzért.

kell ez neked?

2012. jún. 18. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/84 A kérdező kommentje:
Hát 535 órabér annyira nem kevés szerintem ennyi idősen....már van szerződésem jövő héten mehetek először...kicsit tartok tőle
2012. jún. 18. 20:21
 5/84 anonim ***** válasza:
99%

Az az 535-ös órabér az 450 Ftot jelent.

Attól függ, hogy milyen a meló, hogy milyen helyre kerülsz. Mosóporokat, pelenkákat, kutyakajákat, edénykészleteket nem kellemes 8 órán keresztül pakolni, sokszor a fejed fölé emelni. Játékokat, csipszeket, csokikat viszont annál egyszerűbb. Kivéve, ha egy 25 centi széles játékot kell beraknod egy 15 centi széles helyre, miközben sajnos nem viheted be az eladótérbe a varázspálcádat. Továbbá a leigazítás sem egy nagy dolog.

Aztán jönnek majd a vásárlók, a jobbnál jobb kérdésekkel. Aztán az ott dolgozók egy része téged fog szemét/információ/irat futárként befogni.

Imádkozni kell, hogy rendes részlegvezetőt fogj ki, mert eléggé idegölő olyannal dolgozni, aki lesz@r mindent, vagy éppen még az se jó neki, amit ő maga csinál.

Én elvagyok a Tescoban árufeltöltőként (volt már rosszabb munkám is), de azért nem csinálnám minden nap.

Majd írd meg, hogy tetszett az első nap!

20/l

2012. jún. 19. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/84 A kérdező kommentje:
rendben köszi szépen a választ :)
2012. jún. 19. 19:52
 7/84 anonim ***** válasza:
98%

Én még nem dolgoztam máshol csak Tescoban árufeltöltőként. Így, hogy nincs máshol még tapasztalatom szerintem annyira nem volt vészes, a rossz az volt csak benne, hogy éjszakásra mentem, mert a nappalos helyek már foglaltak voltak. Eddig háromszor voltam, ha megint lehet menni akkor megyek, de éjjelre többet semmiképp. Első alkalommal a kozmetikaosztályon voltam, talán az volt a legjobb, második alkalommal a wc papíroknál,szalvétáknál,zsepiknél, ez annyira nem tetszett. Először lemosattak velem 2 sornyi polcot, amire ki volt folyva és odaszáradva valami ragacsos mosópor, egy polcot fél órán át sikáltam, mire lejött a trutyi aztán odajön a "felettes", hogy még csak a sor elején járok??Már rég végeznem kellett volna.. utána 8 órán keresztül egyedül voltam egy sorban, senki nem mondta meg, hogy mit csináljak, csak hogy pakoljak, de kb. 3 óra alatt felpakoltam mindent, utána kérdeztem, hogy mit csináljak aztán mondták, hogy igazgassam a sorokat, mert már nincs mit felrakni, jó ezzel elvoltam 2 óráig aztán jött a "felettes" és elkezdett pattogni, hogy mért üresek a polcok, elmagyaráztuk neki, hogy nincs áru amit feltöltsünk aztán átrakott a bébiételekhez, de azzal is hamar végeztem és az utolsó egy órát már azzal töltöttem, hogy az órámat néztem, mikor lesz 6 óra, hogy mehessek. Harmadik alkalommal egy ott dolgozó nővel voltam, 3 sort kellett feltöltenünk, azt leszámítva, hogy folyamatosan panaszkodott, hogy mért van ennyi munka, 2 emberre 3 sor, mért nem vesznek fel több embert stb, stb tűrhető volt. Nem értettem mi baja van, azét van ott, hogy dolgozzon, engem az sokkal jobban zavart, mikor nem volt mit csinálni.

Szerintem napi rendszerességgel nem ez a legjobb munka, nagyon fárasztó, ha napi rendszerességgel csinálod, de ha egy héten elvállalsz 2-3 alkalmat akkor simán ki lehet bírni. Én nem vagyok az a túl erős lány, de amit kellett, azt elbírtam, első alkalom után volt egy pici izomlázam, aztán semmi. Én 3-szor voltam és kapok érte 10-en valahányezer forintot, ami elég jól jön.

Abban teljesen egyetértek a korábbi hozzászólókkal, hogy aki egyszer volt a Tescoban árufeltöltőnek, az többet nem szívesen vásárol ott..

2012. jún. 19. 23:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/84 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm a válaszotok :) A béka kezelése (kézi) az nehéz?
2012. jún. 21. 14:18
 9/84 wml90 ***** válasza:
98%
nem nehéz, csak szokni kell.
2012. jún. 21. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/84 anonim ***** válasza:
99%

Hello/sztok! Szia "Kérdező"!


Én mondhatni kivétel leszek itt köztettek, mert szeretek abban a Tescoban dolgozni, ahol eddig dolgoztam és dolgozok ha van munka náluk. Kizárólag egyetlen egy Tescoban vállaltam eddig csak még munkát, így nem tudok viszonyítani más Tescohoz, inkább mesélnék akkor erről, de egyébként csak is itt fogok az elkövetkező időkben is dolgozni, mert ragaszkodom hozzá az ott dolgozó emberek miatt és helyileg is ez van a legközelebb.


