Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 61/84 anonim ***** válasza:

Sziasztok újra itt! :-)) (én a mesélős vagyok régebbről :p)


Előszőr is szeretnék nektek békés boldog új évet kívánni!


Megtört a jég, voltam éjszakán már én is pár napot és nekem a nappal jobban tetszik! :-( :D :D :D

2014. jan. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 62/84 anonim válasza:

(a 3 alkalmas tökölis)

Szia!


Viszont kívánok Boldog Újévet!


Tökölön voltál éjszaka? Száraz/Non-food? Most lehet hogy én is vállalni fogok a következő hetekben.

2014. jan. 8. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 63/84 anonim ***** válasza:

Szia! :-))


Igen, tökölön, és szárazon! :)

Rendben, sok kitartást kívánok neked! :-)

2014. jan. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 64/84 anonim válasza:
Megy valaki leltárra?
2014. jan. 15. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 65/84 Ildi1986 válasza:

Szerintem szar az éjszakázás! Én ebben a hónapban csak éjszaka dolgoztam, és már nagyon kivagyok. De neketek jó, mert ti legalább választhattok, hogy mikor akartok dolgozni kisnebulók :)


Egy "igazi" Tescos nagykatona :)

2014. febr. 22. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 66/84 anonim ***** válasza:

Húhú...! Szuper, bővült körünk egy Tescos nagykatonával! :D

Örvendek a szerencsének, Szia! :) :)


Kitartás, kitartás! :)

Az éjszaka nekem sem jött be annyira, már-már túl nyugodt és több a munka :P :D :D

2014. márc. 1. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 67/84 anonim válasza:
Sziasztok! Én most fogok menni Tescoba árúfeltöltőnek :) picit izgulok :/ 8 óra után nagyon fáradt leszek?
2015. máj. 10. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 68/84 anonim ***** válasza:

Szép napot kívánok!


Tengermély tiszteletem a volt hozzászóloknak, akik esetleg még valami csoda folytán itt vannak. Bízom benne, hogy valaki felbukkan régről és jól van. :-)


Én a mesélős vagyok. Hogy vagytok, mi újság munka terén, valaki tescozok még hébe-hóba, vagy akár rendszeresen, akár diákmunkán, akár rendszeresen?


Utolsónak: ne haragudj, hogy nem tudtam válaszolni időben, sajnos el voltam tűnve. Remélem azóta rendben túl vagy rajta és nem volt semmi probléma, szódával elviselhető volt a munka és kellemesen elfáradtál a végére :D de ha kellemesen csalódtál a tescoban, az sem rossz, sőt! :)

2015. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 69/84 anonim ***** válasza:
valaki tescozik*** (javítva)
2015. máj. 21. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 70/84 anonim válasza:
Sziasztok!! hátha van itt még valaki:) hívtak engem is a tescos munkára. Tököl!!! éjszakásra azthiszem, bár mindkettőre jelentkeztem, de mivel elmúltam 18 gondolom választhatok.. mindegy kiderül. jövőhéten megyek be az iskolaszövetkezethez szerződést kötni. júni 29-én szeretnék kezdeni mivel jövőhéten érettségi szóbelik.. :) remélem jó lesz.. nagyon kiváncsi vagyok mert sok rosszat hallottam... nem fizetnek ki rendesen stb.. remélem csak kacsa. de nem a pénz számít hanem hogy csináljak valamit és ne itthon üljek egész nyáron. szorítsatok hogy jó legyen!! valami tanácsotok van? saját cipőben lehet dolgozni vagy munkavédelmis kell? :o köszönöm ha válaszoltok!!!
2015. jún. 16. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!