Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Testvéri kapcsolat » A húgom egy képzelt világban...

A húgom egy képzelt világban él! Mi ez? Mit lehet tenni?

Figyelt kérdés
A húgom most 12 éves. én 18 vagyok. Aggódom érte. Nagyon visszahúzódó, az osztályából mindenki zakkantnak hiszi. Emberekkel nem nagyon tud kommunikálni, csak velünk, a családjával, de szűk körben. Szóval nagyi, anya, apa, én de már ilyen nagybácsi, vagy unokatestvérrel sem. Viszont az élettelen dolgokkal úgy bánik, hogy félelmetes. Sosem lép a fűre, mert azt mondja, attól meghal. A fákat simogatja, de úgy mintha egy nagyon jó barátja lenne. Még ha eszik egy virslit, azzal is megbeszéli, hogy most megeszi, de ha kijön belőle, akkor jobb élete lesz, és nem hal meg soha. Mindig könyvet olvas, és a társainál mintha 10 évvel idősebb lenne. Nagyon okos, komoly és nem is ronda. De a fiúk eszébe se jutnának. Órákon már mondta a tanára, hogy soha nem jelentkezik, de ha mégis szólítják megmondja a megoldást. Mintha érzelemmentes lenne az élete, és olyan mintha csak a természet boldogítaná.Ilyenek, hogy ajándékozás nem nagyon jut eszébe. Mármint ha ad valami ajándékot, csak odanyújtja, és nem mond semmit mellé. Ha pedig mi adunk neki, ilyen sablon szöveg, mintha unott robot mondaná, kösz de nem kellett volna, nagyon tetszik. Kérdezgetjük, miket szeret, és elvisszük vidámparkba, moziba, de semmi. ugyanaz az unott fej. Mintha nem is gyerek lenne. Nem rajong egy pop/rock sztárért, a szobája fehér, üres. Mit tehetnénk? Pici baba kora óta ilyen. Bocsi ha sok lett, de jó lenne a válasz. Így olyan fura... Nyugi nem hiszek a természetfeletti lényekben, szóval meg sem fordul a fejemben, hogy talán UFO lenne :D Ember, de milyen? Ti ismertek ennyire természet szerető bezárkózott embert? JA és ha nem mondtam volna, lány.

2013. nov. 8. 14:14
1 2 3 4 5 6
 1/60 anonim ***** válasza:
83%

"Viszont az élettelen dolgokkal úgy bánik, hogy félelmetes. Sosem lép a fűre, mert azt mondja, attól meghal. A fákat simogatja, de úgy mintha egy nagyon jó barátja lenne"


Ezek élő dolgok.

Jó lenne neki való közösségbe mennie, ahol nem bántják ezért, hanem értékelik őt!

Ez egy értékes tulajdonság!

2013. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/60 anonim ***** válasza:
22%
Az ezotéria kategóriába rakd át a kérdést. Ott talán kapsz rá helyes választ.
2013. nov. 8. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/60 A kérdező kommentje:
Amúgy azt kihagytam, hogy mindenhez beszél, és amúgy meg nem vega. szóval az állatokhoz sem kötődik. És ha rosszul érzi magát, motyog magába, de nem tudni mit. És NEM autista meg semmi ilyesmi, többször elvittük megvizsgálni. Annyi trauma volt az életébe, bár ez elég nagy, egyszer egy színházban elkóborolt este, és másnap találták meg, egész éjjel az utcán kóborolt, és nagyon sírt. De már előtte is ilyen volt.
2013. nov. 8. 14:21
 4/60 anonim ***** válasza:
62%
Egy átlagos 12 éves, aki még keresi a maga útját. Hagd rá.
2013. nov. 8. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/60 A kérdező kommentje:
Ja és nem hanyagolja el magát, például normális ruhákat hord, és figyel arra, hogy hogy néz ki.
2013. nov. 8. 14:22
 6/60 anonim ***** válasza:
100%
Ez a színházas hogy volt? a színházból hogy került az utcára? És nem kerestétek?....
2013. nov. 8. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/60 A kérdező kommentje:
4-es: de én sem voltam ilyen. és régen is ilyen volt, és az osztálytársai sem ilyenek. Mindig vidámak, vagy szomorúak, benne vannak a balhékba, csibészek, mint egy gyereknek kell lennie. De ő?
2013. nov. 8. 14:23
 8/60 A kérdező kommentje:
6-os: De kerestük! csak hogy utána kiment a színházból, és a város másik felén találták meg.
2013. nov. 8. 14:24
 9/60 A kérdező kommentje:
8-as: De miért? Ő nem egy ilyen depizős ember, egyszerűen mintha kedvetlen lenne, és mindig agyal valamin. ÉS csak ritkán mosolyog.
2013. nov. 8. 14:26
 10/60 anonim ***** válasza:
84%

8: Nemár. Ezt mindenki csinálja, akit ismerek.

Nekem még terapeuta is "felírta", hogy ölelkezzek, beszéljek fákkal. Minden parkban vannak emberek, akik ezért mennek ki, nem láttál még ilyet?

2013. nov. 8. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!