Kezdőoldal » Egészség » Egészségügyi ellátások » Miért vannak felháborodva az...

Miért vannak felháborodva az emberek azon, kötelező szűrővizsgálatokat akarnak bevezetni?

Figyelt kérdés

Amiket olvastam, egyik sem ördögtől való dolog.

Persze más kérdés, hogy lesz-e erre kapacitás állami ellátásban. Mert ez elég kétséges...



jún. 25. 15:41
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯
 71/178 anonim ***** válasza:
100%

68

Ne haragudj, amit te belinkeltél, az az eddigi gyakorlat: megy a levél, hogy mehetsz a szűrőbuszba szűrni, vagy tanácsos elmenned ide-oda. Ha mész - mész, ha nem - nem. Nem volt szankció.

Akkor most olvasd el ezt:

[link]

jún. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 72/178 anonim ***** válasza:
100%
jún. 27. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 73/178 anonim ***** válasza:
91%
Istenem hova jutottunk, hogy ebben az országban ártatlan állampolgárként egyáltalán erről beszélnünk kell, fórumokon vitatkoznunk kell egymással, hová süllyeszt még minket ez a kormány, hát maximum észak-koreában tudom elképzelni hogy ilyen kötelező hüvelyi vizsgálat, sugárterhelést jelentő vizsgálat, végbélben történő vizsgálat létezhet??
jún. 27. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 74/178 anonim ***** válasza:
90%

73

Pontosan erről van szó! Szűrjön, aki szükségét érzi, na de kötelezővé tenni ilyen vizsgálatokat...??

jún. 27. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 75/178 anonim ***** válasza:
100%
De szerintettek ezt meg merik lépni?! Hát az konkrétan felér egy öngyilkossággal, hiszen ezt még az agymosott fidesz hívők sem nyelik be szerintem, ilyen nincs! Pertársaságot kell alapítani, és be kell perelni az államot, ha ezt valóban bevezetik. Több százezer, esetleg milliónyi emberrel lehetne számolni.
jún. 27. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 76/178 anonim ***** válasza:
100%

75

Remélem, valaki lép ez ellen!

Szerintem jogilag sem állja meg a helyét ez az agyrém.

jún. 27. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 77/178 anonim ***** válasza:
100%

Én úgy látom, ennek alkalmazása még messze van. Az egészségügyi adatok feltöltése az ai rendszerekre csak 2026 január 1-től lesz hatályos. Azután meg választás áprilisban. Szerintem 26 végétől élesítik ezt legkorábban, azért is, mivel az egészségügyi miniszter rendelheti el, az meg nincs a jelen kormányban.


Ahogy az orvosoktisztánlátásért írta, perelni meg csak akkor lehet, ha kijön majd a személyre szóló behívó.

jún. 27. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 78/178 anonim ***** válasza:
100%

Szakács Árpád: Kié a WHO diktatúrája? sorozata..

[link] itt a blogja


Boston Consultingnál megrendelt ÉS rögtön titkosított tanulmány az eü-ről... amúgy echte angolszász globalista entitás : "A Belügyminisztérium 2020-ban 780 ezer euró plusz áfáért kötött szerződést a BCG-vel"


Lehet itt is követni a kommenteket :


[link]

[link]


A WHO kiszolgálása: kötelező szűrővizsgálat lesz

https://www.youtube.com/watch?v=1j7os5B_u4k&t=2s


Ebből népfelkelés lesz, én is rásegítek.

Nem vagyunk az állam nevű bűnszervezet tulajdontárgyai.

Nem mellesleg, ez a sorozás előkészülete.

Hiszen eü. felmérésnek is használhatók ezek az alkalmak.


+ A "magyar" kormány kiadta a ki tudja milyen eredetű, érdekű mesterséges intelligenciának elemzésre az eü adatainkat, napokban volt hír.

jún. 27. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 79/178 anonim ***** válasza:
72%
Adatgyűjtés sorozáshoz, egyértelmű.
jún. 27. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 80/178 anonim ***** válasza:
0%

70.

Ja, hogy csak olyan véleményt szabad írni, ami neked tetszik? Elnézést, ezt nem tudtam.

Te is mindig ugyanúgy reagálsz csak a hozzászólásaimra, betrollkodjátok az újságcikkeket - a törvény helyett - amik ráadásul mind az adózóna.hu cikkére vezethetőek vissza, egyik sem magából a törvényből szűrte le. Mert az újság megírta, akkor az így van, mi?. Mert, amiket az újságok megírnak azok mindig is úgy voltak aztán a valóságban. Illetve, várjunk csak...

jún. 27. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
❮❮ ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 ... ❯❯

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!