Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek a mai világban...

Szerintetek a mai világban lehet pénzt félrerakni?

Figyelt kérdés
2013. jún. 4. 12:29
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
90%

sajnos nem tudok!

keményen dolgozok, és a számlák fizetésére, szinte elmegy minden, a kajára, már alig van.

ha pl ruhát akarok venni,akkor már a fizetésnél azon gondolkodom,h mit fizessek be később, vagy milyen ételt ne vegyek h meglegyen a rávaló.

2013. jún. 4. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
55%
Igen....Mi egy fizetésből élünk még is elég jól megy, csak le kell mondani egy két dologról.
2013. jún. 4. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
98%

Lehet, ha fiatal vagy és otthon laksz, emellet szüleid nem kérik hogy adj le. Nálunk így van és eltudom rakni a teljes keresetem

Ha lakást tartotok fent, meg saját család is van, akkor már nehezebb

20/F

2013. jún. 4. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
83%

Ez a fizetés nagyságától és igényektöl függ.


Neknünk magas a fizetésünk mi elég sokat félre rakunk, pedig igényeink is elég magasak.


A bátyámék átlagos fizuból élnek, nincs hitelük, de állandóan az a bajuk, hogy nincs pénzük. Pedig lassan én öltöztetem a gyerekeit, ha nagyobb dolgok kellenek én veszem meg szülinapra, karácsonyra. Anyám is mindig ruhát vesz nekik és pénzt ad. Na nekik szó szerint folyik a pénz a kezükböl.

2013. jún. 4. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
78%

Igen lehet.

Jól be kell osztani, a legszükségesebbeket megvenni, figyelni az akciókat és okosan vásárolni. És bizonyos dolgokról le kell mondani.

Nem minden hónapban és nem mindig, mert vannak váratlan dolgok, de ha az embernek néha jobban megy, akkor marad egy kicsi és azt ha nem elkölti, hanem félreteszi, akkor tud miből gazdálkodni akkor, amikor kicsit rosszabbul megy.

Mi nem tudnánk havi szinten több ezer vagy több tízezer forintot félretenni rendszeresen, de van félretett pénzünk, amit bizonyos időközönként tettünk rá számlára és ha itthonról elfogyott, van hová nyúlni.

2013. jún. 4. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
59%
Persze, hogy lehet csak akarni kell, és nem elcsábulni minden hülyeségre a boltba.
2013. jún. 4. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
50%
Nekem sikerül!! Kb 2 napig
2013. jún. 4. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
16%
Megtakarított pénz? Max a kocsimban széthagyott pénzt nevezhetném annak. Semmi némű pénzintézettel nem állok kapcsolatba.
2013. jún. 4. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
79%
Persze lehet félretenni, csak nem mindegy hogy havi nettó 70 ezret, vagy nettó 300 ezret keresel!
2013. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
93%

van egy jövedelemhatár ami alatt nem ... ha azt túlléped, akkor vagy jobban élsz és feléled, vagy maradsz a korábbi színvonalon és spájzolsz


a határ nagyon sok mindentől függ (pl milyen településen élsz, milyen lakásban élsz, mennyi plusz terhed van)

2013. jún. 4. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!