Kezdőoldal » Egyéb kérdések » Egyéb kérdések » Tesco árufeltöltő munkáról...

Tesco árufeltöltő munkáról van véleményetek? 16 éves lány vagyok

Figyelt kérdés

2012. jún. 18. 16:46
1 2 3 4 5 6 7 8 9
 31/84 anonim ***** válasza:

Üdv, én vagyok a 21l. :D

Sajnos nem voltam még idén, a suli miatt. Viszont, ha minden jól megy (és miért ne menne? :D ), akkor jövőhéttől visszatérek a polcokhoz és a sok "hülye kérdéseim vannak, amiket a diáknak teszek fel" vásárlóhoz. :D

Te hogy bírod? Nem unod? :D

2013. máj. 26. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/84 anonim ***** válasza:
Amúgy te melyik Tescoban dolgozol?
2013. máj. 26. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/84 anonim ***** válasza:
100%

Szia Újra! :D Itt a mesélő


Először is,

Nagyon örülök, hogy téged még mindig látni itt, lassan 1 év elteltével is, egy kihalt topicban! :-)


Jajj, nagyon nagy mosolyt csaltál az arcomra a vásárlós kérdéssel!!! :D :D :D Áááá :D :D


Szívből kívánom neked, hogy menjen minden jól, egyébként nagyon tetszik a hozzáállásod! :D :D


A Tescoról, amiről meséltem és ami a szívem csücske (:D), ott utoljára Áprilisban voltam dolgozni egy hétvégét. Sajnos azóta nem kell diák, illetve amikor kellett, oda sajnos nem tudtam elmenni, mert éjszakára szólt. :-(


Pedig ez a lelkes diák, személyemben, mindig itt van és ha tud és lehetősége adja, megy is! De hát látod... :)


Azóta, mióta itt meséltem a kérdezőnek, rengeteg dolog volt, új élmények, stb... Nem tudom mennyire olvastad még régen a hozzászólásaimat itt, de tudod, sokszor említettem benne az osztályvezetőt, aki nagy és iszonyú szigorúnak tűnik ránézésre, de írtam, hogy bárcsak megismerhetném és beszélhetnék vele. Nagy szerencsémre sikerült és nem bántam meg, mert tényleg nagyon nagyon jó ember, hiába a "zord" külső. Na mindegy, nem megyek bele jobban, mert nem szeretnélek untatni téged. :-)


Köszönöm kérdésed, én egy kicsit sem unom, minden nap valahogy úgy megyek oda, mintha kicsit "először lennék ott" érzésem lenne. Pontosabban itt a feladatokra gondolok, mert mindig megtudnak lepni, amikor mást kell csinálnom, mint eddig. Innen ez az érzés.


1 nap volt, amit rettentően untam. Iszonyú volt az unalom, amit akkor kellett átélnem náluk, ilyen még nem fordult elő. Szárazárura lettem beosztva.

Beértem a Tescoba, gyorsan elraktam a holmijaim és indultam a szárazáru raktárhoz. Nagy szerencsémre ott álldogáltak a Tesco-sok, akiket csak látásra ismertem eddig. Amint odaléptem és mondtam, hogy ide vagyok beosztva, már mondták, hogy az szuper lesz, mert nincs semmi feladat. Borokat kellett kivinnem, amik fantasztikusak voltak, mert mire megtaláltam az adott bort, az egy történet volt és aztán végül 1 db sem kellett ki belőle. Nem viccelek, volt olyan, hogy egy egész raklapnyi borokat vittem ki békával és egyikből sem fért ki. Nagyon lassan telt az a 8 óra, szerencsére volt ott 1 fiatal srác, aki nem untatott, tudtunk beszélgetni, viccelődni, így valamivel elviselhetőbb volt. Mindig viccelődött, hogy ne aggódj, már csak 7 óra. "Kössz....." :D Amilyen vicces kedvében volt, pakolás közbe, elejtett egy fütyülős pálinkát, aztán ott mondogatta, hogy kiszökött a kezéből. :D Annyit nevettünk ezen is, aztán ez a marha kiment a sor végére és elkezdett így kiabálni a takarítónak, aki azon a beülhetős valamivel takarít, hogy: "HÉ SCHUMACHER, GYERE ERRE IS!!" :D :D


Na meg volt olyan is, amikor egy diákkal voltam.

A fagyasztó kamrában hátul volt vagy 10 doboz, ami kellett nekünk és a kocsinkra rá kellett pakolni. Igen ám, de ehhez konkrétan mászni kellett, hogy hozzá tudjunk férni. Rendben, majd én bemászok és egyesével kiadogatom neki. Nagy thermokabát fel, indulás mászni. Szép sorban adogattam ki a másik diáknak a dobozokat, amikor a 4. doboz környékén a diák eltűnt, én meg ott vagyok fent a tetején, egy dobozzal a kezembe várva őt, miközben a fagyasztó kamrának a ventilátoros fagyasztója pár cm-re fújta az arcomat. Olyan iszonyú hideget fújt, hogy már az orromon szinte levegőt alig bírtam venni, aztán elkezdtem ordibálni neki: "HOL A P****BA VAGY? GYERE MÁR A ROHADT ÉLETBE, LEFAGY AZ ARCOM" :D Most képzeld vizuálisan magad elé, ahogy látsz egy szerencsétlen a kocsik tetején, fagyasztóval az arca mellett, dobozzal a kezében ordibálni. :D :D

Erre ő meg: "itt vagyok, itt vagyok, csak megigazítottam a dobozokat".

