Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
 131/186 anonim ***** válasza:
100%
Az orvosi kamara egy full döbbenet, ezeket a Mengeléket látva a nácik megnyalnák mind a 10 ujjukat.
jún. 30. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 132/186 anonim ***** válasza:
100%

"Tönkre akarják tenni a nőket, hogy ne születhessenek gyerekek?"


Nekem pont az ellenkezője, egy szolgálólányos verzió ugrott be. Ott is szépen lassan változott meg a világ, mindent benyeltek.


Ezen nem tudom, más fennakadt-e.


"V. Megoldani magán-egészségügyi ellátásban vagy “okosban”

A) Magán-egészségügyi ellátás

Kikristályosodott gyakorlat van több éve, hogy a gyermekek esetében nem fogadják el, tehát pl. ha a háziorvos csinálná meg azt a kötelező szűrővizsgálatot, ami iskolaorvos dolga, az nem érvényes.


Ugyanígy, ha nem az oltja be, aki az úgynevezett „oltóorvos”, tehát pl. ha nem az iskolaorvos adja be azt az oltást, amit a jogszabály az iskolaorvosra telepít, akkor simán beadatják újból, a bírósági stb, hercehurcát nem úsztad meg. Odatelepítette a dolgot az állam az állami egészségügyre. Kialakult gyakorlat van."


Tehát nem az van, hogy elmegyek magánba a nőgyógyászomhoz, aki úgy vizsgál meg, hogy tudja, hogy szűz vagyok, és utána vihetem mutogatni a negatív leleteket, hanem oda kell menni terpeszteni, ahova a behívó mondja.

jún. 30. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 133/186 anonim ***** válasza:
100%
Az, elfogadhatatlan, de a férfi is szolgának van szánva az új világrendben csak máshogy. Arra való az állandó háború és a "kötelező túlóra" féle rabszolgatörvények. Népességcsökkentés egyértelműen cél, addig is a létrontás és a szenvedtetés. Az újvilágrendesek, más néven kulturális marxisták, felforgatók. Nem éppen tisztelői az egyéni szabadságjogoknak.
jún. 30. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 134/186 anonim ***** válasza:
100%
Ki az gyöpös aki egy ilyen MOK-kal nyakunkon és a médiumok teljes támogatása mellett komolyan gondolja, hogy nem akarják kötelezni az invazív beavatkozásokat csak elvi lehetőség lesz, mert hát az kell csak úgy a törvények közé?
jún. 30. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 135/186 anonim ***** válasza:
100%

Ez a MOK nagyon gáz...

Az ötlet továbbra is bicskanyitogató! Kikérem magamnak, hogy bárki az intimszférámba hatoljon, az akaratom ellenére.

jún. 30. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 136/186 anonim ***** válasza:
100%

[link]


SVÁJC A VILÁG ELSŐ ORSZÁGA, AMELY BETILTJA A MAMMOGRÁFIÁT


Kanada, Olaszország, Skócia és Ausztrália egyes részein is felfüggesztették a szűrővizsgálatokat 👍.


- A "pozitív" eredmények 50-60%-a téves! Tehát a diagnózis

"mellrák" az esetek 50-60%-ában azt bizonyítja, hogy az egyáltalán nem is volt ott.

- a vizsgálat során a mellet összenyomják egy nagy súlyú 10 кРа (1019 kg/m2) & majd az egészséges, nagyon érzékeny emlőszövetet radioaktív sugárzással bombázzák!

- serkenti a tumor növekedését & az áttétek terjedését!

- 690.000 felvételen végzett vizsgálat azt mutatja, hogy a mammográfia után teljesen egészséges nőknél is nagyszámú mellrák alakul ki!!!


♥️Kérem olvassa el & ossza meg ezt a dokumentumot messze & széles körben, hogy másokat is felvilágosíthassunk!


Barbara O'Neill

jún. 30. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 137/186 anonim ***** válasza:
100%

109.

Én is így gondoltam, mindenhez beleegyezés kell.

Olyannyira, hogy a lányomnak azt is alá kellett (volna) írnia, hogy megmenthetik az életét. (Kórházban volt, és ott hirtelen omlott össze, vitték az intenzívre, és elé tették a papírt, hogy beleegyezik (a vérátömlesztésbe). Nem tudta felemelni a kezét, de megvan rá a szabály, hogy hány fő kórházi személyzet (mint tanúk) előtt ki kellett hogy mondja (félholtan), hogy beleegyezik.

Igen, akkor már hogy-a-francba-ne kellene beleegyezni, (írásban), hogy az ember hüvelyében, s...gében kotorjanak.

Remélem, tényleg nem lesz ebből a rémálomból semmi.

júl. 1. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 138/186 anonim ***** válasza:
100%
Mondjuk nekem már 4 hónapja nem szúrt a szívem. De most pár napja, hogy ezt olvastam, újra kezdte.
júl. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 139/186 anonim ***** válasza:
100%

" hanem oda kell menni terpeszteni, ahova a behívó mondja."


Na ez meg a másik. Nem vagyok már fiatal, de 30 éven át csak magánba jártam nőgyógyászhoz, és még ott sem akárkihez, (megnéztem, kinek teszem szét, na...)

Azért nehogy már valami sintérnek be kelljen terpeszteni.

júl. 1. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 140/186 anonim ***** válasza:
100%

Kérdező, megkérdezed, miért vannak kiakadva az emberek a kötelezőn, majd leírod, hogy "Nyilván nem kell kötelezővé tenni, nem az a megoldás."


Én amúgy a magadfajtákat nem értem. Személy szerint soha nem akartam, hogy olyan dolog, amivel nekem nincs bajom, vagy tetszik, kötelező legyen mindenkinek, mert onnan egyetlen lépés, hogy legközelebb olyan lesz kötelező nekem is, ami nem tetszik.

júl. 1. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!