Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
 171/186 anonim ***** válasza:
0%

170.

Ezt nem te döntöd el.

Te amúgy is az általam feltett kérdésre koncentrálj, mert hazugságban ragadsz.

júl. 3. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 172/186 A kérdező kommentje:
#171: Baromi unalmas vagy. Menj már innen. Te nem dolgozol?
júl. 3. 18:14
 173/186 anonim ***** válasza:
0%

172.

Nem én vagyok a téma. Kötelező a vizsgálat vagy nem? Te dobtad be.

júl. 3. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 174/186 A kérdező kommentje:

Igen és alaposan ki lett beszélve a téma, míg el nem üldöztél mindenkit az idióta kötekedéseddel. Valami beteg elméjű ember lehetsz.


Mindenkinek lehet véleménye. Nekem is különbözött másokétól, mégsem verem magam oldalakon keresztül, hogy NA MONDJAD AZ IGAZAT, KÜLDD A LINKET.

Valami munkanélküli senki lehetsz, aki itt ül egész nap és beleköt mindenkibe.

júl. 3. 18:22
 175/186 anonim ***** válasza:
0%
Te feltetted a kérdést, én megadtam a helyes választ. Ti kezdtetek el ezen hisztizni, hogy nem is igaz, úgyhogy ti üldöztétek el a többieket. Bár egyébként sem érdemes most már másnak idelátogatni, hiszen most már mindenki forrással alátámasztva tudhatja, hogy a kötelezőség álhír, arra meg gondolom már kevesen kíváncsiak, hogy ti pedig forrásmegjelölés nélkül csak fröcsögtök, mert annak semmi hírértéke nincs már.
júl. 3. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 176/186 A kérdező kommentje:

Legalább ezer linket kaptál a többiektől amiben le volt írva.


Te ennyire idióta vagy, vagy csak megjátszod? Unatkozó idióta.

júl. 3. 18:38
 177/186 anonim ***** válasza:
69%
Kérdező hagyd már. Alig várom, hogy a zaklató perverz társával meg annak a feleségével együtt kéz a kézben menjenek a szűrésre. Aztán nem lesz kedvük itt zaklatni az embereket a baromságukkal.
júl. 3. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 178/186 anonim ***** válasza:
0%

176.

Én csak 1 linket küldtem, de az üti az összeset, mert a jogalkotó nyilatkozott benne. Ő csak tudja, mit akar. Az, hogy ti ehhez szellemileg nem értek fel, arról én nem tehetek.

júl. 3. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 179/186 anonim ***** válasza:
100%
Ezért tehetnek meg bármit velünk. Egymást gyötörjük a véleménykülönbségek miatt, végül már nem a sötét és aljas intézkedés ellen akarunk összefogni, hanem egymást meggyőzni / legyőzni. A hatalom pedig röhög a markába. Divide et impera.
tegnapelőtt 06:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 180/186 anonim ***** válasza:
100%
169: Nem "pletykaszintű" az, hogy a kormánypárti média gépezet, Kossuth rádió, index, mediaworks és komoly független, gazdasági lapok --24.hu, adózóna, economx--, valamint ellenzéki lapok: 444, telex egyaránt kötelezőségről írnak. Ez egy brutálisan hazug kampány, aránytévesztés a gyakoris kommentelőkre kiakadni, a fentieknek nem kellene álhírekkel mosni a nép agyát!
tegnapelőtt 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!