Nyolc általánost végzetteknek honnan van bátorságuk megkérdőjelezni virológus professzorok véleményét?
621
Figyelj, nem tudom, kivel keversz, egy felhasználót biztosan tudok, akivel kevertek. Ugyanakkor kinyílik a bicska a zsebemben, hogy ti itt hisztizhettek oldalakon át, mert féltek a szuritól, kiírhattok ezer kérdést, ami alatt hisztizhettek, de ha mi beírunk 30 válaszonként, akkor ki vagytok akadva, hogy hogyan merjük. Képzeld, nekünk is van jogunk írni, nemcsak nektek.
A félelemtől annyira frusztráltak vagytok, hogy észre se veszitek magatokat.
Olvass utána az autoimmun betegségeknek. Benned volt a hajlam rá. Ha nem az oltás triggereli, akkor egy nátha triggerelte volna.
Még mindig várom a választ a kérdésre, hogy bármilyen oltás hogyan teszi tönkre az immunrendszert és mit jelent ez.
624
Ha nem kapod meg az oltást, akkor triggerelte volna a következő nátha vagy stresszes időszak, te szerencsétlen.
623
Pont, hogy ti nem hisztek a szakértőknek az elejétől fogva.
Egyébként tudjátok mit, linkeljétek azokat a kérdéseket, amik alatt állítólag válaszoltam. Mivel nem is nézem a kategóriát mostanában, engem is érdekel, kivel kevertek. Mondom, egy embert már tudok.
"Tönkrevágod az immunrendszered. De hát szíved joga. Ha te félévente oltakozni szeretnél egészségedre. Omikron ellen is oltasd magad az eredeti vîrusra fejlesztett vakcinával mert az jó, de a korábbi átesettség az már nem. De k&&&va érdekes..az influenzát nem kapom el egyből egymás után és nem mutálódik feszt csak ez a szar..véletlenül sem azért mert járvány közbe sorba áll a sok…"
Valóban leírta a WHO: egy idő után nem érdemes több boostert beadatni, mert gyengítheti az immunrendszert, ez rendben van. De ez nem egyenlő azzal, hogy az eddig beadott 2-3-4 oltás is ugyanezt csinálta. A TOVÁBBI oltásokat nem javasolja. Tehát nem látom ez hogy járt volna bármiféle hátránnyal.
Korábbi átesettség: egy millió tanulmányban le lett írva, hogy az átesettség jóval kisebb antitesttitert eredményez, mint az oltás beadatása. Valójában azoknak lett a legmagasabb titere, akik átestek rajta majd pedig oltattak. Persze jogos lenne a kérdés, hogy miért csak az antitestszám érdekel minket, miért nem vizsgáljuk a T-sejtes immunitást? Valójában igen sok oltásnál igy vizsgáljuk a védettséget (pl. kanyaró), tehát bevált gyakorlat, ezért van így a korona esetén is. Az influenza meg egy teljesen más kérdés, teljesen más vírus, még ha találni is hasonlóságokat, a kanyaró se mutálódik össze vissza. De ez nem jelenti azt, hogy mondjuk a korona nem tud. Ez olyan mintha azt mondanánk, hogy a náthába nem lehet belehalni, akkor az ebolába sem.
Én értem, nem akarod oltatni magad, szíved joga. De ne állítsunk hülyeségeket, csak mert mindenképp le akarjuk hurrogni a másik oldalt.
Kapcsolódó kérdések:
Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!