- Másnapra szépen meg is fáztam - :D


...Hmm...Olyan jó ezeket feleleveníteni, mert mindig jó kedvvel tölt el....Rengeteg élményt szereztem itt mind a dolgozókkal, mind a diákokkal, amik felejthetetlenek.


Egyik kedvencem akkor is az, amikor annyit dolgoztunk egy diákkal, szintén hűtőkamrában, hogy az kihűlt és ki kellett jönnünk onnan, mert hogy befog riasztani. Képzelheted milyen gyorsan haladtunk bent a ránkbízott feladattal. Viszont jót nevettünk közbe, hát még amikor szóltak, hogy majdnem beriasztott. Jó munkához idő kell, na.. :D :D


Az unalmas szárazáru napon pedig végre kipróbálhattam, milyen rollerezni a békával. :D

__


Nem rég voltam egy egész hetet dolgozni az egyik Penny Marketben. Sikerült találnom iskolaszövetkezetnél egy ilyen helyet, nagy szerencsémre 1 utcával lejjebb volt a munkahely. Iskola után jártam ide 4 órákat, és volt egy 6-os is. Örülök, hogy végeztem már vele, mert az igazat megvallva kissé elfáradtam heti 6 munkában + iskola mellett. Volt, hogy csak átöltözni volt időm itthon és mehettem is. Ez egy kis üzlet, nem olyan, mint a nagy Tesco ahova járok és nyugodtabb is, nincs akkora örültek háza, de azért őszintén szólva nagyon fárasztó volt számomra az iskola mellett. Élményeket innen is szereztem, csak magányos voltam itt kissé, mert nem igazán tudtam senkivel beszélni. Azon viszont most, hogy újra lejátszottam magam előtt, ahogy a snisszerrel vágtam le az ásványvizes raklapról a fóliát, majd olyan mélyen sikerült vágnom, hogy belement az üdítőbe is, az meg kirobbant előttem, most nagyon nagyot mosolyogtam. Azt az arcot, amit levágtam közbe. :D


A Tesco, ahová szoktam menni, az sokkal nehezebb és fárasztóbb, mégis mérföldekkel jobban szeretem. :p

Tököli TESCO :-)


Ne haragudj, hogy ismét visszatértem az ilyen kimerítő hozzászólásaimmal, bocsánat! :-)


Minden jót kívánok és Legyen Szép a Napod!

Vigyázz magadra!


...és őszintén remélem, hogy minden jól fog menni neked! ;-)

2013. máj. 27. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/84 anonim ***** válasza:

Juuuuj, feldobtad a napomat. :D :D :D :D

Jót nevettem a sztorijaidon. :)


Egyébként én is jártam már hasonlóan, mint te az ásványvízzel. :D Munkakezdés után kb. 3/4 órával, mentem ki a raktárból, húztam magam után azt a kerekes polc-szerűséget (nem tudom, mi a neve) tele sörrel. Mentem-mentem hátrafelé, aztán valahogy sikerült elbambulnom... Hirtelen magamhoz tértem, megálltam, mert előttem-mögöttem volt a ruhás állvány...Azzal a lendülettel a "polc" jött tovább, belökött a ruhák közé, a ruhaállvány egyik sarka pedig pont a fejemnél kilyukasztotta a sört. :D Először hálát adtam az égnek, hogy nem a fejemet csapta oda, de aztán a következő percben pedig szitkozódva rohantam a raktár felé egy szanaszét spriccelő sörrel, ami természetesen a kilyukadása pillanatában telibetalálta a hajamat, az arcomat és a pólómat. :D Gondolhatod... A következő 7 órában csak úgy szaglott a hajam meg a pólóm a sörtől, de váltópólót nem tudtak adni, hazamenni meg nem akartam, mert nagyon kellett a pénz. :D


Amúgy összejött ám a munka jövőhétre. :) Úgyhogy vissza a Tescoba! Nem tudod véletlenül, hogy milyen polc-sínt telepíteni? Mert az lesz, de azt még nem csináltam. :)

2013. máj. 27. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/84 anonim ***** válasza:

Áááá, ne tudd meg milyet nevettem, miközben olvastam soraid. :D :D :D :D Bátyám fura fejjel nézett rám, min tudok így nevetni. :D Még most is nagyokat derülök, ha csak elképzelem magam előtt azt a jelenetet :D :D :D :D

