Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
 141/178 anonim ***** válasza:
100%
138. Igen, az ilyenekkel nagyon komoly stressz okozható. De pontosan erről szólt a nagy kovidjárványunk is. Teszteljünk, teszteljünk, mondjunk be minden halottat, rémisszük, őrjítsük az embereket. Ez volt a járvány motorja nem egy vírus.
tegnapelőtt 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 142/178 A kérdező kommentje:

#140: Én nem fogok őrjöngeni emiatt, mert eddig is jártam szűrésre. Nem rettegek egy 2 perces rákszűréstől. Amit néhányan már facebookon is leművelnek kommentekben, esküszöm nevetséges.

Viszont olvastam rengeteg kommentet ma az egyik cikk alatt, ahol írják a nők, hogy amúgy is járnak ők is évente. Nekem se nagyon van a környezetemben olyan nő aki ne járna legalább 2-3 évente. Persze nem úgy megy oda az ember, hogy mekkora szuper program, de nem halt bele senki. Nekem a fogorvos nagyobb mumus, de szeretem ha szépek a fogaim, így oda is járok.


Én sem akarom, hogy kötelező legyen vagy pénzbüntetést adjanak, de azért az életben van nagyobb gondom, mint hogy ezen kattogjak éjjel nappal.

Nekem amúgy is csak tavasszal jár le majd az egyéves szűrésem. Ráérek akkor gondolkodni majd a témán.

tegnapelőtt 20:17
 143/178 anonim ***** válasza:
93%

Én vegetáriánus/ketogén diétán vagyok. Remélem nem gond ha kötelezővé teszik neked is és mindenkinek hiszen én ezzel egyetértek, én már így élek hát nekem úgyis mindegy ha kötelező lesz, nem fogok ezen kattogni. Nem értem te meg a többiek min izgultok, egészségesebbek lesztek majd meglátjátok, örüljetek! És az életem és kiváló egészségem bizonyatja, hogy nem ördögtől való dolog, kevesebbe fogtok kerülni az egészségügynek, nektek is jó lesz én tudom ezért nem is szólalok fel az ellen, hogy ez jogtiprás amúgy. Sőt körbekérdezem: hát miért is háborognak az emberek???


Csak egy példát mondtam a kismillió közül amivel lehetne szemléltetni, hogy ami szerinted és sokak szerint jó azt nem kéne kötelezni másnak még attól függetlenül mert ez NEM NORMÁLIS. Főleg amivel megsértik a tested autonómiáját, azt nem szabadna elfogadnod egy másik embernél sem! Nem igaz hogy nem érzitek a probléma lényegét, hihetetlen emberek vagytok kérdező komolyan.

tegnapelőtt 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 144/178 A kérdező kommentje:

Hagyjuk már ezt. Covid alatt meg ott tapsoltatok ugyanúgy a fidesznek. Lehet most is tapsolni! Nem sajnálok egy ilyen embert sem.

Akkor nem volt gond, hogy rengeteg embert kirúgtak, mert nem akarták beadatni az oltást. Ezek nem voltak problémák. Na de egy szűrővizsgálat! Az nagyon kemény dolog!

tegnapelőtt 21:02
 145/178 anonim ***** válasza:
88%
Hát megint fordítva ülsz a lovon nagyon. Pontosan ugyanaz a halmaz aki nem akart erőszakos oltást a testébe azokkal akik nem akarnak erőszakos szűrést meg kemót meg semmit. Ők azok akik értik amit te tényleg nem is kapizsgálsz erkölcsileg sem és elemi logika szintjén sem akkor ezek szerint.
tegnapelőtt 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 146/178 anonim ***** válasza:
100%
Erre sokkal többen fognak kiakadni azért, mint az oltáson.
tegnapelőtt 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 147/178 A kérdező kommentje:

A lényeg, hogy te nagyon jól kapizsgálsz!


A fidesznek az évek során rengeteg olyan rendelkezése volt már amitől kifordul a gyomrom. Na de a szavazásokon látszik, ez tetszik a többségnek. Akkor kit kéne sajnálnom?

Nem most kéne névtelen fórumokon rinyálni szerintem. A következő szavazáson is hajrá fidesz! És folytatódhat ez az ámokfutás.

Mindenki megérdemli a sorsát. Sajnos miattuk én is szívok, de ez van.

tegnapelőtt 21:18
 148/178 anonim ***** válasza:
86%
A büdös életben nem szavaztam a fideszre, se semmilyen jobb oldali pártra. És minden szavazásra elmentem. Na ilyenkor mivel lehet vagdalkozni?
tegnapelőtt 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 149/178 anonim ***** válasza:
55%
A kérdezővel én is összeugrottam valahol csillió kommenttel korábban. De szerintem jószándékú, aki puszta naivságból és jóhiszeműségből tette fel a kérdést. Nem biztos, hogy egy ilyen helyzetben pont velük kell összeveszni. Nem tartozik az igazi rohadékok közé, akik nézzük már meg, hogy a kérdezőhöz képest mikkel jöttek.
tegnapelőtt 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 150/178 A kérdező kommentje:

"Nem tartozik az igazi rohadékok közé"

Hogy lehet bárkire is ilyet írni amúgy? Kezd elszállni a ló itt egyesekkel.

Hát képzeld egyáltalán nem tartom magam "igazi rohadéknak".

Akik nem értettek egyet esetleg a te szuper nézeteddel, azok sem "rohadékok" szerintem.

tegnap 04:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!