Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Szerintem csúnya vagyok, de...

Szerintem csúnya vagyok, de mások szerint nem. Mit csináljak? .

Figyelt kérdés
Szóval szerintem rohadt csúnya vagyok,de egy csomóan azt mondják h nagyon szép.pl:lányok meg néha ismeretlenek is(jaj azt utálom mikor a nagypapám mondja úúúú)Viszont vannak olyanok is akik azzal szekálnak h milyen csúnya vagyok,és most nemtom eldönteni kinek higgyek. :'(

2012. jún. 14. 19:45
 1/10 anonim ***** válasza:
Nem látunk, így nem tudunk semmit sem mondani.
2012. jún. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim válasza:
Csak azért mondják mert nem akarnak megbántani. Ha nem tetszel magadnak akkor biztos hogy csúnya vagy, mert a kisugárzásod is olyan. Próbáld magad így elfogadni. Úgyis találsz majd egy hozzád illő párt, ne félj. Csak tanuld meg elfogadni magadat, hozzd ki magadból a legtöbbet., adj magadra.
2012. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:
Mindenki az, aminek gondolja magát. Próbálj meg változni!
2012. jún. 14. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hát most mondhatjuk azt, hogy csúnya vagy, vagy azt, hogy nem vagy az, kép nélkül tökmind1.
2012. jún. 14. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Jaja, lökjed a fotót baby. :)
2012. jún. 14. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Tudod, miért mutass fotót? Mert mi pártatlanok vagyunk, kapni fogsz hideget is, meleget is.

Még mindig jobb, mint kétségek közt maradni, és emészteni magad,nem?

2012. jún. 14. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim válasza:
szerintem a nagypapádnak higgy :D
2012. jún. 19. 01:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Biztos, hogy nem vagy csúnya egy kicsit sem!
2012. jún. 19. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Dobj egy képet ide, vagy privibe, önbizalom növelésre megfelel majd meglátod. :)
2012. jún. 19. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Senki nem fog tudni se segíteni se tanácsot adni ha nem adsz

magadról képet .Nem nagy dolog csak linkelj egy képet ide és kapsz értelmes tanácsot tapasztalt emberektől akiknek hihetsz!És (talán) még tanácsokat is kapsz mit tegyél,mi áll jól neked!

2012. nov. 15. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!