Tényleg így van egyébként, reménykedned kell, hogy normális osztályvezetőt kapj, aki majd adja a feladatokat neked és dirigál. Én szerencsére normálisat kaptam és még kedvelem is nagyon, bár ha nincs jó napja, akkor jobb ha nem rontasz el semmit, mondjuk nekem sikerült eleget bénáznom, de hát senki sem kezdheti úgy, hogy mindent tudjon. Persze munka után megkerestem és megkértem, hogy ne haragudjon a sok bénázásom miatt... :D


Én is árufeltöltőként mentem dolgozni, de az osztályvezetőm berakott a pékségre, ahol nem csak a kenyereket kellett feltöltenem és a többit, hanem szeletelés/csomagolás, ezeknek a címkézése, stb..stb.., tehát számítod kell arra is, hogy nem mindig árufeltöltés lesz a feladatod.


Igazából ami a legfontosabb ahhoz, hogy elviselhetőbb legyen a hosszú munka és a fárasztó nap, az-az, hogy legalább legyen kivel beszélgetned.


Én a pékekhez mondhatni már beilleszkedtem és mindig örülnek ha engem kapnak oda, volt, hogy külön engem kértek, ami jól esett, bár emögött az is volt, hogy én már beletanultam itt a dolgokba és ne egy kezdőt kapjanak. A pékségen egyedül voltam diák, de az egyik kollégával nagyon jókat eltudtunk beszélgetni, röhögcsélni, és így mondhatni repült az idő és ilyen körülmények között jobb volt azért dolgozni, mint szótlanul egyedül a gondolataiddal.

De ez volt már fordított esetben is, amikor az osztályvezetőm kirakott a tej/csemege osztályra, ahol egyedül voltam 8 órát és senkivel nem tudtam igazából beszélgetni és így piszkosul hosszabbnak tűnt a nap.

Tudom, az ember nem beszélgetni jár oda, hanem dolgozni, csak hát...na..


Ezidáig kerültem már a pékekhez, a tej/csemege osztályra, és legutóbb nemrég a baromfi pultra is, ahol mondanom sem kell, nem csak az árut kellett feltöltenem, hanem az egész napomat a pult mögött töltenem és kiszolgálnom az embereket. Úgy raktak be, hogy semmit sem ismertem fel és örültek háza volt, az emberek tolongottak, szóval tudnék mesélni, érdekes egy nap volt... :D:D:D


Véleményem szerint ez nagyon fárasztó munka és nekem nem volt olyan alkalom, hogy a talpam ne fájt volna. Tulajdonképpen le sem ülhetsz pihenni pár percre sem, arra ott van a 30 perces szüneted, oszd be. Valahol hátul természetesen élhetsz a lehetősséggel. :D

Muszáj lesz szereznem egy kényelmes cipőt, vagy talpbetétet, szerintem ezen gondolkozz el te is. :D A derékfájás is gyakorinak mondható nálam, főleg a 8 óra ácsorgás után a pult mögött.


Nálunk egyébként úgy volt, hogy a diákok nem beszélgethettek egymással, pl: ha tej/csemegén egy soron voltatok, akkor vagy átrakták egyikőtöket másik sorba, vagy mindketten a végébe dolgoztatok a sorban. 2 osztálytársam is jött egyszer, de megköszönték a munkájukat és elküldték őket emiatt. Sokszor volt kivételes eset egyébként, amikor közösen kellett dolgoznotok és nem szóltak meg érte.


Mint mindenhol, vannak szemét dolgozók is, akiket nem fogja az érdekelni, hogy te diák vagy. Hozzátenném, hogy többségében nagyon rendesek az ott dolgozók a diákokkal, de vannak kivételek.


Fel kell készülnöd az emberek jobbnál-jobb kérdéseikre. Ezeket biztos nem fogod megúszni, mert mindenhol megtalálnak. Én legtöbbször azt mondtam, hogy: Elnézést, még új vagyok itt.


Összességében én nekem nincs sok bajom ezzel a Tescoval és szeretek itt dolgozni. Ritkán lehet náluk és sajnos csak iskolaszövetkezeten keresztül lehet dolgozni ott, így mások számára is nyitott a lehetőség, szóval gyorsak kell lennem, amikor meghirdetik a melót náluk, de gondolkodás nélkül elvállalom én.


Persze szerintem ezt csak diákként mondhatom ki, hogy "szeretek itt dolgozni". Az a kolléga akit írtam, hogy a pékségen sokat beszélgetünk, azzal munkán kívül is rengeteget beszélgettem hosszú órákat és mesélt eleget a Tesco-ról. Ő pl ott is hagyta, pedig 1 évet húzott le náluk, de nem bírta tovább.


...


Tudnék még mesélni, de itt megállok. Ne haragudj a kimerítő irományomért, nem tudtam hogy ennyire elragadt a hév velem, utólag vettem csak észre.

Ha tudok segíteni, vagy kérdésed van, szívesen rám írhatsz és válaszolok a leveledre! :)

2012. jún. 21. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!