Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha új pszichiáterhez kell...

Ha új pszichiáterhez kell mennem és bpd/depresszió/szorongós vagyok de a papíromra úgy van írva hogy el tudjak helyezkedni azért az életben gyógyszerekkel akkor az új pszichiáter is megadja majd úgy vagy hogy kell vele konzultálni?

Figyelt kérdés

Nem nagyon akarok vele villogni hogy muszáj szedjek gyógyszert hogy elviseljem az embereket, de most belegondoltam hogy mi van ha netán valami törtênik azzal akihez járok, bármi... Nem akarok papíron bolond lenni.

Vagy amúgy mindegy?


júl. 13. 03:21
 1/3 anonim ***** válasza:

1;Ne foglalkozz mások véleményével

2;Én is gyógyszereket szedek a munkahelyeimnek egyrésze kérte ezeket az adatokat ,de én nem adtam meg.Nekem ebből nem lett semmi.

3;Nekem nincs róla semmilyen papírom ,hogy nekem ilyen olyan bajom van.(Én magán pszicháterhez járok már 2éve)

4;Egyetlen dolog ,ami tanuskodik a mellett ,hogy én pszichés beteg vagyok azok a papíra felírt gyógyszerek ,amiket kiváltok a gyógyszertárban.


Én szerintem mindegy.

Munkahelynek nincs köze a te magán életedhez.Én ezzel így vagyok.

júl. 13. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%
Ugy tudom, a pszichiatriai adatok nem lathatok minden orvos szamara az eeszt-ben. Jo lenne ezt vilagosan latni, hogy tenyleg igy van-e. Papiron en is "bolond" vagyok, lol. Bar en nem keresek mar remelhetoleg soha normal munkat Magyarorszagon - de ki tudja, hozhatja meg ugy az elet...
júl. 13. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:

köszi a válaszokat. Én meg csak így tudok dolgozni, mert irritálnak az emberek, de ha beveszem a frontinom meg a hangulatjavítóm akkor tudok dolgozni... :D

Én is magánhoz járok, de kórházban vizsgálják ki és láthatják milyen gyógyszereket kapok, de igazatok van, mi közük hozzá. Végülis ezek miatt az emberek miatt kell lényegében szednem... Oké, magam miatt is, de na :D

én is azért választottam magánt végülis, pszichológushoz se járok, mert nekem semmit se segít, ha megbeszélem valakivel a problémáim, pláne egy idegennel akit nem is érdekel, mert itt majdnem minden orvos felszínes.

júl. 15. 20:07

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!