Köszönöm szépen, ez most nagyon jól esett :D :D :D


Megértem és átérzem milyen lehetett akkor, sokkal inkább kellemetlen, mint vicces, de utólag az ember, amikor visszagondol erre vagy meséli valakinek, inkább már csak jót nevet rajta. :D :D

Én úgy vagyok vele, hogy már ezekért a pillanatokért is megéri menni. :D Jajj, viszont azt a sörszagot érezni egész nap magadon nem lehetett túl kellemes :S :D


*Egyébként roll kocsinak hívják őket, amire te gondolsz.* :-)


Nagyon örülök annak is, hogy összejött a munkád, szorítok neked nagyon, hogy ne legyen semmi probléma és minden zökkenőmentesen menjen majd.


A kérdésedre pedig megpróbálok úgy válaszolni, hogy valamelyest megértsd:

# A polcssín az a műanyag sín a polcon amiben az árakat tartalmazó polccímkék vannak. Most új digitális polccímkéket akar bevezetni a tesco, ennek kell egy tartó rész is amibe beletudod akasztani, hogy ne essen ki, ezért teljesen más polcssínek kellenek hozzá. A telepítés során ezeket a polcssíneket cseréljük le, ha kell vágjuk méretre, pakoljuk át a polcokat (ez gyakran ezermesterkedést takar), de alapvetően nem nehéz munka és ha normális vezető van, akkor még párokban is dolgozhattok, közben beszélgethettek, hülyéskedhettek csak a munka haladjon mellette ... úgyhogy szerintem jó választás, ha éjszaka akarsz dolgozni.


Ne haragudj, ha túl nyersen fogalmaztam meg, remélem azért vizuálisan már látod magad előtt, milyen is lesz. :-)


Annyit szeretnék majd tőled kérni, hogy majd mesélj valamikor, milyen is volt. :D Természetesen csak ha szeretnél. Én kíváncsian fogom itt várni :D


Nagy kalappal!!!! :-)

Tesco Bajtársam :D :D :D

2013. máj. 27. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/84 anonim ***** válasza:

Roll kocsi....TÉNYLEG!! :D :D :D

Örülök, hogy tetszett a sztorim, így utólag már én is csak röhögök rajta. :) Ott és akkor nem ezt tettem, csak 1-2 vásárló és a műszakvezető, amikor meglátott a raktárban. :D


Közben ma voltam polcsín-telepítés oktatáson, vagy min (nem nevezném annak). A csajszi felolvasott egy szövege, hogy mit kellene csinálnunk, de gyakorlatban még nem csináltuk, majd munka előtt. Hát kíváncsi leszek, kicsit megijedtem tőle, hogy én állítgatom majd be a dolgokat, de remélem menni fog és nem nálam fog meghalni a kütyü. :D

Majd megírom, hogy milyen volt a munka. :)

2013. máj. 29. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/84 anonim ***** válasza:

Rendben, várni fogom! :D

Ne aggódj, menni fog, nem lesz semmi probléma. :-)


Egyébként itt is volt ilyen lehetőség, hogy polcsín telepítési munkához szükséges az oktatás, amit az iskolaszövetkezeti irodában megtehetsz, jelentkezés nélkül.


Ennyi az egész, hogy felolvasnak egy szöveget? Milyen oktatás már ez, küldjék el akkor emailben inkább. :D :D

2013. máj. 30. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/84 anonim ***** válasza:

Mi is ezt mondtuk. :D

Felolvasott kb. 2 oldalnyi szöveget, meg adtak mellé másik 4 oldalnyit, azt hazahozhattuk. Igazából szerintem semmi értelme nem volt, mert gyakorlatban nem láttuk azt, ami le van írva, így meg egyikőnk se érti, hogy mit is kellene csinálni. Szóval tényleg érdekes lesz. :D

2013. máj. 30. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/84 anonim ***** válasza:

Üdv ismét!


Túl vagyok 2 nap polcsín telepítésen. :D Tegnap 4 órán keresztül csak kicsomagoltuk őket, majd a maradék 6 órában bepattintgattuk őket pár soron. Eléggé fájdalmas volt, estére teljesen bedagadtak az ujjaim és a tenyerem. Mára felállt a rendszer, így ma kütyüztünk is. Nem volt bonyolult, nehezebbre számítottam, bár eleinte így is nehézkesen ment. :D Nap végére viszont beletanultam, holnap gyorsabban fog menni. :)

2013. jún. 4. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/84 anonim ***** válasza:

Szia! :-)


4 órán át csomagoltatok ki? Jézus, olyan sok volt? :D

Örülök, hogy nincs semmi probléma és minden megy a normális kerékvágásban. Azt elhiszem, hogy fájhat, hisz egész áldott nap csak azt azt kell használni. Kitartás!! :-)


Lemerem fogadni, hogy az oktatás miatt megy csak ilyen klasszul. :D :D :D

2013. jún. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8 9

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!