Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
 161/186 anonim ***** válasza:
28%

#160: Kemény, hogy egyből ugrasz az új kommentekre és magadra is ismersz...

Az 50 éves perverz haverod hol hagytad? Hiányzik az okoskodása arról, hogy nem engedi szűrésre a feleségét. :(

júl. 3. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 162/186 anonim ***** válasza:
74%

161

Természetesen rád lehet ismerni az alpári stílusodról bármelyik kérdés alatt. Többször kértelek, hogy korrigálj: szó sincs arról, hogy bárkit is ne engednék szűrésre. A párom saját elhatározásából nem jár, és igen, az stimmel, hogy én örülök ennek. (De komolyan mondom, szinte spotot űzől abból, hogy enem csesztetsz.). Véleményem van, neked ettől vagyok perverz... Bravó!

júl. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 163/186 anonim ***** válasza:
20%

#162: De jóó. Megjött a perverz is! :)

Így van, sportot űzök abból, hogy mindenki rájöjjön milyen beteg vagy és folyamatosan leselkedsz a női témáknál évek óta, majd a fiatal lányokat le akarod beszélni, hogy elmenjenek szűrésre ha bajuk van. (A kötelező szűréses téma előtt is sajnos ezt művelted azokkal, akik segítséget kértek nőgyógyászati témában.)

júl. 3. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 164/186 A kérdező kommentje:
#162: Nem biztos, hogy csak ő csesztet egyedül, többen ismerünk már téged sajnos, és tökéletesen igaza van. Nem normális, hogy tizen-huszonéves lányoknak osztod az észt 50 éves férfiként. Beteg dolog ha te ezt normálisnak tartod.
júl. 3. 14:35
 165/186 anonim ***** válasza:
18%

161.

Ez minden? Még mindig képtelen vagy cáfolni? Akkor tehát te beszéltél végig hülyeségeket.

júl. 3. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 166/186 anonim ***** válasza:
54%

Nyilván én beszélek hülyeségeket. Azért vagy az ÖSSZES kérdés alatt nullára pontozva, mert a nagy igazságaiddal sokan egyetértenek.

Elég uncsi életed lehet ha itt éled ki magad. :)

júl. 3. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 167/186 anonim ***** válasza:
0%

166.

Hú, micsoda ütős érv megint. Semmit nem számít, hogy a hozzád hasonló fogalmatlanok hogyan pontoznak. Még egyszer: tudod cáfolni vagy nem? Erre válaszolj, ne hisztizzél. Ha nem, akkor hiteltelen vagy, ahogy az értékelésed is és a hozzászólásaid is.

júl. 3. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 168/186 anonim ***** válasza:
77%

Kaptál számtalan linket itt a kérdés alatt!! Gondolom más kérdés alatt is. Akkor mi a fenének pattogsz mondd már meg? Hányszor linkeljünk neked tényeket? Vagy nem tudsz olvasni?

Szerintem meg nem fogalmatlanok, akik nullára pontoznak mert legalább nekik van eszük. Veled ellentétben.

Fogj kezet a kis perverzeddel.

júl. 3. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 169/186 anonim ***** válasza:

168.

Tehát nem tudod cáfolni, sejtettem.

Egyetlen dolog számít, az, amit erről az illetékes mond, ugyanis nem te döntesz a kérdésről meg nem is neked kell értelmezni.


Emlékeztetőül a minisztérium válasza a hozzád hasonló amnéziásoknak:

"Megkeresésünkre a Belügyminisztérium azt írta, a mostani szabályozás csak elvi felhatalmazó rendelkezést tartalmaz. Az egészségügyért felelős miniszternek lehetőséget ad arra, hogy korhatár nélkül előírjon kötelező szűrővizsgálatokat. De ezek bevezetéséről a kormány még nem tárgyalt, így nem született kormánydöntés sem."


Nyugodtan égesd magad tovább az ostoba pletykaszínvonalú linkjeiddel, meg a színvonaltalan, semmilyen érdemi részt nem tartalmazó ideböfögéseiddel.

júl. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 170/186 anonim ***** válasza:
#169: Te meg eltűnhetnél már a kérdés alól, mert egyetlen ember nem vevő a pattogásodra ha nem tűnt volna fel.
júl. 3. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!