Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Mi történhet ha új pszichiáter...

Mi történhet ha új pszichiáterhez megyek és mivel nem volt hajlandó rám figyelni,nem érdekelte mi a bajom és a gyógyszeren sem változtatt ami a legfontosabb lenne,nem fizetem ki a végén?

Figyelt kérdés

voltam már két dokinál magánban és ott sem segítettek de a 20 ezret mindenki elfogadta.

A következő ha ilyen lesz,nem fizetem ki,mi törénhet ilyenkor?



júl. 16. 16:14
 1/4 anonim ***** válasza:
40%

"és a gyógyszeren sem változtatt ami a legfontosabb lenne"


Talán, mert nem kell változtatni.

Ki vagy te, hogy jobban akarod tudni a szakorvosnál, hogy milyen gyógyszert kéne szedned?

júl. 16. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Én olyan valaki vagyok,aki jobban akar lenni és tudom,hogy az az antidepresszáns nem jó aminek szedése mellett frontint kell szedni mert olyan erős feszültséget és szorongást érzek mindenhol hogy már nincsen szociális életem.
júl. 16. 18:00
 3/4 anonim ***** válasza:
Először térképezd fel, hova mész, utána válassz.
júl. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Most már csak pszichoterápiás ülések jöhetnek szóba, egy neves szakemberrel már fel is vettem a kapcsolatot.
júl. 18. 01:30

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!