Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok Csollány Szilves...

Mit gondoltok Csollány Szilveszterről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. dec. 7. 00:34
1 2 3 4 5 6 7
 11/64 anonim ***** válasza:
87%

Hormonális (pl. menstruációs zavarok), neurális zavarok (pl. idegrángások), szív és érrendszeri problémák (pl. nyugalmi pulzus megemelkedés).


Az van, hogy ezek teljesen mindennapos dolgok, oltás nélkül is. Nálunk a sürgin covid előtt is naponta volt trombózis, most is van naponta, nem több ráadásul. Csak most divat erre fogni.

2021. dec. 7. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/64 anonim ***** válasza:
28%

Figyelj, olyan ismerőseimnek lettek oltás után, akiknek előtte nem voltak ilyenek. Házi orvos/nőgyógyász mondta, hogy oltástól előfordul, egyre többször (főleg az mRNS alapúak oltatása után).

Ettől függetlenül természetesen vannak ilyen jellegű problémák.


Én elhiszem, hogy sok mindent ráfognak az oltásra, de azért ennyire komolytalanul sem kellene venni ezt az egész mellékhatás dolgot.

2021. dec. 7. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/64 anonim ***** válasza:
84%
El kell dönteni, hogyan jobb? Mellékhatásokkal, vagy holtan?
2021. dec. 7. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/64 anonim ***** válasza:
86%

Én elhiszem, hogy sok mindent ráfognak az oltásra, de azért ennyire komolytalanul sem kellene venni ezt az egész mellékhatás dolgot


oké van mellékhatása... de érdekes módon ezek az oltás ellenesek a covid mellékhatásáról nem beszélnek.. hogy milyen poszt covid tünetei lettek, ilyen olyan fáradság, koncentrációs zavar, légzés funkció zavar, alvás zavar, mentális betegségek... poszt covid osztályok nyíltak emiatt kórházakban.. lehet kamu osztályok és akik ott dolgoznak le vannak fizetve..

2021. dec. 7. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/64 anonim ***** válasza:
15%

Miért halna meg az, aki oltatlan? Vagy miért nem halhat meg az, aki oltott?


Ezt a lefizetős dolgot meg hagyjuk. Mondom, én nem hiszek el semmilyen konteót, egyik oldalról sem. Az tény, hogy bizonyos helyeken megkérték most az eü dolgozókat, hogy közeli hozzátartozóiknak még véletlenül se jusson eszükbe semmilyen oltásellenes vagy vírustagadó posztot lájkolni, megosztani,sehol, mert akkor az eü-s dolgozó kaphat fegyelmit. Persze, valahol megértem, hogy ezeknek a konteóknak is gátat kell végre szabni de ezt inkább nyílt, őszinte kommunikációval lehetne, amelynek erősen hiányában van az egész világ, de Magyarország lakossága főleg.


Azért tudom, mert engem is érint, bár én sosem osztok meg lájkolok semmi ilyet, mert mint mondtam, nem hiszek bennük. De attól még vannak ilyenek. Ha nem a saját fülemmel hallottam volna, akkor nem hiszem el.

2021. dec. 7. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/64 anonim ***** válasza:
61%

Engem nem zavar ha valaki oltásellenes, amíg otthon, négy fal között teszi. Szíve joga. De aki hangosan, facebookon vagy interjúkban propagálja ezeket a nézeteit, és ezzel másokat az oltás visszautasítására ösztönöz vagy azt normalizálja, az én szememben halálos bűnt követ el.

Örülök, hogy meghalt Kóbor, és drukkolok, hogy kövesse a Csollány is. Ha ezeknek hatására észhez tér párszáz ember, és közülük hárman emiatt élik túl a járványt, már megérte.

2021. dec. 7. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/64 anonim ***** válasza:
67%

"Örülök, hogy meghalt Kóbor, és drukkolok, hogy kövesse a Csollány is. Ha ezeknek hatására észhez tér párszáz ember, és közülük hárman emiatt élik túl a járványt, már megérte."



Ezt inkább nem kommentálnám hosszasan. Szégyelld magad, hogy más ember halálának örülsz illetve még élőnek azt kívánod. Talán ami a legfontosabb lenne, hogy embernek kellene maradni ebben az embertelen világban, ami most van.

2021. dec. 7. 09:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/64 anonim ***** válasza:
90%
Nem tudom elképzelni, miben reménykedett Balázs Fecó, Kóbor János és Csollány Szilveszter. Nem figyeltek eléggé Pataky Attilára és Majkára.
2021. dec. 7. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/64 anonim ***** válasza:
80%

#17 a haláluk több ember életét menti meg, mintha túlélnék. Nem érnek többet más embereknél. Ha omegás Mari néni és Géza bácsi Kóbor miatt adja be a derekát, akkor máris jó, hogy meghalt, és az antivaxxer hülyeségei helyett az intő példája terjed.

Csollány még jobb lenne, mert egy 50 éves olimpikon halála még többeket gondolkoztat el, mint egy 78 éves rockeré.

2021. dec. 7. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/64 anonim ***** válasza:
87%

olyan ismerőseimnek lettek oltás után, akiknek előtte nem voltak ilyenek


Igen, minden menstruációs zavar úgy kezdődik, hogy van egyszer csak lesz... meg a trombózis is. Meg minden más. Mi igazolja, hogy az ismerősödnek oltás nélkül nem lett volna, mmikor meberek milliói szendevtek tőle az oltások előtt is?

2021. dec. 7. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!