Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
 201/240 anonim ***** válasza:
100%
Új hozzászóló vagyok, én is félek, hogy kijelölt orvoshoz kell menni, nem szabadon választotthoz.
aug. 13. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 202/240 anonim ***** válasza:
0%

199.

A kérdezővel...?


A bevezetésre jogosult (vagyis a BM) válasza (idemásolom a kérdező kedvéért, mert ő már nem meri megnyitni a cikket, meg a hülye jogásznak is):

"Hozzátették azt is (a bm), hogy a megjelent szabályozás nem hozott változást a felnőttkori életkorhoz kötött alkalomszerű és a szervezett méhnyak-, emlő- és vastagbélszűrés tekintetében, melyek továbbra is ÖNKÉNTESEN vehetők igénybe. A szabályozás elvi felhatalmazó rendelkezést tartalmaz."

aug. 13. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 203/240 anonim ***** válasza:
100%

A szabályozás elvi felhatalmazó rendelkezést tartalmaz.

Ennyi neked nem elég????

Ki a francot érdekel, hogy a médiumok mit hordanak össze?

A lehetőség adott, ez a lényeg!!! És a valódi célja!

aug. 13. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 204/240 A kérdező kommentje:

#202: Nem az, hogy nem merem megnyitni, hanem egyszerűen NEM ÉRDEKEL a pattogásod.

Én eddig is jártam évente szűrésre, ezután is fogok, az meg nem nagyon érdekel, hogy veled mi lesz. Jót nevetek rajtad legalább.


Azokat sajnálom csak, akik normális válaszolók, és rájuk lesz kényszerítve a vizsgálat. De téged egy percig se. Neked nem a felsorolt vizsgálatok kellenének, hanem valami jó kis pszichológus.


Amint látod senkit nem érdekelnek a cikkeid. Ja és egy jogászt nem kéne lehülyézni. :) Úgy sejtem ő járatosabb a témában.


#201: Hú na az hatalmas szemétség lenne! Főleg hogy gondolom a kijelölt orvosok milyen leterheltek lennének.

aug. 13. 17:55
 205/240 anonim ***** válasza:
29%

204.

És továbbra is fújja... Te indítottad a topikot, szerepel a kérdésben a "kötelező" szó. Ha végre félretennéd személyes sértettséged és hiúságod és elolvasnád mit válaszolt a jogalkotó, akkor nem fújnád most már hetek óta ezt a marhaságot - mint legutóbbi válaszodban is, - hogy kötelező. Nem az.

És még mindig nem én mondom, hanem a jogalkotó.

Erre miért nem reagálsz soha és miért nyilvánulsz meg minden alkalommal úgy, hogy de kötelező ("rájuk lesz kényszerítve a vizsgálat"). Ne velem foglalkozz, hanem a kérdésedre adott válasszal. Leragadtál júniusban a kis buborékodban és nem vetted észre, hogy azóta sok minden történt a témában, de te csak azért sem akarsz róla tudomást venni. Egyértelműen neked kell itt pszichológus, mert valóságtagadó vagy.


A jogászokat meg hagyjuk. Azok 2 ellentétes dologról is képesek bebizonyítani, hogy ugyanaz, illetve ugyanarról a jogszabályról 2 jogász 2 teljesen más eltérő értelmezést tud adni.

aug. 13. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 206/240 A kérdező kommentje:

Igen annyira leragadtam júniusban, hogy egyetlen cikket sem olvastam a témában, mert egyáltalán nem érdekelt, sőt eszembe se jutott a téma. Ne haragudj, hogy valaki nem azzal tölti a nyarat, hogy megszállottan az idióta cikkeket bújja. Ha neked ennyi az életed, sajnálni tudlak.

És huszadjára is leírom, hogy ha kötelező, ha nem, akkor is menni fogok szűrésre, úgyhogy semmilyen személyes sértettségem nincs

Tényleg jókat nevetek rajtad.


Kritizálod a jogászokat a 8 általános végzettségeddel. :)

aug. 13. 18:41
 207/240 anonim ***** válasza:
71%
206: De ki akar téged meggyőzni/megakadályozni, hogy elmenj szűrésre? Ezzel senkinek nincs baja, csak azzal, ha mások számára erőltetik. Ebbe nem csak a törvény, hanem a folyamatos, agresszív "felvilágosítás" is tartozik.
aug. 13. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 208/240 A kérdező kommentje:

Én csak azt unom hogy állandóan nekem szegezi a hülye kérdéseit. Őszintén szólva magasról szrok rá meg a hülye cikkeire.

Nem egy anonim fórumon fogjuk megváltani a világot.

Attól mert itt vergődik valaki, hogy nem akar valamit, semmi nem fog megváltozni.

aug. 13. 19:54
 209/240 anonim ***** válasza:
71%
A stílusán ő is javíthatna, de én azt nem értem, hogy miért vagy azon kiakadva, ha valaki megpróbál választ adni a kérdésre, amit kiírtál?
aug. 13. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 210/240 anonim ***** válasza:

208.

Hát vazze, te nyitottad a topikot, te tetted fel a kérdést. Aztán meg nyavalyogsz, ha valaki hozzászól, de nem a te kedved szerint. Témához tartozott, hogy már a feltett kérdésed is hibás volt, erre megsértődsz. És a rengeteg hozzászólásból is látszik, hogy az embereket érdekli a téma, ezért tán nem haszontalan kijavítani a hibát. Erre te meg mindig azzal jössz, hogy de te akkor is elmész (menj, ki akadályozza meg), nekünk meg reméled kötelező lesz (nem lesz).

A kérdést meg azért szegezem neked állandóan, mert a haveroddal állandóan itt hisztiztek, de ahhoz meg gyáva vagy, hogy válaszolj, mert nem mered bevallani, hogy hülyeségeket állítottál, egyszerűbb mindenkit lehülyézni, aki cáfolja. Válaszold meg a kérdésem, akkor aztán majd nem kérdezem többet.

aug. 13. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!