Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
 151/186 anonim ***** válasza:
61%
Bemásoljak párat a hozzászólásaik közül?
júl. 2. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 152/186 anonim ***** válasza:
100%
Aki egy önrendelkezésre képes másik emberi lényt invazív beavatkozásra szeretne kényszeríteni, ennek az elrendelését ünnepli, az egy rohadék. A nácizmus korszaka után nem értem, hogy nem szégyellik magukat a sárga földig ezzel a nézetükkel.
júl. 2. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 153/186 anonim ***** válasza:
100%

Én pl. nőgyógyászhoz évente járok szűrésre, ez nem fog változni.

Viszont a vastagbél szűrés az nagyon durva, hogy két évente elő van írva. És állítólag nem mintaadással, hanem invazívan (ezt a facén írta egy csaj). Na szóval, azért az ember belében kotorni 2 évente, az igenis, hogy túlzás, és teljesen indokolatlan. (Az orvosok is max. 5 évente javasolják, de azt is csak akkor, ha volt családi előtörténet).

júl. 2. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 154/186 anonim ***** válasza:
45%
Úgy tűnik, első körben csak mintaadás lesz, pozitív esetén jöhet beleegyezés esetén invazív. Viszont több TB-t fizethet, kedvezményes gyógyszerektől eshet el, aki nem működik együtt. Szerintem.
júl. 2. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 155/186 anonim ***** válasza:
100%

Így van, a bökkenő az, hogy nem negatív székletminta számos más okból is lehet. Itt is leírták már párszor, pl. aranyér miatt. És ez esetben nyilván a tükrözés is kötelező (lenne).

Másrészt ilyen alapon a lakosság 90%-át “büntethetné” a TB, hiszen a betegségek zöménél ki lehetne jelenteni, hogy a beteg a “hibás” az állapotáért. Nonszensz az egész…

júl. 2. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 156/186 anonim ***** válasza:
100%
Tükrözést nem tudják kötelezni, komoly előkészületeket igényel és aláírással hozzá kell járulni. Egyébként már most meg kellene támadni a salátatörvényben elfogadott szándékot ( az eü. miniszter kötelezővé teHETi) komoly emberjogi fórumokon (nem úgy, hogy néhány NGO kiabál egy kicsit, aztán elfelejtik). Akkor valószínű meggondolják, mert a 26-os választásnál visszaüthet. Egyébként az egyik ellenzéki hírportál is ujjongva ünnepelte az ötletet. Én már túlestem egy műhibán 11 évesen, a képalkotó diagnosztika (így a mammográfia is) erősen szubjektív, úgyhogy mielőtt kemót vállal vki, tanácsos másik vêlemênyt beszerezni, ami újabb sugár, újabb idegeskedés...
júl. 3. 06:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 157/186 anonim ***** válasza:
100%
Az állandó félelemben tartás a mai kor legjellemzőbb tünete, és ezt most az egészség területén gyakorolják. Félj, fêlj, félj, akkor leszel engedelmes birka. Mindegy mitől, fekete autótól, kitelepítéstől covidtól vagy ráktól, de uralkodni lehessen rajtunk. Ez a rendelkezés minden határt átlêp, aljas és önkényes, remélhetőleg felébredünk és lesz ellenállás. A passzív ellenállásra és hatására van példa a történelmünkben, de ahhoz emberek, ellenálló emberek is szükségesek és abból van a legnagyobb hiány, hála a fogyasztói elkényelmesedésnek és a folyamatos agymosásnak.
júl. 3. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 158/186 anonim ***** válasza:
29%

Az összes erről szóló kérdésnél az alábbi két ember viszi a prímet:

- A három pipás nagyokos, aki leírja mindenhol, hogy nincs ilyen rendelet. Szinte kivétel nélkül nullára van pontozva.

-Az ötven éves házaspár férfi tagja, aki rendszeresen a női egészség témakörbe kommentel férfiként és leírja, hogy nem engedi a feleségét szűrésre illetve 50 évesen sosem jártak orvosnál.


Kíváncsi lennék miért nincsenek tiltva, mert már frászt kapok az írásaiktól.

júl. 3. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 159/186 anonim ***** válasza:
100%

156: Melyik hírportál ünnepelte ezt a ragyogó ötletet?

157: Pár sorban összefoglaltad az egész vita lényegét, ezt kéne végre mindenkinek felfogni és elfogadni!! Nem pedig egészségtudatosságon, megelőzésen, stb. rugózni. Ezt eddig is megtehette bárki mindenféle kötelezés nélkül.

júl. 3. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 160/186 anonim ***** válasza:
14%

158.

Tiltani téged kell, mert álhíreket terjesztesz. Nem én írom, hogy nem kötelező, hanem a minisztérium mondta, innentől kezdve ne oszd az észt, mert neked nem marad. Cáfold meg azt, amit a minisztérium mond, ahelyett, hogy itt papagájkodod a saját hülyeséged!

júl. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!