Kezdőoldal » Egészség » Immunrendszer, fertőzések » Mit gondoltok Csollány Szilves...

Mit gondoltok Csollány Szilveszterről?

Figyelt kérdés

[link]

[link]


2021. dec. 7. 00:34
1 2 3 4 5 6 7
 31/64 anonim ***** válasza:
35%

Ott azt mondta a doki, egymástól függetlenül, hogy szokatlanul megnövekedtek az ilyesféle problémák


ennek ellenére a háziorvos persze nem jelentette sehova...

2021. dec. 7. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/64 anonim ***** válasza:
30%
Nyilvánosságra fog kerülni, hogy Csollány be volt oltva. Utoljára nyáron voltak gődényes posztjai, utána az osztrák munkája miatt tudtommal be kellett magát oltatnia. Egyébként az oltásfétissel rendelkezőknek nem tűnt fel, hogy aki oltatlan annál úgy kezdődik bármelyik fityiszes híradás, hogy: "Az oltatlan xy lélegeztetőgépen van"? A békemenetes kommentelők meg tudnák magyarázni, hogy vajon nála pl. miért nem?
2021. dec. 7. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/64 anonim ***** válasza:
75%

#32:

Instára szept végén is posztolt antivaxer szarságot…


Amúgy nem tudom feltűnt-e az agymosott oltásellenes búrádnak, de hivatalosan nem kommunikálták hogy intenzíven lenne, így nem is igen lesz hivatalosan kimondva h oltatlan… (Hivatalosan nem is lehet, beazonosíthatóan kommunikàlni róla, érzékeny adat az eü adat.)


De te csak élj tovább az álomvilágban, hogy oltottan van az intenzíven. Sőt a kedvedért mondhatjuk azt is, hogy az oltás összes mellékhatása miatt van ott.

Ha így könnyebb az oltástagadó lelkednek :-)

2021. dec. 7. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/64 anonim ***** válasza:
29%
33-as nem vagyok oltástagadó, de hardcore oltásfetisiszta sem, mint a hozzád hasonló bégetők, ha nem keltettetek volna ilyen pánikot, szerintem senkinek eszébe sem jutna ez alapján kategorizálni az embereket. Dohányzom, semmit nem sportolok, kétpofára zabálom az energiaitalt és a rántott húst. Tavaly és idén is covidos voltam, ha nem küldenek tesztelni akkor ki se derült volna. A vírus nálam 1 csomag papírzspkendőbe került. Mindjárt rohanok oltatni. 44/F oltatlan dagadék vagyok.
2021. dec. 7. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/64 anonim ***** válasza:
79%
Végül is magánügy ki miben hisz, megvan a lehetőség a védőoltás felvételére, ha valaki úgy dönt, nem teszi, az ő ügye, az ő élete. Kolléganőm (40 éves) nem vette fel az oltást, az egész családja sem (a környezetemben egyébként így működik, ha valaki nem, az egész család nem), az apja elkapta 90 éves volt, természetesen belehalt, most magát okolja. Ilyen is van.
2021. dec. 7. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/64 anonim ***** válasza:
94%
Érdekelne, ha lenne rák elleni védőoltás (amit régóta kutatnak, és ami minden fajta rák ellenszere lehetne), ki oltatná magát? És ha olyan tünetekkel járna mint a covid elleni? Akkor inkább nem?
2021. dec. 7. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/64 anonim ***** válasza:
22%

Ezt csak úgy itt hagyom az oltásfanatikusoknak, akik a szakértőkre hivatkoznak mindig:


https://www.youtube.com/watch?v=aRz_UAAKlU&ab_channel=Palk%C..

2021. dec. 7. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/64 anonim ***** válasza:
63%

Még jó, hogy rendesen kezeli ez a sz*r a linkeket :D


https://www.youtube.com/watch?v=aRz-_UAAKlU&ab_channel=Palk%..

2021. dec. 7. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/64 anonim ***** válasza:
34%
2021. dec. 7. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/64 anonim ***** válasza:
13%
Oltott volt és pont az oltás miatt lett ilyen beteg.
2021. dec. 7. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!