Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Szorongás kezelése gyógyszerre...

Szorongás kezelése gyógyszerrel vagy gyógyszer nélkül?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Szorongásra és pánikra szeretnék valamit. Van olyan, aki gyógyszer nélkül is meg tudott gyógyulni? Vagy gyógyszerrel?

Ha gyógyszerrel, akkor melyik gyógyszer segített nektek? Van olyan, aminek nem volt mellékhatása?

Sokáig nem tudtam enni, szorongok.



júl. 24. 09:28
1 2 3 4 5 6
 51/57 anonim ***** válasza:
Nekem a gyógynövény+tudatosítás kombó jött be leginkább. Nekem olyan erős volt, hogy szinte otthonról alig jöttem el rettegtem mindentől extrán szorongtam pánikrohamaim voltak. Aztán szedtem egy jó ideig dózisolva a nervenpfleget,magnéziumot,vitaminokat, és meggyőztem magam hogy ez csak a fejemben van semmi bajom nincs nagyon sokat gyakoroltam elalvás előtt napközben, ha utcára mentem igazából mindig azt mormogtam magamnak, hogy egészséges vagyok, és ez csak a fejemben van nem bennem, és egy fél év kemény "munka" után viszonylag tünetmentes lettem, bár mindenkinél változó ez valakinél magától elmúlik, valakinél gyógyszer, valakinél terápia, valakinek meg szinte semmi sajnos. Én mindenesetre próbálkoznék a helyedbe azzal nem árthatsz magadnak.
szept. 13. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 52/57 A kérdező kommentje:

51

Milyen vitaminokat szedtél és mennyit belőle?magnéziumot hány mg-ot? Gyógyszert nem próbáltál? Hogy alakult ki a szorongásod?

szept. 14. 07:40
 53/57 anonim ***** válasza:
#52 Szerintem a túlsúly sok megalázás alacsony önbizalom, és a családban lévő tragédiák kicsapódtak rám tinikorom vége fele. A pszichológus szerint is. Magnéziumból a GAL-t ajánlom abból a biszglicinátot alvásnál is jó szolgálatot tett nekem nagyon, és az egész család szedi azóta. Vitaminból ami nagyon fontos az egy megbízható B-komplex, és a D vitamin legalább napi 3000 NE, mert minél alacsonyabb a D vitamin szint annál fogékonyabb az ember a depresszióra is. Próbáltam több antidepresszánst is 3-4 év alatt azokból egyetlenegy volt hatásos a Brintellix ami viszonylag modern, de én elvesztettem az “érzéseim” tőle, habár a szorongást is, de nem ért annyit nekem, mert borzasztó volt ez a sík érzéstelen állapot.
szept. 14. 08:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 54/57 A kérdező kommentje:

53

Az escitilt vagy a scippát ismered?

B komplexből melyiket szeded?

szept. 14. 10:24
 55/57 anonim ***** válasza:

#54


Ismerem őket, de azt sose ajánlotta az orvosom, bár sokaknak nagyon jó volt főleg a scippa olvasatom szerint, de sokaknak nagyon rossz is.


Régen azt hiszem Bioco-sat szedtem, de most szinten a GAL-t nekem azok jöttek be nagyon.

szept. 14. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 56/57 anonim ***** válasza:
Miért próbálsz még mindig random emberek beszámlóiból bátorságot meríteni a scippa elkezdéséhez?
szept. 14. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 57/57 A kérdező kommentje:

55

Lenkei vitaminokat próbáltad?

szept. 15. 20:32
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!