Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 51/84 anonim válasza:

(a friss Tökölis)


Szia!


Nagyon jó hely, tényleg elég rendesek még éjszaka is. És eléggé otthon érzem magam, mivel 1-2 dolog kivételével tökugyanaz mint Dunaharaszti (csak kicsit szűkebbek a sorok), szóval elég gyorsan tudtam is dolgozni, föl is írtak hogy menjek még, dehát mondom csak véletlen hogy most ide kerültem. :) Elvileg tényleg csak most vagyok itt, hétvégétől visszatérek Harasztira, néha ott is a személyzetis hív be.


Legalább ezekben a "kisebb" áruházakban az a jó, hogy kevés diák van és azért megjegyzik a jókat és könnyebben is ismerkedünk össze az állandósokkal is, egyáltalán nem érezzük magunkat idegennek egy idő után.

2013. aug. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/84 anonim ***** válasza:

Szia! :) :)


Én engem abban az időben állandóan hívtak és sms-est küldtek, hogy menjek Dunaharasztira is.

Az igazat megvallva még amikor itt dolgoztam és volt egy másik diák velem, az mesélte hogy volt már ott, nappal volt és állítólag nagyon pökhendien bántak vele. (ezt csak én mondom így, hogy finom legyek). Természetesen ő másképp adta elő, "szép" szavakkal, de nyílván érted. :)

Így inkább maradtam. Én csak október 5-től mehetek éjszakára. Neked mi a véleményed, jobb mint nappal? Nem unalmasabb a munka? :)

2013. aug. 22. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 53/84 anonim válasza:

(friss tökölis)


Szia!


Hát, a szárazáru jobban tetszett itt mint a non-food, pedig ma is oda megyek. Én éjszaka jobban szeretek dolgozni mert kevesebb a vásárló (amelyik este bezár ott nincs is), általában kevesebb a főnök :), és ki van adva mit kell csinálni, azzal általában elvagy reggelig (legalábbis a szárazon), ja és több a fizetés. Nappal csak Harasztin szoktam néha lenni, sokszor nem tudom mit kéne csinálni, keresgélni kell az osztályvezetőt, a vásárlók meg engem keresnek a hülye kérdéseikkel, stb. De Harasztit szeretem nappal is, dolgozott Tökölön is az a nő, aki a nappalos vezető, nagyon rendes szerintem, az éjszakásokat meg már ismerem és ők is jófejek.


Szerintem láttam Tökölön azt a "nagy darab" frissárus osztályvezetőt este, tényleg szigorúnak tűnik. :)

2013. aug. 23. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/84 anonim ***** válasza:

Szia újra! (a tököli nappalos :D)


Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Mindenféleképpen elfogok én is menni éjszakára dolgozni, már csak kíváncsiságból is. Több embertől hallottam és olvastam sok helyen, hogy az éjszakai élet jobb, munka szempontjából. Nyílván nyugodtabb a munka, mert valóban nem jönnek a vásárlók kérdezősködni és nincsenek útban, hiszen az is sokszor előfordul. :-)


Engem tulajdonképpen annyira nem is zavarnak, bár itt ahol voltam Penny Market, ott viszont szó szerint az idegeimre mentek. Folyamatosan útba voltak, nem tudtam tőlük dolgozni és az viszont tényleg bosszantó tud lenni. Nem viccelek, vannak olyan emberek, akik látják, hogy békával dolgozom, szedném ki a raklapot a helyéről és megáll mögöttem majd az újságot olvassa, mert keress valamit. Az egész hosszú sorban pont mögöttem áll meg. Csúcs volt.

Na, de nem szeretnélek untatni, így nem panaszkodom. :D :D :D


Mégegyszer szeretném megköszönni a válaszod és nagyon örülök, hogy Te is csatlakoztál a beszélgetésbe. Bár ahogy látom, most csak ketten vagyunk. :)

Az meg hihetetlen, hogy milyen kicsi a világ. Pont ott dolgozol, ahol én is voltam és meséltem. Dunaharaszti pedig itt van a szomszédban. :) :)

Na meg, hogy pont rátaláltál erre a topicra ami nem is mai, hanem több mint 1 éves. Végig is olvasgtattad itt a beszélgetéseket? Messziről utazgatsz Harasztira vagy ide tökölre? Hévvel jársz?


Ugye, hogy szigorúnak tűnik? Én mondtam, de nagyon jó ember valójában, csak hát mint tudjuk, a Tesco nem a legjobb munkahely...


