Kezdőoldal » Egészség » Mentális egészség » Ha nincs pénzem arra,hogy...

Ha nincs pénzem arra,hogy terápiára menjek akkor mit tudok csinálni? Marad a gyogyszer?

Figyelt kérdés

júl. 3. 22:09
 1/5 anonim ***** válasza:
63%
Én úgy tudom, háziorvos tud beutalót adni pszichiátriára és akkor TB-alapon van. Bár én nem vagyok ebben a helyzetben, csak tudomásom szerint így működik, szóval ha valaki jobban tudja javítson ki
júl. 3. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
60%
Pszichológus is van TB alapon, viszont minden esetben kell beutaló. Ha jól tudom először pszichiáter, ha ő tud tovább irányítani pszichológushoz, ha nem indokolt a gyógyszeres kezelés.
júl. 3. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
58%
Csak a tb-s pszichomókus max 10 percet szán egy emberre.
júl. 3. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
7%

"Csak a tb-s pszichomókus max 10 percet szán egy emberre."


Annyi bőven elég is a legtöbb kamu depressziósra, a pszichológus is csak azért húzza az időt mert érdeke fűződik hozzá (🤑🤑🤑)

tegnapelőtt 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem volt penzem annak idejen, de a gyogyszer segitett vegul. Nagyon halas vagyok az antidepresszansnak.
tegnapelőtt 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!