Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok Csollány Szilves...

Mit gondoltok Csollány Szilveszterről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. dec. 7. 00:34
1 2 3 4 5 6 7
 21/64 anonim ***** válasza:
96%

Érdekes kérdés az antivaxxerség...

Van egy egyéni felelősség része, ami sokak számára elfogadható, bár pl. itt Mo-n nincsenek olyan kemény következményi, mint pl. Szingapúrban, ahol hogyha oltatlanként kórházba kerülsz, akkor a kezelési költséget is rádhúzzák.

Mondván, hogy bár lehetőséged lett volna megelőzni a bajt az oltás felvételével, nem éltél vele, akkor vállald az anyagi felelősséget is, ami nagyon kemény, mert egy nap az intenzíven több ezer dollár, amire pl. a lakásod simán rámehet.

Ez mondjuk olyan, hogy az utazási biztosítás nem fizet, hogyha extrém sport (pl. snowboard, stb. miatt kerültél kórházba külföldön.)


Szóval Csollány meg a többiek eldöntötték, hogy ő nem kérik az oltást, és most jön a felelősségvállalás része - sajnos számukra nem jött be a tipp, hogy ez egy sima nátha. Az adófizetők meg állják a költségeket, ez számomra kevésbé fair.

2021. dec. 7. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/64 anonim ***** válasza:
0%

"Mi igazolja, hogy az ismerősödnek oltás nélkül nem lett volna, mmikor meberek milliói szendevtek tőle az oltások előtt is?"


Elmentek házi orvoshoz, kaptak gyógyszert, már amire lehetett bármit adni. Ott azt mondta a doki, egymástól függetlenül, hogy szokatlanul megnövekedtek az ilyesféle problémák, lehet összefüggést vélni az oltásokkal. Volt olyan, aki azt mondta, hogy elég valószínű, de elvileg helyreáll. Sajnos van olyan ismerősöm, akinél ez már fennáll a 1. oltása óta, azóta a 3-dikat is megkapta, nem lett jobb.


Akkor ezeknek az orvosoknak sem szabad elhinni, akik látnak összefüggést benne? Az más kérdés, hogy egyáltalán jelentették-e ezeket az eseteket.



#21: "Az adófizetők meg állják a költségeket, ez számomra kevésbé fair."


Az oltatlanok nagy része is tisztességes, adózó állampolgár, akik meg az oltottak kórházi számláit fedezik. Ezt a részét nem értem. Covid előtt is fizetted a tb-t, én is fizettem, ugyanúgy elláttak más embert is a mi befizetett pénzünkön. Én például nem használom ki effektíve a tb-t, mert se orvoshoz, se kórházba szerencsére nem kell járnom, mert nem igazán szoktam beteg lenni. (Egy kis mezei nátha, ami tart 2-3 napig, köhögéssel, nem szoktam elmenni - de ez is csak évente kb. 1x van).

2021. dec. 7. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/64 anonim ***** válasza:
26%
2021. dec. 7. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/64 anonim ***** válasza:
86%

igen, 23, és?

CSak ti vagytok olyan hülyék, hogy azt hangoztatjátok, az oltástól csodát vártatok. Mi meg tisztában voltunk vele a kezdtetktől,, hogy nem nullára csökkenti a fertőzés/megbetegedés/halál esélyét, hanem minimálisra.

Élvezettel hozzátok fel a náhény oltott halottat,miközben meghal napi 200 oltatlan.

2021. dec. 7. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/64 anonim ***** válasza:
0%

24. Ideges lettél?


Már ne haragudj, de az ismeretségi körömben ami sok ember 2 lebetegedettről tudok tavaly télről,amikor még nem volt megelőző injekció,enyhe megfázásos tüneteik voltak a többi ismeretségi körömből semmi.

2021. dec. 7. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/64 anonim ***** válasza:
86%

Furcsák az antivaxxer ismertségi körök. A Gyk kommentelet olvasva jellemzően az ismerségi körökben az alábbiak fordulnak elő, a vitától függően:


Nagyon nagyon sok ismerősből 1-2 beteg csak 2 év alatt, ráadásul mind mond megúszta egy kos szipogással.


Nagyon nagyon sok ismerős mégtöbb ismerőséből 10-20-50-1000 oltott akik mind mind súlyosabbnál súlyosabb mellékhatásoktól szenvednek. Sőt, ezek közül sok úgy szenved, hogy már meg is halt!


Igyekezzük nem észrevenni, mekkora kamu.

2021. dec. 7. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/64 anonim ***** válasza:
21%

26

Én kaptam oltást , nem vagyok antivaxer vagy minek nevezed és az ismeretségi körben is vannak oltottak is, mit várnál, hogy hazudjak, hogy neked jó legyen?

2021. dec. 7. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/64 anonim ***** válasza:
6%
A sportolók közül eddig is sokan betegedtek meg és haltak meg korán, nincs itt semmi látnivaló. Nagyságrendekkel több oltáspárti celeb hal meg, azokkal kellene ennyit foglalkozni. Meg különben is még él, csak egy kicsit megbetegedett, amit túltólnak, és könnyen lehet, hogy szándékosan rossz gyógymódot alkalmaznak, hogy példát statuáljanak.
2021. dec. 7. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/64 anonim ***** válasza:
11%
Csak szólok, hogy be volt oltva. Pont azért osztotta meg azokat a tartalmakat, mert neki is rossz tapasztalatai vannak. És a saját példája is ezt bizonyítja, bizony az oltás miatt került ő is lélegeztetőgépre.
2021. dec. 7. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/64 anonim ***** válasza:
88%
Nem volt oltott, felesleges a szerecsenmosdatás!
2021. dec. 7. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!