Jó munkát kívánok aztán tessék vígyázni magára! ;)


(küldtem egy üzenetet neked, mert nem szeretnék neveket írni ide)

2013. aug. 23. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 55/84 anonim ***** válasza:

Sziasztok! :)

Én vagyok a 21L, aki szintén sokat írogatott ide. :-D (Mostanában nem jártam gyakorikérdéseken, keveset voltam itthon, de visszatértem. :D )


Nos, én az elmúlt hónapban éjszakáztam hetente 3at, és azt kell, hogy mondjam, hogy tényleg ezerszer jobb, mint nappal. Nincsenek hülye vásárlók, ollé. :-D Komolyan mondom, tiszta megváltás.

Szárazárun voltam, nem volt rossz, az alapvető élelmiszerektől elkezdve a kozmetikai cuccokon át a vegyi anyagokig mindent pakoltam. A legrosszabb az volt, hogy nem tudtam aludni nappal, így a koffeinérzékenységem ellenére energiaitalt kellett innom esténként. :D

Nálunk amúgy jófejek a dolgozók, még a biztonsági őröknek is van pár kedves szavuk reggel és este is, így legalább jól kezdődik és végződik a műszak.


:D

2013. aug. 25. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/84 anonim ***** válasza:

Szia!

Itt vagyok én is :D


"Nincsenek hülye vásárlók, ollé."

Ez annyira tetszett, köszönöm :D :D :D


Jó neked, irigykedhetek rád. :D

Én a Tescoban már hónapok óta nem voltam sajnos, pedig én mennék, de nem kell diák nappalra. :(

Bízom benne, hogy a karácsonyi időszakra megint kérnek majd, mert akkor van az örültek háza. :D

Látom minden részt megjártál már és sikerült ébren maradnod. Büszke vagyok rád komolyan! :D


Az igazi Tescos kiskatona. Bajtárs :D :D

Nem volt semmi említésre méltó momentum? :p

2013. aug. 29. 02:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/84 anonim válasza:

(az előzőre)


Szia!


Ha ennyire szeretnél Tescozni, kérd magad budapesti áruházba (Megapark?, Svedex?). Ott szoktak kérni nappalra is, csak mondjuk sokkal rosszabb mint a vidéki nappalos.

2013. aug. 29. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 58/84 anonim ***** válasza:

Na Szevasztok srácok!

Úgy látom ez a legaktívabb árufeltöltős kérdés. Nem rég volt az első napom.

Komolyan rosszabbra számítottam, mert olyan sok kérdésnél ijesztgetnek, hogy milyen nehéz és mennyire lenézik az embert. Ugyan még csak egyszer voltam és csak egy áruházban, ami Budapesten van... de sztem simán tűrhető meló.

Egyébként a szárazárun voltam a lisztes- cukros résznél és ahhoz képest, hogy azt mondták nehéz részleg, mert nehéz cuccokat kell pakolni nem szakadtam meg. A legnehezebb amit emelgetnem kellett 10kg volt. Vicc!

Nagyon remélem, hogy a többi áruházban is ilyen egyszerű dolgom lesz és nem lesz bajom a műszakvezetővel sem, mert itt bármit kérdeztem, rögtön válaszolt rá kedvesen és elég hamar kész is lettem a saját sorommal. Éjszaka voltam, úgyhogy volt mit csinálni. Azt mondták a többiek éjszaka ezért jobb menni, mert tényleg van mit csinálni, nem csak ácsorogsz magadban. Ez abból is látszik, hogy nagyon gyorsan elrepült az idő, pedig egyedül dolgoztam, amíg a saját soromat csináltam. Komolyan jó volt.

Na és mi a véleményetek helyileg a Tesco-ról? Mármint van ahol rossz a csapat vagy a műszakvezető nem szimpatikus? A Fogarasi, az Aréna, a Váci úti és a Bécsi úti érdekelne. Azt hiszem ezekbe fogok járni, úgyhogy jó lenne tudni melyik az a hely ahol nem jó a társaság.

2013. szept. 21. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 59/84 anonim válasza:

(Az előzőre)


Szia!


Ahol már voltam:

Fogarasi nem rossz hely. Volt egy-két kolléga aki nem volt túl kedves, de "szívesem" jártam be.

Arénával sem volt gondom.

Váci úton kifejezetten jó volt a hangulat.


Ezek persze saját tapasztalatok, lehet hogy aki jobban ismeri őket, többet dolgozik ott, az jobban meg tudná mondani. Viszont a Megaparkot ajánlom még, ott is elég rendesek, meg KöKi-ről mondják még hogy jó hely.

2013. szept. 24. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 60/84 anonim válasza:
Szaisztok! Én holnap fogok menni a Fogarasi úti Tescoba reggel 8tól este 6ig, 16 éves vagyok..Kicsit (najo nagyon) izgulok h mi lesz, meg h hogy találom meg a személyzeti bejáratot (:DD) stb..meg hát 1.nap áááá..tudtok valami bíztatót mondani? :D
2013. nov. 29. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!