Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯
 91/178 A kérdező kommentje:

#86: Én egyáltalán nem lapítok, csak olvastam a többiek értelmes kommentjeit. Te meg hála az égnek eltűntél.


Nekem egyébként sincs gondom a szűrővizsgálatokkal már leírtam. Minden évben járok nőgyógyászhoz, szóval nekem ez nem oszt nem szoroz. Úgy vagyok vele jobb ha időben kiderül ha gond van.


Kötelezővé biztos nem tenném, főleg nem büntethetővé ha valaki nem megy el. Ennyi a véleményem.

Te meg tűnj el innen, már többször jeleztük, mert csak egy ócska troll vagy és nagyon unalmas. Senkit nem érdekelsz már.

jún. 28. 16:46
 92/178 anonim ***** válasza:
100%

90

És így folytatódik a szöveg:

"(A röntgensugárzás kapcsán évekkel később kialakuló daganat kockázata minimálisan emelkedhet,)

de tudásunk alapján ez a kockázat igen alacsony és a vizsgálat haszna ezt messze túlszárnyalja."


Tudásunk alapján - ez nagyon fontos! Most úgy tudjuk (aztán, ha kiderül évtizedek után, hogy mégis baj van, akkor jöhet a 'Bocsánat, úgy gondoltuk, hogy jó lesz...'

Mint a 60-as években a Contergan-babák esetében...

jún. 28. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 93/178 anonim ***** válasza:
26%

91.

Tehát, aki először bedobja, hogy mi az igazság, az troll?

jún. 28. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 94/178 anonim ***** válasza:
100%
Sajnos mi megtapasztaltuk milyen "alacsony" a kockázat. A nagybátyám mellkasában apró daganatok voltak tizenéve, nem érdekelte. Kötelezték a tüdőszűrőre munka miatt ami után mindössze egy hónappal beállt nála egy szőrnyű állapot, feldagadt az egész felsőteste, feje, kiderült a felfelé futó aorta szűkült be mert az egyik daganat elnyomta akkorát nőtt mind hirtelen ennyi idő alatt. Az orvosok is elismerték, hogy a rtg sugárzás az ami előidézhette a hirtelen változást, meghalt, nem tudjuk hány évet élhetett volna még velünk a megmentő szűrés nélkül. Most már értjük azt miért lehet az is, hogy amíg nem jár valaki szűrésre semmi baja, amint elmegy egyszer-kétszer a következő szűrésen ott a probléma amit lehet pontosan a szűrés kezdett meg. Nem kell mondanom senki nem jár többet semmilyen sugárzó szűrésre a családból és mikor valamelyik orvos elkezdi elmondom szegény nagybátyámat és kuss lesz érdekes rögtön.
jún. 28. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 95/178 anonim ***** válasza:
100%
Jelen tudásunk alapján a patikában egyre-másra tiltanak be olyan hatóanyagokat, készítményeket, amiket pár évvel ezelőtt még kisbabáknak is elsőként javasoltak. Az ilyen tudás szerintem nem tudás, hanem lobbi meg az eredménye.
jún. 28. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 96/178 anonim ***** válasza:
100%

Kossuth rádió : "mit szól hozzá,hogy januártól k9ötelezőek lesznek egyes szűrővizsgálatok" Elég hivatalos forrás a nerrádió?

[link]


FetchV böngészőbővítmény amúgy mindent letölt mediaklikkről (is), felsőt kell választani a jobb minőség érdekében, általában

jún. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 97/178 anonim ***** válasza:
100%

96

Gondolom, most aztán megindul a propaganda...

jún. 28. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 98/178 anonim ***** válasza:
100%

96

Meghallgattam: na beindult az egyoldalú elvtelen propaganda...

jún. 28. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 99/178 anonim ***** válasza:
100%

Remélem, elindul valami…

[link]

jún. 29. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 100/178 anonim ***** válasza:
0%

99.

Majd rájönnek az adozona-nál is, hogy mekkora hülyeséget írtak.

jún. 29. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!