Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok Csollány Szilves...

Mit gondoltok Csollány Szilveszterről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. dec. 7. 00:34
1 2 3 4 5 6 7
 1/64 anonim ***** válasza:
19%
Az az érzésem, hogy a (háttér)hatalom - célzott támadással - bosszút áll azokon, akik nyilvánosan kétségbe vonják az „oltások” hatékonyságát.
2021. dec. 7. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/64 anonim ***** válasza:
87%

#1:

Milyen háttérhatalom, milyen bosszú?

Szerencsétlen kórházba került, utána ICU-ra, majd lélegeztető gépre. Egy híresség esetén ez pikkpakk kiszivárog.


Innentől csak egy google keresés ránézni az adatlapjára hogy láthassa az ember: orrba-szájba osztotta meg az antivaxer szarságokat.


Természetesen szurkolok neki, mert EMBER, és élnie kell még. De bosszant, felháborít, hogy fiatal, és neki már volt lehetősége védekeznie, és nem tette. Nem 100%-ban, de igen nagy eséllyel kivédhette volna a súlyosságát a fertőzésnek...


És azért lássuk be, nem mindegy, hogy otthon fetrengesz 39-es lázzal 3-4 napig, vagy az ICU-n csővel a szádban lélegeztetve... Mert nyilván az oltástól függetlenül is elkapja az ember.

2021. dec. 7. 02:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/64 anonim ***** válasza:
91%
Ettől függetlenül azt gondolom, hogy sajnálom őt és ilyen fiatalon ez borzasztó. A másik ami nagyon aggasztó, hogy ilyen butaság miatt kerülnek emberek ilyen helyzetbe.
2021. dec. 7. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/64 anonim ***** válasza:
34%

"És azért lássuk be, nem mindegy, hogy otthon fetrengesz 39-es lázzal 3-4 napig, vagy az ICU-n csővel a szádban lélegeztetve... Mert nyilván az oltástól függetlenül is elkapja az ember."



Oltottként (2-3x) is simán benne van a pakliban, hogy nem otthon fetrengsz 3-4 napig, hanem 2 hétig az ICU-n, lélegeztetőn. Egyénenként eltérő, immunrendszer függő. Csak mondom.


Mindamellett sajnálom, jobbulást neki!

2021. dec. 7. 07:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/64 anonim ***** válasza:
92%

4. Az a baj hogy az emberek az esélyeket nem veszik figyelembe.. 3 oltás nélkül 20szor nagyobb az esélyed hogy ilyen jó kis csöves gépre kerülj mint oltással.

Itt van erről egy nagy szabású tanulmány (tudom háttérhatalom kamu tanulmánya, mindenki ki akar minket irtani, chemtraileznek minket és társai)

[link]

2021. dec. 7. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/64 anonim ***** válasza:
82%
Hogy volt lehetősége minimalizálni a kockázatot, hogy oda kerüljön, ahol van, nem tette, így járt. Egy könnycseppet sem ejtek érte. Sőt, jobban haragszom rá, mint a kisnyugdíjas, oltásellenes MAri nénire, akik kb magával bacik ki, de Csollány emberek példaképe, és követik.
2021. dec. 7. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/64 anonim ***** válasza:
94%

"Mecky nagyon makacs volt, nem hitt a vírusban, ezért nem is oltatta be magát. Szomorú vagyok amiatt, hogy így döntött, hiszen most ott van a kislánya, és miatta kellett volna kötelességének érezni, hogy mindent megtegyen. A szívem szakad meg érte". - mondta a zenekar gitárosa, Molnár György Elefánt.

Kóbor János példát mutatott....

2021. dec. 7. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/64 anonim ***** válasza:
8%

"Az a baj hogy az emberek az esélyeket nem veszik figyelembe.. 3 oltás nélkül 20szor nagyobb az esélyed hogy ilyen jó kis csöves gépre kerülj mint oltással."


De, figyelembe vennék többen, ha nem lenne mindenféle kellemetlen mellékhatása a vakcinák többségének. Mondjuk a kínainak nem túl sok van, legalább is még, viszont cserébe nem is túl hatásos sajnos. Bár a többi sem. Szóval a hatásosság erősen megkérdőjelezhető. Ugyebár úgy volt előadva, hogy 95%, politikusok szerint 99% hatásosság. Egyik sem igaz.



"Itt van erről egy nagy szabású tanulmány (tudom háttérhatalom kamu tanulmánya, mindenki ki akar minket irtani, chemtraileznek minket és társai)"


Én nem hiszek ilyen konteóknak, egyik oldalról sem. Nem érdekelnek ilyen chip-es, chemtrail-es sem egyéb bugyuta dolgok, de a vakcinák hatásosságáról és a "kórházat biztosan elkerülöd ha beoltatod magad" hoaxoktól, konteókról is eltávolodom. Pedig ezekben is mennyien hisznek...Még akkor is, ha bajuk van oltás után és hetekig, hónapokig nyögik (pl. nők a menstruációs ciklus zavarokat).



Az a baj a tanulmányokkal, hogy csak elméleti síkon működnek, a gyakorlatban az összkép jóval rosszabb.

2021. dec. 7. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/64 anonim ***** válasza:
83%

Milyen kellemetlen memllékhatás?

Láz, karfájdalom, aluszékonyság? Ez nem mellékhatás, oltási reakció. A gyerekednek is volt, minden oltás után. Akkor is hisztiztél, hogy inkább torokgyíkot akarsz?

2021. dec. 7. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/64 anonim ***** válasza:
26%

Hormonális (pl. menstruációs zavarok), neurális zavarok (pl. idegrángások), szív és érrendszeri problémák (pl. nyugalmi pulzus megemelkedés).


A lista hosszú, nem egy embert érint. Sok dokumentálatlan vagy mivel nem tudnak mit kezdeni vele, nincs lejelentve.


Tudom mi az oltási reakció és mi a mellékhatás közti különbség. A kötelező oltások eddig beválltak, és ott jellemzően semmi ilyesféle problémák nem voltak. Én is megkaptam őket, örülök is nekik, hogy megvédtek (még akkor is ha sosem találkoztam azokkal a vírusokkal).


Le lehet pontozni, de attól még ez valós jelenség. Persze, együtt lehet ezekkel élni csak például egy, majd hamarosan gyermeket tervező fiatal pár esetében egy menstruációs ciklus teljes "meggajdulása" nem túl szerencsés. De egy nyugalmi helyzeti megemelkedett pulzus sem, amelyre valamilyen bétablokkolót kell szedni hónapokig vagy tovább.


Nem hiszti, kész tények. Attól, hogy sokan nem találkoznak vele, még valós. És ez viszonylag gyakori, jellemző mellékhatás. Örülök, hogy sokaknak látszólag/gyakorlatilag semmi bajuk nincs a covid vakcináktól és még meg is ússzák a fertőzést / vagy legalább is könnyedebben átvészelik.

2021. dec. 7. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!